Astroloji

09-15 Nisan Haftalık Burç Yorumları

09-15 Nisan haftalık burç yorumlarını okumadan geçmeyin. Bu hafta burcunuzu aşk, sağlık, para, kariyer bakımından neler bekliyor. İşte 09-15 Nisan Haftalık Burç Yorumları…

Burcunuzun 09-15 Nisan haftalık burç yorumları neler söylüyor? Bu hafta burcunuzu etkileyen durumlar ne? Nasıl bir hafta geçireceksiniz. İşte 09-15 Nisan haftalık burç yorumları…

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kariyer hayatınızdaki mücadele ve yeni planlarınız bu haftanın ilk günlerine damga vuracak. Hayallerinize ve ideallerinize ulaşmak için çaba harcayacağınız bir sürecin içindesiniz. Kararlı tutumunuzdan vazgeçmezseniz, yeni ve daha etkileyici sürprizlerle karşı karşıya kalacaksınız. Sabırsız yapınızı biraz kontrol altına almanız gerekiyor. Çünkü başladığınız her işin bir an önce bitmesini istiyorsunuz, önünüze engeller çıkınca da hemen bunalıyorsunuz. Bu konuda kendinizi biraz dizginlerseniz, uzun vadede daha mutlu ve başarılı olacaksınız. Yarım kalan bir aşk, bu hafta yeniden kafanızı kurcalamaya başlayacak. Hafta sonu itibari ile maddi konularda kalıcı çözümler yakalayacaksınız.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Emeklerinizin karşılığını tam olarak alacağınız bir haftadasınız. Kısacası bugüne kadar ektiklerinizi artık biçme zamanı geldi diyebiliriz. Alacağınız önemli haberler uzun süredir çelişkiye düştüğünüz konuları çözüme ulaştıracak. Mutlu bir haber de sizi bekliyor. Bu bir zam ya da terfi olabilir. Mücadele içinde olacağınız ama bir o kadar da fırsatın karşınıza çıkacağı bir hafta sizleri bekliyor. Aşk ve ilişkilerde ihtiyacınız olan gelişmeleri ise hafta ortasından itibaren yakalayacaksınız. Perşembe ve Cuma günleri bekar olan boğalar için adeta bir romantizm günü diyebiliriz. Biraz sosyalleşin, çünkü aşk çok yakınınızda olabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim bu hafta çok yoğun olacak. Bu yoğunluğun içinde sürpriz karşılaşmalar da sizi bekliyor. Hatta bu karşılaşmalar kaderinizi bile değiştirebilir. Yeni tanışacağınız kişiler hayatınızı etkileyebilir. Kariyerinizle ilgili kararsız bir hafta geçireceksiniz ama belirgin olmayan şartlara karşı dikkatli olmanızda yarar var. Fazla alınganlık yapmayın, size yöneltilen eleştirilere biraz daha şaka yollu yaklaşmayı deneyin. Bu hafta finansal kaynaklarınızı da daha doğru yöneteceğiniz bir haftadasınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tam bir kariyer haftasındasınız diyebiliriz. Bugüne kadar kat ettiğiniz uzun ve yorucu yolun sonunda artık başarmak üzeresiniz. İş yerinizdeki üstlerinizle kuracağınız ilişkilerde biraz daha yenilikçi olabilirsiniz. Uzun zamandan beri yaşadığınız finansal sorunlara da bu haftanın ilk gününden itibaren çözüm bulmaya başlayacaksın. Hayatınızda istediğiniz ama bir türlü gerçekleştiremediğiniz yeni girişimleri Perşembe gününden itibaren gerçekleştireceksiniz. Artık daha keyifli bir hayat sizi bekliyor, tadını çıkarın. Bekar yengeçler ise oldukça şanslı bir dönemde. Bu ara sizi etkileyecek yeni birileri ile tanışabilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özellikle aşk hayatınızda karmaşa içerisinde olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu ara duygularınıza yön vermekte bir hayli zorlanıyor gibisiniz. İlişkinizde geçmişten beri varan olan sorunlar artık sizi bunaltacak seviyeye gelmiş. Fakat ilk adımı karşıdan beklemek yerine önce kendinizi düzelterek işe başlayabilirsiniz. Bu hafta itibari ile geçmişte bıraktığınız bir ilişki de yeniden canlanabilir. Çalışma hayatı, sağlık ve gündelik hayatla ilgili olarak hafta sonuna doğru daha olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu ara partneriniz ya da eşinizin maddi sorunlarından kaynaklanan bazı problemler yaşayabilirsiniz. Ayrıca aşk hayatınız konusunda da hafta başından itibaren bir takım sorunlar sizi bekliyor gibi görünüyor. Ne yaşarsanız yaşayın öfkenize ve hırsınıza yenik düşmeyin. Aksi halde sorunlar içinden çıkamayacağınız bir duruma gelebilir. Başak burcu erkekleri kadınlarla olan durumuna bu ara dikkat etmeli. Sadece özel hayatta değil, iş hayatındaki kadın yönetici ve yardımcılarla da bir ego savaşına girmemenizde yarar var, aksi halde kaybedebilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta biraz rahatlamak sizin de hakkınız. Kendinizi geri plana atmak ve hayatı biraz daha arkadan izlemek istiyorsunuz. O kadar yoğun bir dönem geçirdiniz ki haklı olarak bunaldınız. Hatta bu ara hayatınızda bir değişiklik yapmaya karar verdiniz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızın ve ailenizin desteği ile bu konuda bir adım atabilirsiniz. Biraz daha sosyalleşmek de size iyi gelecek gibi görünüyor. Eskide bıraktığınız bazı dostlar bir anda yeniden gündeminizde olabilir. İhtiyacınız olan finansal oluşumları karşılayabileceğiniz fırsatlar hafta sonuna doğru karşınıza çıkacak. Bu ara ilişki açısından bir gelişme görünmüyor. Ama bazı yaklaşımlarınıza dikkat etmezseniz, çevrenizden yanlış anlaşılabilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta aile açısından yoğun bir hafta geçirebilirsiniz. Yuva konusunda ufak tefek değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir süreç içerisine de girebilirsiniz. Geçmişe dayalı bazı sorunların da gün yüzüne geleceği bir dönem sizi bekliyor. Hatta bu sorunlar nedeniyle ailenizin bazı kadın üyelerine karşı isyan bayrağı da çekebilirsiniz. Yaptığınız iyilikleri unutmanız bizim size tavsiyemiz olacaktır. Çünkü yaşam yolculuğunda birilerinden beklenti içinde olmak sizi mutlu etmez. Tam aksine beklentisiz bir hayat sizi daha mutlu edecektir. Maddi konularda iyileştirici kararlar alacağınız bir haftadasınız. Bu ara biraz daha grup çalışmalarına yönelirseniz kesinlikle kazanç sağlarsınız. Hafta sonu ise akrepleri romantizm dolu anlar bekliyor. Bekar olan Akrepler için artık yeni bir ilişkiye adım atma zamanı geldi diyebiliriz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay burçlarını maddi anlamda zorlayacak bir hafta bekliyor. Maddi sorunlarınızı sonuçlandırmak için daha fazla gayret içinde olmanız kesinlikle şart. İş hayatınızdaki konumunuzu korumak için özellikle hemcinsiniz olan rakiplerinize karşı daha dikkatli davranmanızda yarar var. Bu ara işinizi bozmak isteyen ve sizi çekemeyen insanlar çevrenizde dolaşıyor diyebiliriz. Hafta sonuna doğru hukuki konularda yanlış adım atmamaya özen gösterin. Çünkü kafanız çok karışık ve hata yapmaya çok müsait bir dönemdesiniz. Biraz daha dikkatinizi toplayıp kendinize gelin. Çünkü bu dönem sizin en zirveye çıkmaya yaklaştığınız dönem. Küçük mucizeleri görmeyi başarırsanız başarı da sizinle olacak.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Maddi dengeleri ön planda tutacağınız bir hafta başlıyor. Finansal konularda yeni bir yapılanma içine girmek istiyorsunuz. Borçlarınız o kadar birikti ki artık baş edemeyecek duruma gelebilirsiniz. Bu durumda da hukuki sorunlarla baş etmek zorunda kalacaksınız. Fakat kendinizi çok üzmeyin, çünkü tam da bu süreçte doktor ayağınıza kadar gelecek ve karşınıza yepyeni fırsatlar çıkacak. Çevrenizde küs olduğunuz bazı yakınlarınız var onlarla bu hafta sorunlarınızı çözeceksiniz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kıskançlığın ön planda olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Özellikle sosyal ilişkilerinizde sizi çekemeyen bazı arkadaşlarınız var ve bu kıskançlıklarını artık ifade etmeye başlayacaklar. Hatta o kadar kötü sözler duyacaksınız ki bu sizin motivasyonunuzu bile düşürecek. Fakat merak etmeyin, bu yaşananlar sayesinde gerçek dostlarınız kim onları göreceksiniz. Bu hafta ailenizin size vereceği destek ile hayallerinizi gerçekleştirmek adına yeni adımlar da atacaksınız. Ailenizle gelecek planlarınız hakkında konuşabilir, onlardan bu konuda fikir alabilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta bazı söylentiler canınızı sıkacak. Strese gireceksiniz ama bununla baş etmeyi öğrenmenizde yarar var. Sakladığınız, belki de anlatmak istemediğiniz bir aşk hikayeniz varsa, buna bağlı olarak bazı kıskançlık ve tartışmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda özellikle hemcinslerinize karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Biraz daha içinize kapanarak, ofis hayatınızdaki sorumluluklarınızı tek başınıza başarabilirsiniz. Hafta sonuna doğru daha alıngan bir ruh hali içine gireceksiniz. Kendinize biraz daha zaman ayırın.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu