MODA

Yeni Trend Alarmı: Pembe ve Siyah

Bu yıl yeni renk kombinasyonlarını Açık mısınız bilmiyorum ama belki de gördükten sonra pembe ve siyah rengini uyumunu denemek istersiniz.  2018 yılında özellikle Sokak modasında pembe ve Siyah kombinleri çok dikkat çekiyor.

Pembe ve Siyah kombinler bu sene o kadar moda ki gelecek yıllardaki yerini bile şimdiden garantiledi desek yanlış olmaz.  Tabii ki kırmızı ve pembe kombini kadar iddialı ve cesur olmasa da moda severler bu sene pembe ve siyah kombinlerinin uyumunu çok tercih edecek gibi duruyor.

Bu yıl çok popüler olan pembe ve Siyah kombinler gelecekte daha da popüler Olabilir çünkü pembe rengi her renkle kombinlenir siyah kadar kolay değil.  Birçok parçada güzel görünen pembe renk siyahla bir araya geldiğinde birbirini dengeliyor Aynı zamanda da birbirini öne çıkarıyor.  Bu durumda fazladan bir avantaj sallayınca kadınlar Sokak modasında daha çok pembe ve Siyah kombinlerini tercih ediyor diyebiliriz.

Elbette sizler için pembe ve siyah kombinlerinin bir araya geldiği görseller hazırladık.  Ama isterseniz kısaca bu yıl pembe rengin nerelerde kullanıldığına da Bir bakalım diyoruz.

Tam Boy Elbiseler

Tam elbiselerde Bu yıl sık sık pembe rengi göreceğiz. Hemen hemen pembenin her tonu bu elbiseler de karşımıza çıkacak gibi duruyor. Özellikle şeker pembe ya da çingene pembesi diye adlandırılan o Pembe’yi sokakta bol bol görmeye alırsanız iyi edersiniz.

Takım Elbiseler

İş kadınların tarzını yansıtan maskülen takım elbiselerde de bu yıl koyu renklerin dışına çıkılıyor ve pembe ve tonları karşımıza çıkıyor.  Yine takım elbiselerde de bu yıl pembenin Her tonun göreceğiz gibi duruyor.

Ayakkabılar

Ayakkabılar ve artık Zamansız hale gelen kısa botlarda da pembe rengini görmeye başladık. Spor ayakkabılar da zaten görmeye alışık olduğumuz Bu renk bot ve babet gibi diğer modellerde de bu yıl karşımıza çok sık çıkacak.

İsterseniz hemen sizler için hazırladığımız görsellere bir göz atalım ve pembe siyah uyumunu bir de kendi gözlerimizle görelim.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu