Yaşam

Yeni Bir Çılgınlık Daha; Kulak ve Kulak İçi Dövmeler!

Yeni Bir Çılgınlık Daha; Kulak ve Kulak İçi Dövmeler! Her daim popüler olan bir akımın yeni bir kolu ile karşı karşıyayız. Belki bu zaman kadar pek çok kez karşılaşmışsınızdır. Eğer rast gelmediyseniz de, havalarında ısınması ile birlikte sık sık karşılaşacaksınız.

Yeni Bir Çılgınlık Daha; Kulak ve Kulak İçi Dövmeler! Kola, sırta, bileğe, bacağa, enseye derken artık dövmeler için yeni bir tuval daha seçildi; kulaklar! İlk başta abest geldiğini düşünüyor olabilirsiniz, fakat itiraf edelim ortaya çıkan sonuçlar bir hayli eğlenceli. Oluşum gösteren bu yeni akım kadınlara epey sempatik görünmüşe benziyor. Topuz ve atkuyruğu gibi saç modelleri ile de elde edilen mükemmele yakın sonucu de belirtmeden geçmeyelim elbette. Üstelik oldukça estetik ve minimaller.

Yeni Bir Çılgınlık Daha; Kulak ve Kulak İçi Dövmeler!
Yeni Bir Çılgınlık Daha; Kulak ve Kulak İçi Dövmeler!

İlk Kez Dövme Yaptıracaklar İçin İdeal!

Dövme yaptırma fikri çoğu zaman hepimizin aklından geçmiştir. Fakat hepimiz eyleme geçirebilecek kadar cesur davranamadık maalesef. Kulak dövmeleri ise bu korkunuzu yenebilmeniz için ideal. İlk kez dövme yaptırmak biraz sıkıntılı bir süreçtir. Henüz gerçekten yaptırmak isteyip istemediğinden dahi emin değilken, onlarca modelin arasında kayboluverirsiniz. Kulak dövmeleri bu kararsızlık süreci için de oldukça ideal bir alternatif olarak karşımıza çıkmakta. Boyutları oldukça küçük olan bu dövmeler kulak içi ya da arkasına uygulanmakta oldukları için dövmenizden soğuyup sıkıldığınızda saç modellerinizle kamufle edebilmeniz oldukça kolay. Ayrıca yazımızın sonuna gelmeden şu noktayı da belirtelim kulak çevresi dövme modellerinin en estetik durduğu bölgelerden biri. Üstelik bu bölge için resmedilen motifler bir hayli eğlenceli!

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu