Astroloji

Burçlarda Kesinlikle Olması Gereken Özellikler ve Eşyalar  

Burçlarda Kesinlikle Olması Gereken Özellikler ve Eşyalar! Burçlar sayesinde karşınızdaki kişiyi daha kolay tanıyabilir ve anlayabilirsiniz. Bizde bu yazımızda burçlara göre kişilerde kesinlikle olan özellikleri ve olmazsa olmaz eşyalarını ele aldık.

Burçlarda Kesinlikle Olması Gereken Özellikler ve Eşyalar! Burçlar kişilerin genel özelliklerini tanımlamaktadır. Bizde bu yazımızda konuyla ilgili merak edilenleri ele aldık.

Koç Burcu

Koç burcunda mutlaka olması gereken şey, öz benlik ve var olabilmektir. En zirveye çıkıp istediğini yapabilmek tek hedefidir. Kendisinden söz ettirebilmişse görevini tamamlamış demektir. Yanından asla ayırmayacağı eşyaları, spor aletleri ve aksiyon filmleridir.

Boğa Burcu

Boğa burcunun olmazsa olmaz özelliği; keyifli olmak ve huzur dolu yaşamaktır. Stabil bir hayat, yemek, uyku vazgeçilmezleridir. Elinin açık oluşu da onunla özdeşleşen bir yanıdır. Mutlaka olmasını istediği eşyaları, parayla dolu cüzdanları ve kıymetli mücevherleridir.

İkizler Burcu

İkizler burcunun yegâne emeli, merak ve öğrenebilmektir. Keşfetmek, öğrenmek onların olmazsa olmazlarıdır. Bir de iletişimsiz yaşayamazlar. Yanında mutlaka bulunması gereken eşyaları, telefon ve bilgisayarıdır.

Burçlarda Kesinlikle Olması Gereken Özellikler ve Eşyalar  
Burçlarda Kesinlikle Olması Gereken Özellikler ve Eşyalar

Yengeç Burcu

Yengeç burcu için asla vazgeçemeyeceği, aile ve duygulardır. Empatlık tanımı, ona en uygun kelimedir. Şiirler, yazılar, romantik şarkılar mutlak suretle hayatında olmalıdır. Etrafında her daim olması gereken eşyaları; kalem, kâğıt, yıllık ve günlükleridir.

Aslan Burcu

Aslan burcunun en büyük amacı ve mutlak olmasını istediği şeyler, başarı ve göz önünde olmaktır. Bir egodur gidiyor ve Aslan burcunu peşini bırakmıyor. Gerçi o da bu durumdan oldukça memnun görünüyor. Egosunu da bir yerlere bırakamaz. O nereye egosu oraya… Yanından asla ayırmayacağı eşyaları; ayna ve vücut kremleridir.

Başak Burcu

Başak burcu, her şey yolundaysa ve kusursuzsa başka bir şey istemez. Hayatta olmazsa olmazı budur. Üzerine bir de hijyen durumu söz konusu ise değmeyin keyfine… En önemli ve yanından ayırmayacağı eşyaları, ilaç dolabı ve gelişim kitaplarıdır.

Terazi Burcu

Terazi burcunun en çok arzuladığı ve mutlaka olmasını istediği şey, adalet ve dengedir. Bunun yanında vazgeçilmezleri arasında estetik ve güzellik de yer almaktadır. Bir terazinin yanında mutlaka bulunduracağı eşyaları; parfüm, krem, fondöten ve kıyafetleridir.

Akrep Burcu

Akrep burcunun olmazsa olmazı, samimiyettir. Samimiyet yoksa kıskaçlarına maruz kalmak işten bile değildir. Güçlü sezgileri içlerinde hep vardır. Yanlarından ayırmadıkları eşyaları; makyaj eşyaları, leopar desenli kıyafetleri ve gece lambalarıdır.

Yay Burcu

Yay burcunda mutlaka olması gerekenler, farklılık ve gezme tutkusudur. Bavullarında sadece eşyaları yoktur, büyük büyük fikirlerini de taşırlar. Olmazsa olmaz eşyaları; geziye dair kitaplar ve çok gezdiği için spor ayakkabıları.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu için kesinlikle olması gerekenler, oto kontrol ve plânlama isteğidir. Siz bırakın, sizin adınıza da plânları yapabilme potansiyelleri vardır. Yanındaki olmazsa olmaz eşyaları; kaliteli bir ajanda ve çantasıdır.

Kova Burcu

Kova burcu için kişisel gelişim olsun, başka da bir şey olmasın gerekirse. Bugün bir şeyle yarın farklı bir düşünceyle ortaya çıkmak onların vazgeçilmezleridir. Yanlarında salt bunlar olsun yeterlidir: tüm konulara değinen kitapları ve bilgisayar oyunları.

Burçlara dair her şey konusunda son olarak Balık burcunun vazgeçilmezine gelmiş bulunmaktayız. Onlarda bulunması gereken mutlak şeyler; geçmiş, duygusallık ve farkındalıktır. Çok kolay hüzün yaşadıkları için deneyim ve farkındalık artışı onları hayatta daha güçlü kılar. Yanlarından ayıramayacakları eşyaları; salaş kıyafetleri ve evdeki süs eşyalarıdır.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu