Trend & Moda

Kısa Paçalı Pantolon Trendi

Birkaç sezondur moda dünyasında istikrarlı yükselişini sürdüren kısa paçalı pantolon bu yazın en önemli trendlerinden biri. Geçtiğimiz sezonlara oranla daha da kısalan paçalarla bu pantolonlar 2018 sokak modasının vazgeçilmez bir unsuru olarak karşımıza çıkıyor. Yani şayet sokak modasının şık ve trend görünen kadınlarından biri olmak istiyorsanız gardırobunuzda kısa paçalı pantolonlara mutlaka yer açmalısınız.

Kısa Paçalı Pantolon Modelleri Her Yerde Bizimle

Markaların 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonları her tarza hitap eden ve hayatın her anında giyilebilecek farklı kısa paçalı pantolon modelleri ile dolu. Bu sayede kısa paça trendini hayatımızın her anına taşıma şansına sahibiz. Bu arada özellikle bol kesimli kısa paça pantolonların sezonun en önemli trendi olduğunu da eklemeliyiz.

Beyaz her yaz popüler renklerden biridir ancak 2018 yazında popülerliğini bir level yukarıya taşıyor, çünkü sezonun en dikkat çekici akımlarından biri baştan aşağı beyaz giyinmek. Bembeyaz kombinler için kısa paçalı beyaz pantolonlardan daha uygun bir seçenek de olamaz tabi ki! Bembeyaz kombinler için kısa paçalı pantolonlar ile gideceğiniz ortamın konseptine göre bluz, tişört ya da gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Ofis şıklığı için gömlekleri, günlük hayatınızda tişörtleri, gece gezmelerinde ise şık bluzları tercih etmeniz kombinlerinizin daha hoş görünmesini sağlayacaktır.

Kısa Paçalı Pantolon Modellerine Kot Dokunuşu

Pantolon denilince hepimizin aklına gelen ilk şey tabi ki kot pantolonlar oluyor. Kısa paçalı kot pantolonlar bu sezonun olmazsa olmazı zira hem kısa paça hem de kot trendini buluşturuyorlar. Dar kesimli kot kısa paçalı pantolonlar özellikle günlük kombinler için mükemmel birer seçenek. Bu pantolonları tişörtlerle kombinleyip ayağınıza da babet ya da spor ayakkabı giydiniz mi hiç çabalamadan hem şık hem de trend görünme şansına sahipsiniz.

Tabi bu pantolonları yaz gezmelerinde ve partilerinde de giyebilirsiniz. Küçük bluzlar ve kısa paçalı pantolon modelleri ile yapacağınız kombinleri topuklu sandalet ya da ayakkabılarla tamamlayarak dozunda çekici ve çok trend bir hava yakalayabilirsiniz. Bu arada tüm kombinlerde olduğu gibi bu kombinlerde de renk uyumuna ve doğru aksesuar seçimine özen göstermeniz gerektiğini de anımsatalım.

Kısacası ister kot, ister keten, ister beyaz ister başka bir renk fark etmez, bu yaz gardırobunuzda muhakkak kısa paçalı pantolon modellerine yer açmalısınız. Aksi takdirde tüm arkadaşlarının sokaklarda muhteşem görünürken siz bir kenardan izlemekle yetinmek zorunda kalabilir ve keşke benim de bir kısa paçalı pantolonum olsaydı diye iç geçirebilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu