Teknoloji

Oppo K10 Cep Telefonu Özellikleri ve Fiyatı

Oppo K10 Cep Telefonu Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Merak Edilenler! Oppo K10 meraklıların uzun zaman önce beklediği yeni bir telefon modelidir ve beraber yarışa girdiği bir çok rakipten üstün bir makine olduğunu görmek için teknik detaylarına bakmak yeterli olacaktır. Öncelikle bu cihaz 189 gram gibi hafif bir tasarıma ve 8.4 mm gibi ince bir kalınlık ölçüsüne sahiptir.

Oppo K10 Cep Telefonu Özellikleri ve Fiyatı Hakkında Merak Edilenler! Android 1 11.1 ColourOS işletim sistemini kullanan cihazın 6.59 inç ve 1080x 2412p çözünürlük destekleyen güzel bir ekranı var. Makinenin ROM bileşeni ise 128 GB olarak seçilmiş ve Oppo K10 modelinde 6-8 GB RAM seçenekleri var. Tabi ki bu donanımları yöneten güçlü merkezi proses ünitesi Snap Dragon 680 model işlemcidir ve bu çip 4G desteklidir.

Oppo K10 Cep Telefonu Özellikleri ve Fiyatı
Oppo K10 Cep Telefonu Özellikleri ve Fiyatı

Oppo K10 Cihaz Özellikleri

Oppo K10 telefonu; 2022 yılında çıkarılmış bir cihaz ve dolayısıyla gerek donanım gerek yazılım alanında üst teknolojilere sahiptir. Zaten Oppo Japon şirketi; kendi eliyle ürettiği telefonların en iyi cihazlar olması noktasında titiz davranıyor. Bu cihaz da bu anlayışın bir ürünü olarak geliyor. 5.000 mAh Lityum pili şarj konusunda size sıkıntı vermeyecek. IPS LCD teknolojisini kullanan cihazın ekranı 90 Hz hızında resim yeniliyor ve 600 niT parlaklık değerine erişiyor. Mobil oyun oynamak isteyenler çift çekirdeği 2.4 GHz frekansa çıkabilen CPU elemanına güvenebilirler. Ek olarak buna yardımcı olan GPU elemanı da Adreno 610 model olarak seçilmiş. Makinenin kamera ünitesine gelince; bu cihazda 27 mm PDAF özellikli 50 MP kamera yer alıyor. Macro ve derinlik kameraları da 2’şer MP olarak geliyor. Kameralar orta düzeyde ve size 1080p kalitede hizmet verebilir. Ön kamera tüm telefonlarda olduğu gibi 16 MP ve 26 mm bir mercekten oluşuyor. Müziği kulaklıktan dinlemeyi sevenler için 3.5 mm ses girişi de var. Sistemin pilini doldurmak için Oppo 33 W adaptör kullandı ki bu adaptör 25 dakikada pili yüzde 50 oranında dolduruyor. Bu oranla günü rahat bitirebilirsiniz.

Oppo K10 Fiyatı

Çok merak edilen bu orta düzey cihazın fiyatı Avrupa için 180 EUR olarak belirlenmiş. Siyah mavi ve karbon renkleri ile gelen güzel kasaları göz alıcı.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu