Güzellik

En Özel Saç Bakım Maskeleri

En özel saç bakım maskeleri aracılığı ile kusursuzluğa merhaba demenin tam zamanı. Bu zamana kadar kullanmış olduğunuz tüm kimyasal maddeleri geri plana alabilirsiniz. En özel saç bakım maskeleri şimdi birbirinden özel püf noktaları ile sizlerle. Hayal ettiğiniz saç tipine sahip olmak isteyenlerdenseniz özel saç bakım maskelerine merhaba diyebilirsiniz. Hemen kolları sıvayın ve hayallerinize kavuşun.

Özel Saç Bakım Maskesi İçin Gerekli Malzemeler:

Zeytinyağı
Jojobayağı
Özel saç bakım maskesi için kolları sıvayın. Maske yapımı için geniş bir kaba jojoba yağı ve zeytinyağı koyalım. Tüm yağları harmanlayalım ve saç diplerine masaj aracılığı ile sürelim. Bu işlem sonrasında saçlarımızı 30 dakika boyunca dinlendirelim. Ardından saçlarımızı ılık su ile durulayalım. Kusursuz saç tipine sahip olmanız adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen özel saç maskeleri aynı zaman da kırık saç uçlarının da geri plana alınmasına olanak tanıyacaktır.

Saç Canlandırıcı Maske Tarifi:

Yumurta sarısı
Bal
Canlı ve bir o kadar da sağlıklı saç tipine sahip olmanız adına ideal olan canlandırıcı saç bakım maskesi için yumurta sarısını bal aracılığı ile karıştıralım. Daha sonra elde ettiğimiz karışımı saç diplerine masaj yardımı ile sürerek bekletelim. Ardından saçlarımızı su aracılığı ile durulayalım. Durulama sırasında dilerseniz maden suyundan da yararlanabilirsiniz.

Mucizevi Saç Bakım Maskesi:

Zeytinyağı
Yılan Yağı
Badem Yağı
Bal
Avokado
En çok tercih edilen saç bakım maskesi platformunda öncülüğünü koruyan bu tarif aynı zaman da saç kırıklarının da geri plana alınmasına olanak tanımaktadır. Sizler de hayal ettiğiniz saç tipine kavuşmak isteyenlerdenseniz hemen kolları sıvayın ve kusursuzluğa merhaba deyin. Mucizevi saç bakım maske tarifi için zeytinyağı, yılan yağı ve badem yağını geniş bir kapta harmanlayalım. Daha sonra avokadoları belender aracılığı ile püre haline getirelim ve yağ karışımının içerisine ilave edelim. Hazırladığımız maskeyi 1 çay kaşığı bal aracılığı le harmanlayalım. Maskemizi saç diplerine masaj yardımı ile sürerek 15 dakika boyunca bekleyelim.

Özel Nem Maskesi Tarifi:

Mayonez
Badem Yağı
Yıpranmış saç tellerine son vermek isteyenlerdenseniz doğru adrestesiniz. Özel nem maske tarifi aracılığı ile sizler de hayal ettiğiniz saç tipine merhaba diyebilirsiniz. Hemen kolları sıvayın ve kusursuz görünen saç tipine merhaba deyin. Özel nem maskesi tarifi için 1 yemek kaşığı mayonezi 2 tatlı kaşığı badem yağı aracılığı le harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı saçlarımıza masaj yaparak iyice yedirelim ve 15 dakika boyunca bekletelim. Sizler de saç kırıklarına elveda demek isteyenlerdenseniz özel nem maskesi ile tanışabilirsiniz. Saçlarınızı durularken saç kremi platformundan uzak durmanız gerekmektedir. Saçlarınızı doğal yollar aracılığı ile kurutmalısınız. Sizler de almış olduğunuz öneriler doğrultusunda kusursuzluğa merhaba diyebilirsiniz. Uygulamaya alacağınız maskeleri haftada bir defa kullanabilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu