Astroloji

Hangi Burç Hangi İç Çamaşırı Rengini Tercih Eder

Karakteristik özelliklerimizi yansıtan burçlar bizi birçok konuda yönlendirdiği gibi iç çamaşırı seçiminde de yönlendirici etkiye sahip olabilmektedir. Burçlarının özelliklerini taşıyan ve bilen kadınlar bazen farklında olmasan da tercihlerini burçlarının özellikleri şekillendirebilmektedir. Hangi burca hangi iç çamaşırı diye soracak olursanız işte burçlar ve iç çamaşırı renk seçimi:

Koç:

Koç burcu insanı enerjik, canlı ve renkli bir kişiliğe sahiptir. Dış görünümündeki hareketliliği ve enerjiyi iç görünümüne de en iyi şekilde yansıtan koç burcu kadını ışıltı, parlak ve canlı her türlü rengi ve modeli iç giyiminde tercih edebilmektedir.

Boğa:

Güzelliğin her zaman önemli olduğu boğa burcu insanı güzel gördüğü her şeye çok paralar harcayabilecek bir karaktere sahiptir. Tercihlerini her zaman kaliteden yana kullanarak iç giyimde renk olarak açık pembe, pastel mavi ve lilayı sıkça tercih etmektedir.

İkizler:

Attığı her adımı bilinçli olarak atmayı seven ikizler aynı zamanda hareketli de bir yapıya sahiptir. İç giyimde genellikle açık ve orta tonlarda pembe ve mavi renkleri ağırlıklı olarak tercih etmektedir.

Yengeç:

Her daim romantiklik ve duygusallıktan yana olan yengeç burcu iç giyim tercihlerine de bunu yansıtabilmektedir. Açık ve pastel renkli iç çamaşırı tercihiyle romantikliğini ön plana çıkaran kadınlar beyaz tercihiyle de saflığın ve sadeliğin simgelenmesini sağlamaktadır. Ayrıca yine tercih ettiği ideal renkler arasında gümüş ve uçuk gri de bulunabilmektedir.

Aslan:

İç giyimini rahatlıkla dış giyime de taşıyabilen özelliğe sahip burçlardandır.dış giyiminde olduğu kadar iç giyiminde de ateşli ve tutkulu renkleri tercih eden aslan burcu kadını en iyi iç çamaşırı müşterisi olarak lame, dore, siyah ve kırmızı renkleri ağırlıkta tercih etmektedir.

Başak:

Tercihlerini her zaman sadelikten, rahatlıktan ve hijyenden yana kullanan başak burçları kremsi tonları, uçuk sarı ve pembe tonlarını sıkça tercih etmektedir. İç çamaşırlarında yakalayacakları rahatlık ise onlar için en önemli ayrıntıdır.

Terazi:

Teraziler kararsız bir yapıya da sahip olsa dış giyimleri ile iç giyimlerini mutlaka uyumlandırmaktadır. Pembe ve pastel renklerin tüm tonlarını görebileceğiniz teraziler yavru ağzı renklerini de vazgeçilmezleri arasına almaktadır.

Akrep:

Cesaretli ve tutkulu bir yapıya sahip olan akrepler iç giyimlerinde acı kahve, siyah, kırmızı ve bordo tonlarını tercih ederek cesaretlerini, tutkularını ve ihtişamlarını en iyi şekilde yansıtabilmektedir. Seksi görünümlerini iç giyimleriyle pekiştirmeye seven bir yapıdadırlar.

Yay:

Doğayla iç içe olmayı seven yay kadını, çiçek desenli ve doğayı anımsatan iç giyimleri tercih etmektedir. Vazgeçilmez iç giyim renkleri arasında ise mor, turkuaz, pembe, açık ve koyu mavi tonları yerini almaktadır.

Oğlak:

Kahve ve nefti tonları ile tercihlerini sadelikten yana kullanan oğlak burcu, gösterişten uzak kıyafetleriyle iç giyimlerini uyumlandırabilmektedir. İç çamaşırlarının şık olduğu kadar rahat olması onlar için önemlidir.

Kova:

Çılgınlığı ve özgünlüğü seven kovalar orijinal kıyafetler ve iç çamaşırları ile her türlü renkten yana tercihlerini kullanabilmektedir.

Balık:

Balık burcu kadınları doğaya düşkünlüğü ile bilinir aynı zamanda hassastırlar. İç giyimde bebe ve deniz mavisi ağırlıklı olarak yeşilin orta tonlarını da sıkça tercih edebilmektedir.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu