MODA

Hatadan Dönün: Hemen Giymeyi Bırakmanız Gereken 7 Şey!

Moda, trend, akım dedik, bir çok şeyi bağrımıza bastık tamam. Ama bazı şeyleri de çok zorlamasak mı? Bir an önce hatalardan dönsek daha iyi olmaz mı? İşte Hemen Giymeyi Bırakmanız Gereken 7 Şey!

Jeggings

Çok rahat oldukları konusunda hepimiz hem fikiriz ve gerçekten de söyleyecek söz bulamıyoruz. Hem çok yenilikçi, hem kullanıcı dostu, hem de pijama ve kotun rahatlığını veriyorlar buna da tamam. Ama bu kıyafetler, dünyanın en anti-seksi kıyafetleri. Lütfen bunun bir farkına varalım ve artık giymeyi bırakalım.

UGG

Bütün erkekle söylemekten bıktı, siz giymekten bıkmadınız. Aslında saymaya bile gerek yok, ama biz yine de söyleyelim. Bir dönem erkeklere inattan bu ayakkabıları daha da savunduk, daha çok giydik ama artık yeter. Kocaman kocaman ayaklarla etrafta dolaşınca hiç de hoş görünmüyoruz kızlar. Buna bir dur demenin zamanı geldi artık.

Longchamp Marka Çantalar

Evet naylondan yapılan bu çantalar çok dayanıklı. Ama düşündüğünüz kadar şık değil bu çantalar. Herkes bir tane aldı, bugüne kadar da kullandı. Fakat artık bu çantalar demode oldu. Hemen onları hayatınızdan çıkarın ve mümkünse bir daha da asla hayatınıza sokmayın.

Yüksek-Düşük Bel Herhangi Bir Şey

Evet en başta çok havalıydı, zaten buna kimsenin itirazı yok. Fakat, çok yüksek ve çok düşük belli olan bütün kıyafetler artık tarihe karıştı. Bu kadar abartıya gitmeden, daha orta boy bir şeyler seçmekte yarar var. Çok zorlamayın ve kararında bırakın.

Bandaj Elbiseler

Parti kızlarının hepsinin üstünden bir kez geçen bu elbiseleri de artık kaldırmanın zamanı geldi. Kullandık, hatta kullanmalara doyamadık, ama yaşandı ve artık bitti. O halde bu kıyafetleri artık ortadan kaldıralım ve bir daha da asla çıkarmayalım.

Renkli Bileklikler

Güzel güzel giyinip üstüne taktığınız o renkli bilekliklerle sadece kıyafetlerinizi mahvediyorsunuz. Bikini, şort, mayo ile takın yamam ama kış ayların ya da şıkır şıkır bir kıyafetin yanında bunları gözümüze sokup, bizi bitirmeyin.

Sperry Ayakkabılar

Rahat dedin, konforlu dedik, hepimiz bir tane edinip giydik. Ama bırakın bu ayakkabıları artık erkekler giysin. Biz kadınız, biraz daha feminen ve seksi görünmek bizim işimiz. Erkek çocuğuna daha fazla benzememek için hadi bu ayakkabılarla da vedalaşalım.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu