Astroloji

Burçların En İyi ve Belirgin Özellikleri Nelerdir? 

Burçların En İyi ve Belirgin Özellikleri Nelerdir?  Zodyak işaretlerinin unsurları şunlardır: su, hava, toprak ve ateş. Dört elementle ilgili olarak, orijinal ve kendi enerjilerini temsil eden on iki burç gruplandırılmıştır. Bu unsurlar, burçların her birinin kişilik özelliklerini ve astrolojiye göre çevreleri ve diğer burçlarla nasıl etkileşime girdiklerini temsil eder.

Burçların En İyi ve Belirgin Özellikleri Nelerdir? Hepimiz aynı anda dört elementle bir şekilde bağlantılıyız, ancak her zaman bizim, hayatımız, sevgimiz ve sağlığımız üzerinde daha fazla etkisi olan bir element var. İşte burçların en iyi özellikleri

Burçların En İyi ve Belirgin Özellikleri Nelerdir 
Burçların En İyi ve Belirgin Özellikleri Nelerdir

Yengeç

Suyun ilk işaretidir ve bu nedenle tüm Zodyakların en duygusalıdır. Yengeç suyu, kaynak suyudur, tatlı ve şeffaftır. Aile, yuva, gelenek aşığıdır. Sezgi ve bilinçdışı tarafından yönetilir.

Akrep

Akrep suyu çalkantılı ve sürekli hareket halindedir. Her zaman yeni deneyimler ve cevaplar arıyor. Duyarlılığından dolayı depresif dönemler ya da duygusal iniş çıkışlar yaşayabilir.

Balık

Balık, genellikle ters yönde akan sularda akar. Rüya gibi ve idealist ama o kadar duygusal ki bazen hangi akıntıda yüzmek istediğine karar veremiyor. Doğası çelişkilidir, bu yüzden bazen sezgisine güvenmez.

İkizler

İkizler, elementi gibi eterik ve uçucudur, o kadar ki bazen sonsuzlukta hisseder. Zihniniz sürekli olarak yansımalar içinde uçar ve bilgi arar, bu nedenle sürekli değişir ve etrafınızdakileri şaşırtabilir.

Terazi

Terazi, okşayan ve dengeyi koruyan yumuşak rüzgarlı havadır. Hem kendi içinde hem de dış dünyada sürekli güzellik, uyum ve adalet arar. Sosyalleşmeniz ve başkalarıyla özdeşleşmeniz gerekir.

Kova

Kova, evrensel bilgelik ve bilinçle bağlantılı değişim rüzgarıdır. Bilgeliği, insan ideallerine, yeniliğe, daha iyi bir dünya arayışına yöneliktir. İlerleme ve özgürlüğü takip eder.

Boğa

Boğa, bereketli ve güvenlik veren Dünya’da kök salmıştır. Maddi mallar veya duygusal bağlar olsun, sizin olanı koruyun ve onun için savaşın. Bu konuda sahiplenici ve inatçı olur. Maddi refahı ve duygusal istikrarı takip eder.

Başak

Gerçekçidir ve sürekli düzen ve mükemmellik peşinde koşar, ancak kapanmaz, değişim ve hareket olanaklarını dikkate alır. Analiz ve yansıma yoluyla Başak, gerekirse kendisini başka bir Dünya’ya nakleder.

Oğlak

Oğlak, sert, kayalık bir Dünyadır. Yükselme ve kendini konumlandırma hevesiyle dağlık arazide yürüyendir. Hayatta kalma yeteneği, azmi ve kararlılığı onun zirveye ulaşmasını mümkün kılıyor. Sadece hedeflerinize ulaştığınızda rahatlarsınız.

Koç

Koç orijinal ateştir. Öncü, cesur ve çok yeteneklidir. Koç’un enerjisi o kadar büyüktür ki, aceleci ve bazen agresif davranış tarzı nedeniyle çatışmalara neden olabilir. Koç ateşi, yoluna çıkan her şeyi yok eder.

Aslan

Aslanın alevi içeride yanar ve parlar, bu yüzden Aslan bu kadar çok dikkat çeker ve Zodyak’ın kralı statüsünü korur. Hakim olması ve başkaları tarafından kutlanması gerekiyor. Gururunuz, başarılı olmanızı ve asla kaybolmamanızı sağlayan şeydir.

Yay

Yay ateşi en kararlı ve kontrollü olanıdır ve sadece gerektiğinde alevlenir. Bu arada iyimserliğinin, neşesinin ve samimiyetinin sıcağında yaşar. Genelde olumsuzluklar karşısında bunalıma girmez. Çünkü zekası ve üstesinden gelen tavrıyla her şeyin yoluna gireceğini bilir.

 

 

 

 

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu