Ekonomi

Akita Coin Nedir, Hakkında Yapılan Yorumlar Nelerdir?

Akita Coin Nedir, Hakkında Yapılan Yorumlar Nelerdir? Dogecoin yükselmeye başlamasından sonra popüler hale gelen köpek temalı coinler bazı Kripto para yatırımcılarını kendine çekmeyi başardı.

Akita Coin Nedir, Hakkında Yapılan Yorumlar Nelerdir? Bu köpek temalı Coinlerden biride AKİTA Coin ya da diğer bir adıyla Akita InuToken’dir. Son zamanlarda yükselişler göstermesi nedeniyle Kripto para yatırımcılarını kendine çekmeyi başardı. Burada Akita Coin nedir? Sorusuna yanıt vereceğiz.

Akita Inu (Akita Coin) Nedir?

Akita coin diğer adıyla Akita Inu şaka amaçlı olarak üretilen ve köpek temalı bir Kripto para birimidir. Dogecoin’in kardeşi de sayılır. Akita Coin üretilirken hiçbir projesi olmadan üretilen para olarak bilinir. Akita Coin üreticileri kendilerini tam olarak tanımlamamakta ve bu Kripto para birimi gelecekte şaka coin olarak ileriye gitmesi belli amaçlar dahilinde kullanılan kripto para birimlerinden birisi olarak devam etmesini istemektedirler. Kripto para piyasasında bu çeşit paralardan olmasından dolayı çok dikkate alınmadı. Genel olarak tam bir kripto para birimi denilemez. ERC 20 altyapısını kullanır.

Akita Coin Nedir, Hakkında Yapılan Yorumlar Nelerdir
Akita Coin Nedir, Hakkında Yapılan Yorumlar Nelerdir

Akita Coin net market hacim olarak 97 milyon dolar seviyesinde. Toplamda arz olarak 100 milyar adet. Değerli kripto paralar sıralamasında 2744. Sırada yer almaktadır. Çok fazla bilinen bir kripto para birimi olmayan ve yatırımcısı az olan Akita coin hakkında geniş bir bilgi yoktur. Geçen aylarda ani yükseliş göstererek değerini 5000’e katladı fakat bu yükseliş fazla sürmeyerek tekrar düşüşe geçti. Mart 2021 ayı fiyat olarak 0.000000909 dolardan işlem görmektedir.

Akita Coin Yorumları

Yapılan yorumlara bakılırsa Akita coin hakkında hiç iyi yorumlar yoktur. Bazı analistler Akita Coin’in kuruluş amacında hiçbir projesi olmadığından ve şaka amaçlı olarak üretildiği için ileride piyasadan kaybolacağını söylemektedirler. Fakat kripto para piyasasında piyasaları manipüle eden kripto para yatırımcıları bu parayı devamlı olarak överler. Bunun yanında fiyat olarak cazip olduğu için küçük yatırımcılar Akita Coin’e yatırım yapmaya devam etmektedirler. Genel olarak yapılan yorumlara göre değeri olmayan değersiz bir kripto para birimi olarak piyasada işlem görmektedir.

Arz miktarı çok yüksek fakat düşük talep yüzünden fiyat olarak ta düşük olmaktadır. Akita coin fiyat olarak çok ani değişimler göstermektedir. En yüksek fiyat değeri olarak Mayıs 2021 yılında 0.0000280 doları gördü. En düşük değer olarak 2021 yılı Şubat ayında 0.00000001429 doları gördü. Akita Coin birçok kripto para borsalarında işlem görmektedir. Bu borsalar şunlardır:

  • LBank
  • Gateio
  • LATOKEN
  • POLONİEX
  • BKEX

ERC 20 altyapısını kullanmasından dolayı bütün dijital cüzdanlarda kullanılır.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu