MODA

Tesettürlü Kadınlar İçin En Şık Eşarp Modelleri

Tesettürlü Kadınlar İçin En Şık Eşarp Modelleri Nelerdir? Kapalı bayanlarda örtünürken, şık görünmek isterler. Bu sebepten dolayıdır ki tesettür dünyasında da kapalı bayanların memnun kalacağı pek çok modellere yer verilmiştir.

Tesettürlü Kadınlar İçin En Şık Eşarp Modelleri Nelerdir? Kıyafetlerinize uygun olacak eşarpları bulmanız önemli bir konudur. Bakıldığı zaman Tesettür markalarının ürün ağı içerisinde pek çok farklı tasarıma sahip eşarp modelleri olduğu da gözden kaçmıyor. Böylece sizlerde hem rahat kullanıma sahip olan eşarba sahip olurken hem de şık görüneceksiniz. Tesettürlü kadınlar için eşarp seçimi nasıl olmalıdır, hangi renk ve modellerin tercih edilmesi gerekir diye merak edebilirsiniz. İster sade olan isterseniz de rengarenk özelliğe sahip eşarp modelleri kullanmaya başlamanız zor olmayacak.

Kıyafete Göre Şık Eşarp Seçimi

Kıyafete göre mutlaka eşarp seçimi olması gerekiyor. Eğer ki kıyafetiniz sade özelliklere sahipse o zaman eşarp çiçekli, çizgili desenlere sahip olan modellerini seçebilirsiniz. Fakat hataya düşmemeniz gereken en önemli hususlardan biri de kıyafet ve eşarp modelinin desenli olmasıdır. Kapalı bayanların şüphesiz yapacağı en kötü yanlışlardan biri olmaya başlayacaktır. Bu yüzden dolayıdır ki kesinlikle aynı tarz tasarımlara sahip olan kıyafet ve eşarp seçimi yoluna gitmeyin. Seçeceğiniz kıyafet sade ve koyu renge sahipse o zaman eşarp daha canlı renklerden seçilebilir. Tesettürlü kadınlar için eşarp seçimi zor olduğu gibi çoğu kadında hatalı seçimlere başvuruyor. Bu yüzden dolayıdır ki mutlaka dikkatli olmanız da ve doğru parçaları bir araya getirmenizde fayda var.

Tesettürlü Kadınlar İçin En Şık Eşarp Modelleri
Tesettürlü Kadınlar İçin En Şık Eşarp Modelleri

Ten Renginize Göre Eşarp Seçmelisiniz

Kıyafetin haricinde ayrıca ten renginizi de hesaba katmayı unutmayın. Ten renginiz açıksa o zaman buz mavisi, mor, lila, siyah, kırmızı, toprak renkleri oldukça hoş durmasına neden olacaktır. Üstelik bakıldığı zamanda açık renk tonuna sahip olan bayanların desenli eşarp modellerini de kullandıkları görülüyor. Desenli eşarplar, açık ten rengine sahip olan kapalı bayanlara bir hayli fazla yakışıyor. Cilt tonunuz esmere dönük şekildeyse o zaman bordo, siyah, koyu yeşil, lacivert tonları çok fazla yakışacaktır. Tesettür giyim eşarp modelleri arasında en çok yakışan modeli kullanarak farkınızı ortaya koymaya başlayabilirsiniz.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu