MODA

Yeni Yılda Dikkat Çeken ve En Çok Tercih Edilen 5 Trend!

Yeni Yılda Dikkat Çeken ve En Çok Tercih Edilen 5 Trend! Yeni yılda birçok yeni trendler moda severlerle buluştu. Özellikle kış ve sonbahar mevsimlerinin dikkat çekecek ve en çok kullanılan tasarımlarım seçilirken bu trendlerden sık sık görebilirsiniz.

Yeni Yılda Dikkat Çeken ve En Çok Tercih Edilen 5 Trend! Yeni yılın ilk trendleri olan bu yenilikler, gelecek sezonlara da ilham verecekmiş gibi görünüyor. Peki, yeni yılın en dikkat çekici trendleri neler?

Yeni Yılın İlk Trendleri

1 . Yeni yılın ilk trendleri arasında 2021’de de hâkim olan tüy detaylarına rastlamak mümkün. Kıyafetlerde abartılı surette kullanılmadan ufak tüt dokunuşları hâkim. Birçok markanın yeni yıl kış kreasyonunda tüy detaylarını görmek mümkün. Özellikle trikolarda tüy kullanımı geniş bir yer kaplıyor. Çantalardan da, aksesuarlarda da tüy detaylarını görebilirsiniz.

2 . Yeni yılın en çok tercih edilen ve her dönemin vazgeçilmez renklerinden biri olan, sarı. Sarı ve tonları, yeni yıla damgasını vuracakmış gibi duruyor. Özellikle kazaklarda ve çantalarda sarı rengi en çok kullanılan renklerden. Sonbahar ve kış aylarının kasvetini, montunuzda ve ayakkabılarınızda sarı detaylara yer vererek atabilirsiniz.

Yeni Yılda Dikkat Çeken ve En Çok Tercih Edilen 5 Trend1
Yeni Yılda Dikkat Çeken ve En Çok Tercih Edilen 5 Trend1

3 . Yeni yıl trendleri arasında bol kesim blazer ceketler yer alıyor. Özellikle salaş ve rahat kesimdeki bu çekerler, cesur bir tarz sergilemek isteyenlerin dolaplarında mutlaka bulunması gereken bir ceket. Bu ceket, hem elbiselerin hem de pantolonların üzerine rahatlıkla giyilebilir. Bundan dolayı özellikle çalışan kadınların sık sık kullanacakları bir trend.

4 . Akardır kategorisinde en çok tercih edilen küpeler, halka küpeler oluyor. Büyüklü küçüklü takabileceğiniz altın sarısı halka küpeler, yeni yılın trend aksesuarlarından biri.

5 . Yeni yılda botlarınızın ve ayakkabılarınızın altına giyebileceğiniz, çizgili spor çoraplar başta biraz garipsense de yeni yılın dikkat çeken trendlerinden biri olmayı başardı. Farklı bir görünüm sergilemek isteyenler, spor çoraplarını ayakkabılarının altından çıkarabilirler.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu