Güzellik

Gelin Adayları İçin En Güzel Oje Renkleri Nelerdir?

Gelin Adayları İçin En Güzel Oje Renkleri Nelerdir? Evlenmek isteyen kadınlar özel günlerinde kendilerini güzel hissetmek ister ve bunun için de baştan aşağı süslenecektir. Elbette her kadının zevkleri farklı olmakla beraber bu alanda önceden geniş bir araştırma olduğu görülür. Bunlardan biride tırnağa sürülecek olan ojenin rengidir. Peki gelin adayları için en güzel oje renkleri hangileridir?

Gelin Adayları İçin En Güzel Oje Renkleri Nelerdir? Makyaj ve genel görünüm tamamlayıcısı olarak gelinlikle uyumlu oje renkleri bir çok gelin adayları tarafından araştırmaktadır. Bizde bu yazımızda gelin adaylarına en çok yakışacak olan oje renklerini sizlerle paylaştık. İşte detaylar..

Gelin Adayları İçin En Güzel Oje Renkleri Nelerdir
Gelin Adayları İçin En Güzel Oje Renkleri Nelerdir

Gelinlikte Hangi Detaylar Olduğu Önemli

Oje rengi seçerken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, gelinlikte gösteriş ve sadelik durumudur. Bazı kadınlar sade tasarımlardan hoşlanırken bazıları kabarık türde olanlardan ve üstünde birçok desen süsleme olanlardan hoşlanabilir. Renkler genelde kırık beyaz veya tam beyaz görünümde olacağından sadelik gösterişli durumu baz alınabilir. Ancak seçenek bakımından normal şartlardan daha fazla oje kullanımı söz konusudur. Bunun dışında eğer gelinlik çok gösterişliyse ojeniz sade açık tonlarda kullanabilirsiniz. Makyaj ve oje ile aksesuarlarda bu şekilde dengeleme yapılabilir. Tersine sade tasarımlı ya da az süslemeli gelinlikler varsa da bu durumda canlı renkler ideal olabilir. Turuncu, kırmızı, bordo renkler, mavi tonlar, gri tonlar gibi renk sıralaması olabilir. Bunları ayrıca üzerine desen işlemeleri ile de kullanabilirsiniz. Yani nail art şeklinde de tabir edilen uygulamalarla çok daha süslü bir oje görüntüsü olabilir. Takma tırnaklarınız varsa bu işleme daha uygun bir zemin olacaktır.

Gelinliğinizle Elleriniz Birbirini Tamamlasın

Gelinlikte oje seçimi sırasında yapılması gereken bir diğer işlem gelinlik desenleri ile uyumlu bir görüntü oluşturulabilmesidir. Örneğin çiçekli bir gelinlik varsa ve bu çiçekler ellerinizin olduğu hizadaysa ojenize de çiçekli nail art uygulaması yaptırabilirsiniz.  Ayrıca kol bölümünde eğer tüllü ya da çizgili bir görüntü varsa benzer şekilde tırnaklar da bu şekilde görülebilir. Yani aslında kendi beğenilerinizi de dikkate alarak sonuç alabilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu