Astroloji

Kova Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

Kova Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir? Kova son derece bağımsız bir burçtur, 21 Ocak’tan 19 Şubat’a kadar doğanlar kova burcudur. Boş kalmayı sevmez ve baskıya gelemez. Özgürlüğüne sıkı sıkıya inanır ve onu savunmaya çalışır. Çoğu zaman bu burcun insanları, kendilerini ve hayattan ne istediklerini düşünmek için yalnızlık anlarına ihtiyaç duyarlar.

Kova Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir? Baskın özelliklerden biri yaratıcı yön ile ilgilidir, belirgin bir özgünlük ile donatılmıştır, onlar gerçek hayalperestlerdir ve bazı durumlarda fikirleri açığa çıkarmak için kendilerini dünyadan izole ederler. Bir yanda, sürekli bir şeyleri değiştirme, yeniliği keşfetme, sürekli hareket halinde olma ve sürekli yeni uyaranlar arama ihtiyacı hisseder. Öte yandan, son derece sabırlı, sakin ve anlayışlı olma yeteneği ile karakterizedir.

Kova Burcu Genel Özellikleri Nelerdir
Kova Burcu Genel Özellikleri Nelerdir

Kova Burcu Genel Özellikleri

Bu burç, eğitim ve öğretim için güçlü bir eğilime sahiptir, kalbine yakın sebepler ve inandığı sosyal idealler için savaşır. En sevdiği renk mavidir ve eğer şansını deneyecekse veya önemli bir şey yapacaksa, Cumartesi veya şanslı günde başlaması tavsiye edilir. Spor yapmaktan ve eğlenmekten hoşlanan bir burçtur.

Kova burcu insanları konuşmayı sever: diyalog, çelişkili ve yapıcı tartışmalar onun dikkatini çekmenin anahtarıdır. Güvenini kazanmak için zaman ve küçük adımlar gerekir, ilk başta soğuk ve mesafelidir ama doğru zamanda ona yaklaşmak önemlidir.

Kova burcu insanları başkalarına karşı küçük jestler yapan özverili insanları sever, düşünülen ve hafife alınmayan sürprizleri ve hediyeleri de sever.

Kova burcunda, özgürlük kelimesinin derin anlamını aramaya yönelik çok güçlü bir baskı olduğuna şüphe yoktur. Ruhu sürekli gelişiyor, kendi özgürlüğünü elde etmek için her zaman kendini keşfetmeye hazır.

Koç Burcunun Gezegeni Nedir

Bu burç Satürn ve Uranüs tarafından yönetilir, bu da ona tipik duygusal kopukluk verir, ancak aynı zamanda sert kararlar verme, kendinizi yeniden keşfetme ve hayatınızı sayısız kez nasıl değiştireceğinizi bilme yeteneği verir.

Gezegenlerin verdiği bir diğer önemli yön de belirgin idealizmdir, Kova fikirlerini sürdürmek ve onları onaylamak için her şeye ve herkese karşı savaşır. Çelişmekten ve onu ikna etmeye çalışanlardan hiç hoşlanmaz.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu