Astroloji

2018 Yılında Burcunuzu Neler Bekliyor! İşte 2018 Burç Yorumları

2018 Burç Yorumları size neler söylüyor? 2018 yılında şansınız açık mı? Aşk, sağlık, iş ve diğer konularda bu yıl sizi neler bekliyor? İşte 2018 Burç Yorumları…

Koç

Koç burcu
Koç burcu

Genel

Koç burcunda doğanlar bu yıl 2017’den daha duyarlı davranacaklardır. Zira umarsız tavırları bir kenara bırakacak daha akılcı mantıklı davranacaklar. 2018 yılında yılda kendilerini devamlı geliştirecek ve yenileyecek olan koç burçları yeni senede adımlarını daha sağlam basan kişiliklere bürünüyorlar. Yeni senede en büyük hedefleri hayallerini radikal adımlarla uygulamak olacaktır.

İş

Verdiğiniz kararlar sizi zirveye çıkaracak koçlar. Bu konuda en önemlisi ön yargıyı bir kenara bırakmalı, insanları iyi tanımadan yargılamamalısınız. Çünkü ummadığınız kişilerden yararlı teklifler alabileceksiniz. Bir diğer taraftan da 2018 yılı size hiç beklenmedik masrafların kapılarını aralayabilir. Ama böyle bir durumla karşılaşırsanız, yılmamalı ve çalışmalarınızın semeresini yiyemeyeceğiniz gibi umutsuzca düşüncelere kapılmamalısınız.

Para

Nisan ve Mart aylarına dikkat diyoruz. Zira iş yaptığınız kişiler veya işvereniniz ile aranızda geçici sorunlar oluşabilir. Fakat üzülmeyin. Girişken ve hareketli kişiliğiniz sayesinde her bir olumsuzluğu aşabilirsiniz. Haziran ayından itibaren işlerinizde ki olumlu gelişmeler sizlerle. Sonuç olarak 6. ay ve sonrasında kısmetleriniz açılacak. Bu döneme kadar sabırla ve istikrarla çalışmalısınız.

Aşk

2018 yılında gönül ilişkileri size gülümsüyor. Aradığınız aşkı ya da ruh eşinizi bul yıl bulmanız içten bile değil. Evlilik planlamaları yapanlar varsa bu sene muratlarına ereceklerini müjdeleyelim hemen. İlişkilerde sürprizlere de hazırlıklı olmanızda fayda var bu arada. Ummadığınız bir anda ilişkinizde pürüzler yaşayarak ayrılabilir ve kendinizi yeni ilişkilere yelken açarken bulabilirsiniz. Nisan ayını bekleyin ve aşk ilişkilerinizde ki düzelmeleri, kısmetleri görün diyoruz. Hele ki Temmuz ayından sonra karşılaşabileceğiniz karşıt cinsten kişiler aşk konusunda başınızı döndürebilir. Bu konuda yaza dikkati diyoruz.

Sağlık

Aile fertlerinizin yaşadığı rahatsızlıklar maddi bakımdan sizleri biraz yorabilir bu yıl. Öte yandan yıldızlar bu yıl sizi yeme içme alışkanlıklarınız konusunda da uyarıyor. Yanı sıra tansiyonunuzu kontrol etmelisiniz. Yine Haziran ayından itibaren de mide rahatsızlıkları, hormon ve uyku bozuklukları sizi bekleyebilecek olan olumsuzluklar olabilir.

Boğa

boğa burcu
boğa burcu

Genel

Her zaman sabit, metin ve güçlü olmayı seven ama içinde de alıngan bir kişilik barındıran boğalar, aynı oranda lüksü ve zenginliği de seven kişiliklerdendir. Ayrıca hem insan ilişkilerine, hem de yakınlarına düşkünlükleriyle tanınırlar. Eksantrik, kaliteli öğelere de düşkündürler. Kolay sinirlenmeyen, sinirlendiğinde de alev topuna dönüşen boğalar dikkatli bakışlarıyla cool bir görünümdedir genellikle.

İş

Boğalar güzel gelişmeler için yılın ikinci yarısını beklemeli. 6. Aydan itibaren yaşayacağınız iş açılımlarına siz bile inanamayacaksınız. Yanı sıra iş alanında kendinizden çok daha tecrübeli kişilere rastlayabilir ve tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Para

Yaz aylarından Haziran ayından sonra para kazanımlarınız katlanacaktır.

Aşk

Aşk alanında yeni yılın size çok hareketli geleceğini söyleyebiliriz. Mücadeleli, tutku dolu günlere de hazırlıklı olmalısınız aşk hayatınızda. Fakat bu gelişmeler daha çok yılın ikinci yarısına doğru yaşanacak. Haziran ayından sonra iletişim ağınız gelişirken sosyal yaşamınız hız kazanacak. İş hayatınızla aşk hayatınızı birbirine karıştırmamanızı öneririz.

Sağlık

Dalının uzmanı doktorlara giderek bu sene tüm hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Soğuklara dikkat! Çünkü boğaz kısmınızın ne kadar hassas olduğunu artık siz de biliyorsunuz. Kendinizi direnciniz düşük hissederseniz, bol vitamin takviyesiyle direncinizi arttırabilirsiniz.

İkizler

ikizler burcu
ikizler burcu

Genel

Pozitifliğin gurmesi, sempati üstadı, neşeli, hümanist ikizler Merkür’ün etkilerindedir çoğu zaman. Çok konuşan, her yerden haber getirebilen bu kişilikler umutsuzluğa düştüğünüzde güler yüzü ve neşesiyle sizi tüm dertlerinizden kurtarabilir. Bu yıl ikizleri iş yaşamında bol kazançlar bekliyor, aynı zamanda da özel hayatlarında keyif alacakları topluluklara girecekler.

Bu yıl kendinizi biraz dikkatiniz eksik hissetseniz de zamanla her şeyin yoluna girdiğini sizlerde göreceksiniz. Uzun zamandır düzelmek bilmeyen konular 2018’de düzenlemelerle karşınıza gelecek ve her şey sizin için olumlu yönde olacak. Sizi anlamayan insanların bu yıl anlayışla size yaklaştığının farkına varacaksınız. 2018’de kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceksiniz.

İş

Kariyer, terfi alanında güzel gelişmeler var. Özellikle de 21 – 30 Mayıs tarihlerinde doğduysanız şans sizden yana.

Para

İlkbahar aylarında yüksek para kazançları elde edebilirsiniz.

Aşk

Nicedir evlilik düşünen ikizler bu yıl evliliğe çok yakınlar ve adım atabilecek durumdalar. Çocuk yapmayı planlayanlarsa aynı şekilde… İnişler, çıkışlar, bunalımlar ara sıra kapınızı çalsa bu yıl sizin için aşk yılı olacak.

Sağlık

Haziran başında doğanlar 2018’in bahar aylarında psikolojik çöküşler yaşayabilir. Eğer kendinizi depresyonda gibi hissederseniz hemen seratonin içeren yiyeceklere yönelmelisiniz.

Yengeç

yengeç burcu
yengeç burcu

Genel

Onlar için; dünyanın en içten insanları, vefalı dostları diyebiliriz ama aynı oranda içli ve alıngan insanlar da diyebiliriz. Sevecen, cana yakın yengeç burcu dertleşmek için en uygun kişilerdir. Zira her zaman en içten tavırlarıyla sizi dinler. O harika bir annedir, eşine anlayışlı bu kişilik arkadaşlarına ve yakınlarına karşı da aynı hoşgörü içerisindedir. 2018 yılı, özel hayatlarında ve maddi konularda yengeçlere sıkı mücadeleler sonucunda olumlu kazanımlar ve güzel ilişkiler getirebilir.

İş

2018 ‘in ilk altı ay sizin için az da olsa sıkıntılı olabilir yengeçler. Ama Haziran ayından itibaren hayatınızda yer alan birçok şey de düzelecektir. Kariyer alanında 2017 sizi zorlamış olsa da bu durumun sebeplerini sorgulayarak, sebepleriyle yüzleşerek 2018’de başarıyı yakalayabilirsiniz.

Para

Haziran ayı para konusunda size iyi gelecek böylelikle maddi anlamda daha önce oluşan açıkları kapatabilirsiniz. Çabaladığınız takdirde 2018 yılında hayalini kurduğunuz konuma yükselebilirsiniz.

Aşk Yaşamı

2018 başlarında aşk konusunda düşünce bulanıklıkları yaşayabilirsiniz. Ama bu durum sizden kaynaklanmayacak. Tamamiyle partnerinizle ilgili bir durum. Diğer taraftan doğru sözlerle doğru kişiyi bulduğunuzda aşk konusunda her şey lehinize dönecektir. Negatif devam eden ilişkiler bitebilir. Aşk hayatınıza bu yıl yoğunluklarınızdan dolayı pek zaman ayıramayacağınızı söyleyebiliriz. Kendinizi bu konuda biraz durağan hissederseniz şaşırmayın. Zira yılın son çeyreğine doğru aşk hayatınızın daha hareketlenecektir.

Sağlık

Sağlık konusu 2018’de yengeçleri biraz zorlayabilir gibi. Kemik – İskelet sistemi ağrıları, ters hareketlere bağlı abanmalar ya da zorlamalar sizi sakatlıklara açık kılabilir gibi görünüyor. İştahınız son derece açık ve kilo da alabilirsiniz. Az – sık yemeniz hatta diyet yapmanız gerekebilir. Kan problemlerine dikkat!

Aslan

aslan burcu
aslan burcu

Genel

Onlar için gerçek bir salon adamı ya da hanım efendisi desek oldukça doğru bir tanımla başlamış oluruz söze. Ormanlar kralı tanımına oldukça uyan aslan burcu Zodyağ’ın güneşle yönettiği burcudur. Onda son derece vakur bir duruş, seçici bir gusto bulabilirsiniz. Öte yandan son derece yufka yürekli bir kimlik barındırır içinde. O zaman hemen başlayalım zira bu yıl şans aslanlardan yana olacak. Yaşayacakları 2 güneş tutulması da yöneticileri olan güneşi ve aslanları doğrudan etkileyecek. Bu tutulmalarla arkadaşlar aile ve çocuklar yönünden etkilenebilirsiniz.

İş

Yılın ilk yarısında işlerinizde bir durağanlık görürseniz şaşmayın, zira ikinci yarsı iş fırsatları için sizi bekliyor olacak. Bu arada sizde gözlemleme yapabilir, piyasayı koklayabilir, deneyim ve tecrübe edinebilirsiniz.

Para

İşleriniz Haziran ayından itibaren açılacağından yaz aylarında şans sizden yana olacak. Yeni-eski bütün atılımların semeresini bu dönemde değerlendirebilirsiniz. Çıkarlarınızı kollayarak radikal deneyimlerle iyi işlere imza atabilir, yüksek kazançlar kazanabilirsiniz.

Aşk

Uzun zamandır bir ilişki yaşıyorsanız dikkat! İlişkinizde sürtünmeler hatta bitişler olabilir. Ama her zaman olduğu gibi konuşmak ve iletişim kurmak derdinize derman olacaktır. Çünkü durum geçici de olabilir. İlişki arayışındaysanız hayallerinizi biraz ertelemeniz gerekebilir. Çok abartılı beklentilere girmemenizi öneririz.

Sağlık

Endişe verici sağlık sorunları yaşamayacağınız, tam aksine oldukça sağlıklı geçirebileceğiniz bir yıl sizi bekliyor gibi görünüyor. Kendinize gösterdiğiniz özen salığınıza da yansıyacak bu yıl. İş hayatınızdan doğan stres ise ağrı şeklinde dönüşümlere geçiş yapabilir. Beslenme ve spor çizelgenizi yenileyebilirsiniz bu dönem içinde. Ağız sağlığınız konusunda da rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Başak

başak burcu
başak burcu

Genel

Artık biliyoruz ki bu kişileri en güzel tanımlayan terimler; titiz, düzenli, detaycı kelimeleridir. Çevrelerince sevilen – sayılan bu kimlikler geçmişe takıntılı olmasıyla da iyi bilinir. İş yaşamında oldukça detaycı olan başağı, sık eleyip ince tarttığı ev hayatından da tanırsınız. Başaklar bu yıl geride bıraktıkları üç yıla oranla en parlak dönemini yaşayacak. Tüm aksaklıkların ve yanlış anlaşılmaların üstesinden gelebilecekler takındıkları tavırlarıyla.

İş

Kendinizi oldukça geliştireceğiniz bir yıla giriyorsunuz sevgili başaklar. Kariyeriniz, eğitim alanlarınız bu yıl sizin için önem kazanacak. İş hayatınızda da küçük küçük kazançlar sizi hiç bırakmayacak. Seminerler, eğitici kurslar peşini bırakmadığınız ilgi alanlarınızdan olacak. Ağustos ayından itibaren çok uğurlu bir döneme giriyorsunuz.

Para

Aceleci olmayın ve taşları doğru hamlelerle oynayın bu takdirde para – iş alanında kazanımlar size geri dönecektir. Küçük miktarlarda elinize geçecek paralar daralmanıza engelleyecek.

Aşk

Merkür 5 – 25 Ocak tarihlerinde yanlış anlamalara sebep olabilir. Bu dönemde olası dedikodular sizi yıkamayacaktır endişelenmeyin. 1 Eylül’de bir güneş tutulması var ve bu konum aşk hayatınıza olumlu şekilde yansıyacak. 2 – 22 Eylül Merkür gerilemesi evli başakları evlilik hayatlarında çok mutlu edecek. Öte yandan yalnız başaklar ise gönüllerinin eşini bulabilecek. Gezegen gerilemesi döneminde kıskançlık dürtülerine dikkat etmelisiniz. Nisan ayı aşk hayatınız açısından size olumlu geri dönüşler sağlayacak.

Sağlık

Eski rahatsızlıklarınız bu yıl peşinizi bırakacak. Öte yandan sağlık açısından tedbirli olmakta her zaman fayda var elbette. Düzgün bir yeme – içmenin yanı sıra egzersiz programlamanızı da yeniden gözden geçirebilirsiniz. El – ayak bileklerinizde oluşabilecek ağrılara dikkat, yürüyüşle bunları da aşabilirsiniz. Huzursuzluklar yaşamamak adına görüştüğünüz insanları gözden geçirebilirsiniz.

Terazi

terazi burcu
terazi burcu

Genel

Sanata/güzele dair her şeye çok düşkün olan teraziler, kavga – gürültülerin yaşanabileceği ortamlardan da imtina ile uzak dururlar. Huzursuzluklar onların en nefret ettikleri şeydir. Onlar için optimist ve dünyanın en popüler insanlarıdır diyebiliriz. Her kesle iyi ilişkiler içinde olan terazileri bu yıl harika fırsatlar beklemekte.

İş

2018 yılının sizler için güzel geçeceğini söylemeliyiz. İş alanında değerlendirilmeye değer fırsatlar sizi bekliyor olacak. 100’lerce olumlu proje size kucak açacak. 2018 sizin için maddi – manevi iyi geçecek.

Para

Maddi – manevi güzel tecrübelerle donanabileceğiniz bir yıla giriyorsunuz. Bu yıl iş alanında gösterdiğiniz performanstan dolayı yöneticileriniz sizden oldukça memnun kalacak. Maaşlarda gelişen zam artışları, kar marjınızda yükselmeler sıklıkla görülebilir. Mevcut kazancınızı katlarsanız şaşmayın.

Aşk

Bekar bir terazi misiniz? Evlilik düşünüyorsanız teraziler için yapıcı bir yıl. Bu yıl ilişkileriniz evlilikle sonuçlanması içten bile değil. Hem de yılın ilk yarısında. Evli olanlaraysa dikkat diyoruz. Zira partnerleriyle yaşayabilecekleri sorunlar onları evliliklerini bitirme noktasına getirebilir. Konuşup çözüm getirmekte fayda var.

Sağlık

Sağlığınız bu yıl iyi gibi görünüyor. Sağlığınız açısından önemli bir sorun görülmüyor. Spor egzersizleri, meditasyon size iyi gelebilir. Bu yıl çalışma temponuz oldukça yüklü bundan dolayı da kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Hafif besinler size iyi gelecektir. Ruhsal yorgunluklara ve süregelen rahatsızlıklarınızın kontrolüne dikkat!

Akrep

akrep burcu
akrep burcu

Genel

Sezgiler, delici bakışlar bu burcun ana sembolleridir. Akrep burçlarından ya gerçek bir dost olur ya da gerçek bir düşman. Ne yaparsanız yapın ama onu asla sinirlendirmeyin. Zira bu takdirde ezeli bir düşmana dönüşecektir. Sır tutabilen, sevdikleri için ölüme bile gözünü kırpmadan atlayabilen kişilerdir akrepler. Gizem dolu, dediğim dedik, kurnaz yapılı akrepler 2018’de kendine hakim olmalı. Aksi takdirde rahatsızlanabilirler.

İş

Bu yıl (yılın 2.yarısı) yapacağınız yolculuklar iş – gezi alanında size geri dönüşler yapacak. Ama seyahatler sonucunda oluşan yorgunluklarda cabası olacak. Sene başında ilişkilerde kopmalar yaşanabilir. İş ortaklarınızla ortak çözümler oluşturmanızda fayda var. Uzun zamandır düzenlemek istediğiniz işler kendiliğinden düzene girebilir. Bu yıl eğitim alanlarına eğilebilirsiniz.

Para

Yeni yılın ikinci yarısında, yani yaz arlarında iş alanlarınızda büyük kazanç kapılarının size açılacağını belirtmekte fayda var.

Aşk

Yaz aylarından 3 – 20 Temmuz tarihlerinde gönül ilişkilerinizde çalkantılı günler sizi bekliyor olacak. Eski ilişkiler devrede olabilir. Kalıcı ayrılıklara dikkat! Yanı sıra yılın ikinci yarısında da aradığınız kişiyi bulabilirsiniz.

Sağlık

Bu yıl gezegenler sizi yılın ilk dönemlerinde talihsiz kazalar ve hastalıklar konusunda uyarıyor. İş – özel hayat alanında doğan sıkıntılar ruh halinize ve sağlığınıza da yansıyabilir. Ani gelişebilecek olan kazalara dikkat! Olur olmaz şeyleri kendinize etmez etmeyin ve sağlığınızı negatif yönde etkilemeyin.

Yay

yay burcu
yay burcu

Yay burcu, Zodyak burçlar kuşağında yer alan en pozitif burçlardandır. Hızlı davranan her şeyi hızlı yapan bu kişileri en güzel anlatan terim belki de sürattir. Saman alevi gibi sinirlenip aynı hızda da soğur. Yabancı dil öğrenmeyi, eğitim görmeyi sosyalleşmeyi, seyahat etmeyi de çok sever. Dost canlısıdır.

İş

Seyahat etmek isteyen yaylara müjde! Çünkü bu yıl bol bol seyahat edebilme ve eğitim görme imkanlarıyla buluşacaksınız. Gezegen tutulmalarında burcunuzu etkileyeceğini belirtelim sevgili yaylar. Ama her şeye rağmen bir yıl boyunca sosyal paylaşımlar, yeni dostluklar ve dernek faaliyetleri gibi aktiviteler sizi bekliyor olacak.

Para

Para konusunda aniden gelişen değişikler, beklenmedik kazançlar, seyahatler sizi bekleyen gelişmelerden sadece birkaçı. Bu yıl nicedir beklediğiniz o güzel işi bulabilir, istediğiniz kariyeri yapabilir, kazançlarınızı çoğaltabilirsiniz.

Aşk

Güzel görünmek isteyen yaylara müjde! Ocak – Şubat ayları Venüs güzel ışığını üzerinize yansıtacak adeta. Bundan dolayı dileyin aşk için ne dilerseniz deriz. Sosyal alanlarda emin tavırlarınız ve bakımlı auranız tüm gözleri size çevirecek. Kısacası 2018 yılı size cazibe, güzellik getirecek.

Sağlık

Kafa yorgunlukları bu yıl peşinizi bırakmayabilir. Zira çok bu yıl yine ziyadesiyle hareketlisiniz. Bitki çayları, doğal vitaminler dinginleşmeniz konusunda size iyi gelecektir.

Oğlak

oğlak burcu
oğlak burcu

Genel

Çalışkan oğlaklar, soğuk görünümlü ve ciddi tanınan insanlardır da aynı zamanda yakın çevreleri tarafından. Güvenilir olmaları da üstün yanlarından sayılabilir. İyi bir dost, örnek bir kimse olabilirler. Bu yeni sene ise onlara beklemedikleri bir hareketlilik getirecek. Maddi konulardaysa şanslılar.

İş

Oğlaklar yılın ilk dönemlerinde Mars etkileri alıyor ve bu durum onlara kardeşleriyle ilintili olarak yansıyacak. Para alanınızı besleyen Jüpiter size ummadık paralar kazandırabilir. Öte yandan Satürn’ün zorlayıcı etkileri sizi zaman zaman yorabilir. Bu konuda Mart’ın ilk haftasına dikkat!

Para

2018 başlangıç aşamasında ortaklarınız ve yakınlarınızla doğabilecek olan para kıskançlıklarına dikkat diyoruz. Kazançlarınız konusunda ser verin sır vermeyin deriz çünkü 2018 yılı içinde gözle görülür bir artışla edinebileceğiniz kazançlar göze batabilir.

Aşk

İlişkiler ve evlilikler yılın ilk dönemlerinde kötü etkiler alabilir. Öte yandan sergilediğiniz mantıklı tutumlarınızla özel hayatınızda da kendinize güvenebilirsiniz. Bekar ve evlenmeyi düşünen oğlaklar varsa bu yıl mutlaka muratlarına erecek. 4. ve 5. Aylar, sonrasında ki aylarla yeni tanışmalara ve arkadaşlıklara gebe. Ayrıca evlenmek içinde çok verimli dönemlerden olacak oğlak burçları için.

Sağlık

Mart’ın başında sağlık alanında önemli kararlar var. Genel olarak sizin için sağlıklı görünen bir yıl. Diyet hedeflerinizin yanı sıra çocuk yapma hedeflerinizi de gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Kova

kova burcu
kova burcu

Genel

Sosyal kişilerin başını çektiği kova burçları atılımcı, dost canlısı kişiliklerdendir. Gruplarda görev almayı, sosyal sorumluluklar edinmeyi severler. Arkadaşlarını çok sever ve ihmal etmez. Akıllı kişiliklerdir. Yüksek teknolojileri takip eder. Bu yılsa sizin için yeni keşiflerin, yeni fikirlerin yılı olacak diyebiliriz. Ama en önemlisi de 2018 yılı tam manasıyla sizin yılınız olacak. Zira bu yıl birçok alanda kendinizi iyi ve şanslı hissedeceksiniz.

İş

Yeni atılımların ve projelerin sizi beklediği bir yıla giriyorsunuz. Düzgün ve güvenilir ortaklıklar kurmak için oldukça elverişli bir yıl. Sonuç olarak yeni atlımlar yapmaktan çekinmeyin ve eski girişimlerinizin de semeresini yiyin diyoruz.

Para

Önceki yıllarda para kayıpları ve maddi konuda kısmet kapalılıkları yaşamış olsanız da bu yıl hepsini geri alabileceksiniz. Zira bu yıl sizin için tam bir yatırım yılı olacak diyebiliriz.

Aşk

Aşk hayatınız bu yıl oldukça inişli – çıkışlı olacak. Sürtüşmelere hazır olun yanı sıra itidalli davranın ki bu pürüzler büyük çatırdamalara dönülmesin. İkili ilişkilerinizde sabırlı olmanız gereken dönemler atlatabilirsiniz.

Sağlık Durumu

2018 sizin için oldukça hareketli, koşuşturmacalı geçeceğinden kendinize iyi bakmanız gerekiyor. Oluşan açığı taze, vitaminli gıdalarla kapatabilirsiniz.

Balık

balık burcu
balık burcu

Genel

Alıngan ve hayalperest desek kimleri anardınız? Elbette ki balık burcu mensuplarını. Sanat düşkünü, duygusal, yaratıcı insanlarıdır balık burçları. Ünlü yazarlar, müzik bestecileri neredeyse tüm sanatçılar onardan çıkar. Bohem ve tembel yaşamayı sevebilen bir yapıları olabilir. Her zaman yüzlerinde bir hüzün ifadesi görebilirsiniz. Sosyal yaşam ve iş konularında 2018 yılı size iyi gelecek endişelenmeyin.

İş

Uzunca bir süredir hayal ettiğiniz birçok şeye bu yıl kavuşabileceksiniz sevgili balıklar. Kısacası 2018 yılı size birçok alanda güzel sürprizler sunacak. Aile ile ilgili hafif sürtüşmeler yaşayabileceğiniz 2018 yılında, iş hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmelerse yüzünüzü güldürecek. İş ya da özel hayatınızda ki taşınma planları şehir değiştirmenize dahi vesile olabilir.

Para

İş hayatınızda ki olumlu gelişmeler elbette ki kazançlarınıza da yansıyacak. Hem bu gününüzdeki, hem de geçmişteki çalışmalarınızın semeresini 2018 yılında yiyebileceksiniz. Güzel teklifler sizleri bekliyor. 2018’de kazançlarınızın yükselecek.

Aşk

Eski ilişkileriniz bu sene güzelden daha güzele akacak. Küçük huzursuzluklar ilişkilerin tadı tuzu sakın büyütmeyin. Yalnız balıklar bu yıl çok sosyal bir yaşam süreceklerinden aradıkları kişiyi kolaylıkla bulabilecektir.

Sağlık

Kendinizi yorgun hissettiğiniz zamanlarda kemik zayıflıklarına ve iskelet ağrılarına dikkat! Yorucu, kendinizi zorlayıcı hareketler, aktiviteler yapmayın. Yılın 2. yarısı kilo alabilir ve sonrasında da pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Yorgunluklarınız için ilik – kemik suyuna yapılan gıdalardan tükettiğinizde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu