Güzellik

Kolay Eyeliner Çekmenin 3 Yolu

İyi çekilmiş bir eyeliner yüz yapısını tamamen değiştirebilir. Eyeliner çekmenin birçok çeşidi var. Yüzünüzü daha seksi gösterebilecek ya da daha kullanıcı dostu eyeliner çekebileceğiniz gibi kuyruklu ve kuyruksuz çeşitleri ile de güzelliğinizi gözümün önüne serebilirsiniz. Peki, kolay Eyeliner nasıl çekilir?

Eyeliner çekmek birçok kadının zorlandığı makyaj aşaması. Çünkü o çizgiler bir türlü doğru olmuyor ve kadınlar bu durumda saatlerce bile ulaşabiliyor. Durum böyle olunca da herkes internet üzerinden kolay eyeliner nasıl çekilir sorusunun yanıtını arıyor. Gerçekten doğru çizgileri yakalamak oldukça zor. Hata yapmadan ve göz kalemi kullanmadan eyeliner çekmek istiyorsanız bugün sizlere üç farklı öneri hazırladık. Farklı materyaller kullanarak Kolay bir şekilde düzgün ve göz alıcı eyeliner çekebilirsiniz. İşte kolay eyeliner çekmenin 3 yolu;

Tel Toka ile Eyeliner Çekme

Bir tel toka ile eyeliner kuyruğu yapabilirsiniz. Zaten eyeliner çekerken en çok zorlandığımız aşama kuyruk bölümünü yapmak. Gözleriniz için en uygun kuyruk seçeneğini belirledikten sonra Bir Tel toka yardımıyla çizgileri belirleyebilir ve daha sonra için doldurabilirsiniz. Tel tokayı resimde gördüğünüz gibi tutun daha sonra kullandığınız hangi formda ise bu tür eyeliner alarak kuyruk çizgilerini belirleyin. Son olarak oku çizgilerin içini doldurun İşte bu kadar basit.

Bant ile Eyeliner Çekme

Mükemmel sonuç için bir bant da kullanabilirsiniz. Resimde olduğu gibi bir kağıt bandı gözünüzün bittiği yere kuyruk uzunluğuna göre yapıştırın. Daha sonra kalem formundaki bir aile eyeliner ile işlemi tamamlayın. İsterseniz daha sonra bir makyaj fırçası ile biraz eyelineri dağıtabilir daha bunu bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kaşık ile Eyeliner Çekme

Bugün sizlere önereceğimiz son Eyeliner çekme yöntemi ise Kaşık ile. bir tatlı kaşığı ya da yemek kaşığı kullanarak mükemmel bir eyeliner çekebilirsiniz. Özellikle bu yöntemde kalem formundaki Eyeliner kullanmak daha çok işinize yarayacaktır. Resimde gördüğünüz gibi bu işlemi yaparken kaşığın her iki tarafından da yardım alıyorsunuz. Tabii ki yine de eyeliner kalınlığı ve kuyruk uzunluğu sizin kontrolünüzde oluyor.

Bugün sizler için kolay eyeliner çekme yöntemleri önerdik. Ama sizin bildiğiniz ve uyguladığınız başka yöntemler varsa yorum bölümünden bizlerle ve diğer takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu