Yaşam

İşin Sırrı Burada! Daha Büyük Göğüsler İçin Yanınızdan Ayırmamanız Gereken Bitkiler!

Estetik operasyon geçirmeden daha büyük göğüslere sahip olmak, hemen hemen bütün kadınların isteği. Fakat, dik ve büyük göğüslere sahip olmak genellikle estetik operasyon olmadan imkansız gibi. Daha doğrusu bugüne kadar öyleydi. Artık bunun da bir yolu var, hem de tamamen bitkisel ve hiçbir yan etkisi de yok. California Bradford Research Institute’den Prof. Dr. Robert Bradford’un yaptığı bir araştırma sonucunda elde edilen ve 8 bitki bulunan preparat ile kadınların hayali gerçek oluyor.

Prof. Dr. Robert Bradford’un araştırmasında, bu bitkisel karışımın 9 ay içerisinde 82 olguda göğüslerde 7,5 santimetre büyüme oluştu. Regl döneminde yaşanan gerginliğin de aynı preparat sayesinde vakaların yüzde 95’inde en aza indiği görüldü. Kendi kreminizi hazırlamak için sizler de bu bitkileri kolaylıkla karşılaştırabilirsiniz. Hatta bazılarının çayını demleyebilir, bazılarını ise salatalarınıza ekleyebilirsiniz. İşte bu preparat içerisindeki 8 bitki ve ne işe yaradıkları…

Testere palmiyesi

Bir çok sağlık sorununda kullanılan bu bitki, özellikle erkeklerde iktidarsızlık, kısırlık ve prostat sorunlarında işe yarıyor. Kadınlarda da bir dizi etkin tedavi imkanı sağlayan bu bitki, meme bezlerinin gelişmesine yol açıyor. Bitkiyi ezerek krem haline getirebilirsiniz.

Karahindiba

Karaciğer üzerinde büyük bir etkiye sahip olan karahindiba safra akışını düzenler. Karaciğer hastalıkları için Hindistan’da çok sık tercih edilir. Mineral ve vitamin bakımından oldukça zengin olan bu bitki, Avrupa’da salata olarak da tüketilir. Güzel göğüslere sahip olmak için de iyi bir yöntem olan bitkinin kapsülleri satılmaktadır. Önce, 6 ay boyunca her gün 2 kez 3’er kapsül alıp, etkiyi arttırmak için kremini de kullanabilirsiniz. Altı ayın sonunda ise 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle kapsülleri kullanmaya devam edebilirsiniz. Salatalarınıza da ekleyebileceğiniz bu bitki, salataya lezzet de katar.

Melek otu

Melek otunun en önemli kullanım alanı kadın hastalıklarıdır. Kabızlık, dolaşım bozukluğu, diyabet ve kanser tedavisinde de kullanılır. Kadınların hormon metabolizmasına etki eden bu bitki, kurutulup çay olarak demlenebilir ya da salatalara eklenebilir.

Damiana

İyi bir afrodizyak olarak bilinen Damiana, günümüzde en çok kadın hastalıklarında kullanılmaktadır. Bu bitkinin renkli yaprakları ezilip, krem olarak sorunlu bölgelere sürülebilir.

Oğul otu

Korku, huzursuzluk ve yara iyileşmesinde kullanılan oğul otunun Anti-mikrobik özelliği bulunmaktadır. Kas kramplarına da iyi gelen bitkinin yapraklarını ezerek krem kıvamına getirebilir ve kullanabilirsiniz.

Aslan kuyruğu

Uzun yıllardan beri kadın hastalıkları ve kalp sorunlarının tedavisinde çayı etkin olarak kullanılan aslankuyruğunu çay olarak demleyebilirsiniz.

Yam kökü

Eski yıllarda Meksika’da Chiapas kabilesi tarafından kadınların doğumu sırasında kullanılan bu bitki, hormon yapımını uyarıcı bir özelliğe sahip. Aynı zamanda göğüsleri büyütmesi ile de biliniyor.

Bostan otu

Mide ve böbrek rahatsızlıklarının yanı sıra sarılık ve migren ağrılarında da kullanılan ot, kadın hastalıklarında etkilidir.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu