Yaşam

Seksi Olmanın 3 Pratik Yolu Nedir?

Seksi Olmanın 3 Pratik Yolu Nedir? Seksi görünmek ve beğenilmek bütün kadınların en büyük tutkularından biridir. Bunun için ise saatler harcayabilirler.

Seksi Olmanın 3 Pratik Yolu Nedir? Seksi olmayı kolaylaştıracak 3 pratik öneri sayesinde artık zamanın çoğu size kalacak. Küçük dokunuşlarla herkesi etkilemek artık çok kolay…

Seksi Olmanın 3 Pratik Yolu Nedir
Seksi Olmanın 3 Pratik Yolu Nedir

Seksi Olmanın 3 Pratik Yolu

  • Dolgun dudaklar Angelina Jolie ve Adriana Lima gibi dolgun dudaklara sahip olmak büyük avantaj. Dolgun dudaklı kadınlar, erkekler tarafından daima seksi bulunmuştur. Bu cazibeyi yakalamak için ise kaliteli rujlar ve parlatıcılar faydalı olacaktır. Çok ince dudaklar, iyi bir ruj ve basit makyaj hileleriyle daha iri ve dolgun olacaktır.
  • İç gıcıklayıcı görünen dekolteler… Kıyafet seçiminde aşırıya kaçmayan hafif bir göğüs dekoltesi barındıran bluzlar ile seksi bir görünüm elde edilebilir. Seksi görünmenize katkı sağlaması için iç çamaşırınızda da iç gıcıklayan bir model tercih edilmelidir. Dekolte bölgesine sürülecek ışıltılı kremler de bu cazibeyi artıracaktır.
  • Baştan çıkaran kokular Bir ortamda fark edilmenin en önemli yolu mutlaka parfümdür. Kokular erkekler üzerinde baş döndürücü bir etkiye sahiptir. Doğru bir koku ile erkeği baştan çıkarmak çok kolay olacaktır. Özellikle vanilya, portakal çiçeği, gül veya lavanta kokularının en çekici aromalar olduğu unutulmamalıdır.
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu