Trend & Moda

2018’in Trend Rengi: Tozpembe

2018 trendlerine pastel renkler damga vuruyor. Özellikle de tozpembe rengi bu sezon en çok karşımıza çıkan ve çıkmaya da devam edecek olan renkler arasında yer alıyor. Bahar aylarına ayak uydurmak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeyin ve tozpembe renginden ilham alın. İşte bu sezon çok sık göreceğimiz tozpembe kombin önerileri…

İlkbahar bizi bütün güzellikleri, bütün renkleri ile karşıladı. Yavaş yavaş bahar aylarının trend renkleri ve kıyafetleri de ortaya çıkmaya başladı. Bu sezon özellikle tozpembe rengini sık sık kadınların üstünde göreceğiz. Ayrıca baharın çok sevilen detaylarından olan dantellerin tozpembe ile birleşmesini çok seveceksiniz.

Omzu Düşük Dökümlü Modeller

Bahar aylarında çok rahat edeceğiniz ve çok da severek tercih edeceğiniz omzu düşük dökümlü modellerde de yine tozpembe renginin tatlılığını görüyoruz. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi beyaz pantolon ile kombinleyeceğiniz bu bluzlar çok hoşunuza gidecek.

Kısa ve Şirin Elbiseler

Bu bahar, tozpembe renkte çok sayıda kısa ve şirin elbise de karşımıza çıkacak. Fiyonk detayları ile de dikkat çeken bu elbiseleri çok sevecek, severek giyeceksiniz. Hatta günlük kombinlerinizin vazgeçilmezi olacak da diyebiliriz.

Pantolonlarda da Tozpembe

Pantolon ve trençkotlarda da tozpembe izlerini göreceğiz. Hatta ayakkabılarda bile bu renk ön plana çıkacak. Bu sezon tepeden tırnağa, tozpembe giymeye hazır olun.

Dantel ile Toz Pembe Uyumu

Yukarıda da söylemiştik, baharın vazgeçilmezi dantel ve tozpembe bir araya geldi, harika da bir uyum yakaladı. Bu sezon, kalem eteklerde de danteli ve toz pembeyi bir arada göreceğiz. Sadece günlük şıklıkta değil, iş hayatında da bu kombinleri tercih edebileceğiz.

Ekose Desenler

Elbiselerd ekose desenleri bu sezon çok sık gördük. Baharın gelmesi il grinin ve siyahın yerini ekose desenlerde de tozpembe aldı diyebiliriz. Bu sezon ekose sesenleri tozpembe ve beyaz uyumu ile göreceğiz.

Pileli Etekler

Son bahar ve kış aylarında kombinlerimizin vazgeçilmezleri arasında yer alan pileli etekler, baharda da hayatımızda olmaya devam ediyor. Onları kış aylarında koyu renklerde tercih ettik, kazak ve botlarla kombinledik. Baharda ise başta tozpembe olmak üzere, patel renklerde göreceğimiz pileli etekleri tişört ve yazlık ayakkabılarla kombinleyeceğiz.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu