Astroloji

Burç Uyumu ile Ruh Eşiniz Hangi Burçtan Bilmek İster Misiniz?

İdeal mükemmel eşe inanıyor musunuz? Ruhun eşinizin var olduğunu düşünüyor musunuz? Astrolojiye göre, varlar! Zodyak yıldızımıza, güneşe ve ay işaretlerine bağlı olarak, astroloji bizim için mükemmel bir ruh eşinin var olduğunu iddia ediyor. Hangi burçların iyi anlaştığını bilmek ister misiniz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz.

Doğum tarihine göre ilişki uyumu

Astrolojiye göre iki tür ilişki uyumu vardır. Bu iki ilişki tipi, uyumlu işaretlere ve ikiz ruhlara ayrılmıştır. Bu iki aşk uyumluluğu türü arasındaki farklar şöyledir;

Uyumlu işaretler: “benzer ruhlar” olarak da bilinirler, birbirlerini tamamlayan, ancak birbirlerini tam anlamıyla doldurmayan iki kişi arasındaki uyumluluğu tanımlar. Kısacası, bu iki kişinin ruh ikizi olmadığını, ancak birlikte iyi çalışabilecekleri ve iyi bir ekip olacakları anlamına gelir.

Ruh eşleri: Ruh eşleri çok güçlü ve yoğun bağlantısı olan iki kişiyi tanımlar. Ruh eşleri genellikle birlikte olması gereken iki kişiyi tanımlar, birbirlerini tam anlamıyla doldururlar.

Astrolojiye göre, yaşamda sadece tek bir ruh eşimiz var, fakat birkaç tane uyumlu ve tamamlayıcı birlikteliklerimiz de olabilir.

Burcunuza göre, sizin için daha uygun olan başka seçeneklerde var. Bu burçta olan kişiler ile her zaman ‘ruh eşi’ olacağınız anlamına gelmez, ancak birlikte çok iyi bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Burç işareti aşk uyumluluğu

Astroloji bilimindeki aşk uyumluluğunun sadece bilgi verici olduğunu hatırlamak önemlidir. Her ne kadar astroloji çok kesin bir bilim olsa dahi, yükselen burcun birçok kez kendi burçlarımızdan daha güçlü olduğunu aklımızda tutmalıyız. Bu nedenle, aşağıda belirtilen sonuçlar değişebilir.

Biriyle beraberseniz ya da birisiyle tanışıyorsanız ve belirgin bir burç uyumluluğu yoksa endişelenmeyin! Aşk, astrolojiden farklı olarak, bir bilim değildir. Bu burç işaretleri kılavuzdur ve genellikle başlangıç ​​işaretinizden çok daha fazlasına bağlıdır.

Aslında, doğum işareti uyumluluğunun büyük bir kısmı ‘doğum haritanıza’ bağlıdır, aksi halde astroloji doğum haritanız olarak bilinir. Birçok burç özelliği genelleştirilmiştir, ancak doğum çizelgeniz size gezegenlerin nerede bulundukları hakkında daha ayrıntılı bir anlatım sunabilir. Doğum çizelgeleri, ayrıca, ay evrelerinizi, diğer burçlar ile ortak noktalarınızı, gezegensel retrogradesinizi ve daha fazlasını sunar. Bu nedenle, neden bazı burçlarla uyumlu olduğunuzu ve neden diğerleriyle uyumlu olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız, doğum haritanıza bakmanızı öneririz.

İyi ilişkiler kurabileceğiniz burçlar

Oğlak: Oğlaklar çok hırslıdırlar, çok fazla düşünürler ve sessiz görünebilirler; Kovalar, yengeçler ve balıklar ile çok iyi bir ilişki kurabilirler.

Aslan: Aslanlar genellikle çok ateşli ve gururludur; Yay, terazi, yengeç, kova ve başaklar ile iyi anlaşırlar.

Yengeç: Yengeçler çok duygusal ve hassastır, bu yüzden boğa, bir başka yengeç, oğlak, ikizler veya yay ile iyi bir uyum içindedirler.

Koç: Koç, dürtüsel ve çok aktif bir savaşçı olarak bilinir. Aslanlar, yaylar, teraziler ya da balıklar ile harika bir çift olurlar.

Başak: Başak çok zorlu, ama aynı zamanda çok açık görüşlüdür, böylece başaklar, oğlak, balık veya kova ile harika bir çift oluşturabilir.

Balıklar: Balıkların için maneviyat ve sevgi kutsaldır, yengeçler, akrepler, ikizler ve başaklar ile iyi bir ilişki kurabilirler.

Boğa: Boğa çok sevgi dolu bir burçtur ve genellikle başak, oğlak, balık veya akrep ile mükemmel bir uyum sağlar.

İkizler: İkizler ilginç konuları konuşmayı ve tartışmayı severler, ama aynı zamanda derinden sevilmekte isterler. Bu nedenle; terazi, kova, balık veya yengeç ile çok iyi bir uyum sağlayacaklardır.

Terazi: Teraziler tatlı, sakin ve her şeyden önce inanılmaz derecede büyüleyici bir etkileri vardır. Teraziler kova, ikizler veya oğlak burcu ile uyumludur.

Kova: Kova hassas ve çok narin bir burçtur. İkizler, terazi veya yengeç ile iyi ve kalıcı bir birliktelik oluşturdukları bilinmektedir.

Akrep: Akrep bağlılık ve aşka büyük önem verir. Akrepler koç, balık ve yengeçler için çok uygundur.

Yay: Büyük tutkulu ve bir kişiliğe sahip olduğu bilinen yaylar, koç, aslan, oğlak ve kova ile güzel bir ekip kurabilirler.

Daha fazla bilgi için, aşağıda burçların aşk haritalarına bakabilirsiniz.

Aşk uyumluluğu yakalayabileceğiniz burçlar

Burcunuza göre, sizinle uyumlu romantik bazı burçların listesi;

Oğlak: Birçok astrologa göre, oğlak burcu için en iyi çift yengeç olacaktır. Öncelikle duygusallıklarından ve evlerine ve ailelerine duydukları sevgi nedeniyle uyumlu bir çift olacaklardır.

Aslan: Astrologlar mükemmel bir çift uyumunun kova burcu ile yakalanacağını söylüyor. Astrologlar, bir kovanın duyarlılığıyla bir aslanın gururu ve ezici tutkusunun birbirini tamamlayacağını düşünüyor.

Yengeç: Bir yengecin en iyi ortağı oğlaktır, çünkü bir oğlak burcunun, yengeçlerin ihtiyaç duyduğu tüm güven duygusunu ve istikrarı sağladığı bilinmektedir.

Koç: Koç burçlarının tutumu nedeniyle birçok astrolog mükemmel uyumun terazi ile yakalanacağını düşünüyor, çünkü terazi koç burcunun dürtüsünü dengede tutuyor.

Başak: Başaklar için ideal bir birliktelik balık burcu ile oluyor. Çünkü balık burcu derin düşüncelerin değerini anlayabilir ve kendi duygularının derinliğini görmezden gelmeyen bu burç ile başaklar uyumu yakalayabilirler.

Balık: Balık burcu için ideal birliktelik başak burcudur. Her anlamda tam olarak uyumu yakalayabilirler.

Boğa: Boğa burcu için mükemmel bir ilişki akrep ile olur. Onları ortak paydada buluşturan aile ilişkileridir ve bu nedenle aynı ahlak ve etiği paylaşırlar.

İkizler: sakin tutumlu İkizler burcuna, yaşamayı ve gezmeyi çok seven yay burcu gerekir.

Terazi: terazilerde onların derin sevgi ve Koç uygun dengeli karakteri, tanınırlar.

Kova: Kovanın nezaketine ancak bir aslan burcu tutku ile karşılık verebilir.

Akrep: Akrepler sağlam ve gerçek aşkı, ancak bir boğa burcu ile yakalayabilirler.

Ruh eşimle ne zaman karşılaşacağım?

Bir ruh eşi, özellikle SİZİN için ”yaratıldığını” hissettiğiniz kişidir! Ruh eşi, sizi tamamlayan ve kişidir. Ancak en sık sorulan sorulardan biri ” Ruh eşimle ne zaman karşılaşacağım? ” Söylemesi zor. İnsanların sayılarla sevgiyi tahmin etmelerine olanak veren numberoloji gibi bazı bilimler ve çalışmalar vardır. Bu çalışma, bir kişinin doğduğu tarihine göre ruh eşiyle buluşacağını öngörmektedir. Ama mesele şu ki, kabul görmüş doğru bir bilim değildir. Birçok insan, bu tür bir sevginin sizi hiç beklemediğiniz zaman bulduğuna inanır. Bu nedenle, yapabileceğimiz tek şey, sabırlı olmanızı önermek ve en azından beklemediğiniz zamanda sizi bulacağını söylemektir.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu