MODA

Gardırobunuzda Mutlaka Olması Gereken 6 Deri Parça

Deri sahip olabileceğiniz en güzel kıyafetlerden biridir. Deri bir parçadan çıkacak görünüm, başka bir şey kullanarak asla elde edilemez. Bu şık kıyafetler, sert bir tarza sahip olmak istediğinizde en büyük yardımcınız olacak.

Deri kumaşı, Hollywood dünyasında en güçlü ve en karanlık karakterleri yansıtmak için çok sık kullanılıyor. Hollywood, bu kumaşı en güçlü ve en karanlık karakterlerini tanımlamak için sürekli olarak kullandı. Fakat deri, seni kötü bir rakçıya benzetmekten çok daha fazlasını yapabilir. Doğru kullanıldığında son derece şık görünebilir ve dikkatleri çekebilir. İşte Gardırobunuzda Mutlaka Olması Gereken 6 Deri Parça…

Deri Ceket

Deri ceketler, moda tarihindeki en popüler deri giysilerden biri olmuştur. Zamanla tekrar kullanıldılar ve eğer deri ile stil yapmak istiyorsanız sadece bir tane deri cekete ihtiyacınız var. Deri ceketlerde çok fazla varyasyon var. Doğru deri ceketi kullanarak herhangi bir stili yaratabilirsiniz. Ekose gömlekler veya eteklerle mükemmel şekilde eşleştirebilir ve bu kıyafeti ayak bileği uzunluğunda botlarla kombinleyebilirsiniz. Daha açık bir renkte olan deri bir ceketi tercih ederseniz onları da oldukça çiçekli bir elbise ile giyebilirsiniz.

Deri Tayt

Deri bir ceketle stil yakalamak kolaydır, ancak deri taytlarını kullanarak şık görünmek zor olabilir. Bir zamanlar 80’lerin rock yıldızlarının sahip olduğu standart kıyafetlerdi deri taytlar. Ama bu taytları parti kıyafetleriniz veya günlük kıyafetleriniz için kullanabilirsiniz. Oldukça kolay kombinlenebilecek bu kıyafetlerle hem şık hem de seksi görünmek mümkün. Deri tayt giymek istediğinizde seçtiğiniz gömlek ve aksesuarlar çok göz alıcı olmasın ki, dikkatler taytta toplansın.

Deri Çantalar

Bir kıyafet planladığınızda çantalar çok önemlidir. Onlar sadece pratik değil, aynı zamanda bakış açınıza da çok katkıda bulunurlar. Deri çantaları muhtemelen en yaygın ve en basit çantalardan biridir. Deri tote çantalar, deri sırt çantaları ve çok daha fazlası var, ama siz mutlaka bir tane edinin.

Deri Ayakkabı

Deri ayakkabılar en kolay ayakkabı tiplerinden biridir. İster bot, ister çizme, ister babet olsun ama mutlaka bir tane deri ayakkabınız olsun. Deriden yapılmış ayak bileği uzunluğunda botlar, kış için mükemmel bir ayakkabıdır. Sizi sıcak tutmak ve son derece şık görünmek için harika bir iş çıkarırlar. Deri ayakkabılar en profesyonel görünümü sağlar ve pantolonlarla harika bir kombin olabilirler. Diğer birçok stilleri deneyebilir ve kendiniz için şık görünmek için onları kullanmak ne kadar kolay olduğunu görebilirsiniz.

Deri Şortlar

Deri şortlar son derece cesur ama aynı zamanda zor bir tarz. Bir partiye gitmek için mükemmel bir seçim olacak. Bunları parti üstlerinden herhangi biriyle eşleştirebilir ve bir anda bir gece için hazır görünebilirsiniz. Deri şortları kullanmanın pek çok yolu olmayabilir, ancak birkaç kıyafet için bunları kullanmak arkadaşlarınıza kesinlikle harika bir izlenim bırakacaktır. Aksesuarlarda aşırıya kaçmamaya ve ilginç ayakkabılara seçmemeye dikkat etmelisiniz. Spor ayakkabılarını çiçek nakışları veya baskılarla kullanabilir veya şortlarla giymek için güzel bir çift bot alabilirsiniz.

Deri Elbiseler

Her kızın küçük siyah elbisesi olmalı. Siyah bir elbise ile benzersiz ve çarpıcı görünmek mümkün. Hele bir de bu elbise deri olursa tadından yenmez. Bu elbiseyi giymeden önce, rahat olmayabileceğini unutmayın.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu