MODA

Kalem Etek Kombin Önerileri Nelerdir?

Kalem Etek Kombin Önerileri Nelerdir? Etek çeşitleri arasında en çok tercih edilen kalem etektir. Asil görünümüyle kadınların şıklığına şıklık katan kalem etek aynı zamanda kurtarıcı bir parçadır. Her dönemin ilgi odağıdır ve kadınları olduğundan daha da zayıf gösterir. Peki, kalem etek nasıl kombinlenir? İşte cevabı..

Kalem Etek Kombin Önerileri Nelerdir? Zarifliğin ve şıklığın simgesi olan kalem etek aynı zamanda yapacağınız kombin ile hem spor hem şık hale dönüşebilir. Gideceğiniz yere göre kombinebilen kalem etek kadınşarın vazgeçilmez parçalarının başında gelmektedir.

Modası Geçmeyen Kalem Etek

Şıklığınızın vazgeçilmez parçası kalem etekler işyerinizde, firmanızın tanıtım kokteylinde,  şık bir mekandaki akşam yemeğinde yada arkadaşınızın nikah töreninde sizi bu kadar zarif ve alımlı gösterecek  bir parça daha bulmanız oldukça zor. Değişik renklerde ve dokularda kalem etekler edinmeniz sizi, bugün ne giysem? derdinden önemli ölçüde kurtaracaktır.

Kalem Etek Kombin Önerileri Nelerdir
Kalem Etek Kombin Önerileri Nelerdir

Kalem Etek Kombin Önerileri

Kalem eteklerle sınırsız kombin yapmak klasik yada spor bir tarz yaratmak mümkün, bizler bugün  sizin için başlıca birkaç kombinasyondan bahsetmeye çalışacağız:

Koyu renk kalem eteğiniz ve üstüne kullanacağınız ipek yada şifon gömlek işyeriniz için güzel bir alternatif . Bu kombinasyon işyeri için oldukça uygun ve oldukça kadınsı.

Soğuk günlerde kalem eteğinizi blazer bir ceket ile kombinlemek iyi fikirler arasında. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kalem etek ile ceketinizi aynı renkte kullanmamanız.

Bir diğer kombinimiz, bu sene çok moda olan kısa üstlerle yapılabilecek yüksek belli kalem etek kombini.  Kalem eteğinizi kot kullanarak spor bir şıklık yaratırken, klasik kalem eteğinizi dantel  detaylı bir kısa üstle kombinleyerek klasik bir tarz elde edebilirsiniz.

Gece arkadaşlarınızla eğlenmeye çıkarken  de kalem etek kombini yapmak mümkün . Bunun için deri kalem eteğinizi siyah basic bluzunuzla kombinleyerek takılarla bu tarzı  zenginleştirebilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu