Astroloji

Yengeç Burcu Çocukları Nasıl Olur, Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcu Çocukları Nasıl Olur, Özellikleri Nelerdir? Aile kavramının kutsallığına inan ve bunun gerekliliklerini yerine getiren burçtur. Gurme özellikleri işin mutfağında özverili olduklarını göstermektedirler. Yengeç burçları normalden fazla yavaş olabilir. Sakin tavırları ve ağır kanlılığı ile çocuklarına iyi örnek teşkil etmeyebilirler. Ancak yengeç burcu ebeveynleri aynı zamanda ergenlik döneminde çocuklarıyla da arkadaştır.

Yengeç Burcu Çocukları Nasıl Olur, Özellikleri Nelerdir? Kararsız bir burç olmaları çocuk büyütme noktasında tutarsız bir ebeveyn olmalarını da gerektirebilir. Çocuk büyütürken bunu yapmayalım dediği bir günde, ertesi gün bir bakarsınız bu davranışı yapmış. Başka bir davranış modeli savunuyor görebilirsiniz. Hem çocukları için hem de diğer partner için sinir bozucu bir durum olabilir. Burada iyi bir evlilik ve aile ortamının kurulabilmesi adına çocuğun diğer ebeveynin burcuna da bakmak gerekir.

Yengeç Burcu Çocukları Nasıl Olur, Özellikleri Nelerdir
Yengeç Burcu Çocukları Nasıl Olur, Özellikleri Nelerdir

Aslan ve yengeç burçları kısmi olarak aynı ev içinde anlaşamaz. Ancak çok iyi birer ebeveyn olabilirler. Yengecin kararsızlık tavırlarını aslan burcu absorbe edebilir. Bu nedenle yengeç baba ve aslan anne çocukları, iletişim becerileri kuvvetli olur. Kendini ifade edebilir. Evdeki hataların ya da dışarıdaki haksızlıkların farkında daha küçük yaşta varabilir.

Yengeç Burçları Hangi Partnerler ile Daha İyi Ebeveyn Olabilir

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yengeç burçları en çok aslanlar ile bir takım ruhunu yansıtabilirler. Aslanın zekası ve pratikliği vardır. Yengeç burcunun da sadakati ve iyi bir aile babası ya da annesi olma figürü vardır. Bu ikisi birleştiğinde mükemmel şekilde kendini geliştirmiş çocuklar yetiştirebilirler. Disiplin ve kararlılık kısmi noktada olmayabilir. Ancak özgüveni yerinde ve ayakları yere basan sağlam karakterli çocuklar yetiştirirler.

  • Terazi burcu ve yengeç burcu da gene tutarlı ve dengeli bir ebeveynlik örneği sergiler. Yengeç in buradaki olumsuz özelliği olan tutarsızlık ve kararsızlığı Terazi burcu ebeveyni absorbe edebilir.
  • İhtiyaçları zamanında karşılanan bir bebeklik dönemi geçirirler. Bu nedenle ayrılık kaygısı ya da güvensiz bağlanma gibi olumsuz durumları bu çocuklar barındırmaz. Çünkü evde hep aile bağı olan ve aileyi sarıp sarmalayan yengeç vardır.
  • Oyunların, etkinliklerin ve öğrenme ruhunun ön planda olduğu bir çocukluk dönemi geliştirirler. Ergenlik döneminde kendini anlayan ebeveynleri olur. Yetişkinlik döneminde ise sağlıklı bir birey olarak yoluna toplum içinde devam eder.
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu