Teknoloji

Oppo’nun Yeni Canavarı: Realme GT Neo 5 Özellikleri

Oppo’nun Yeni Canavarı: Realme GT Neo 5 Özellikleri! Realme GT Neo 5’de ilk kez 240W hızlı şarj teknolojisi ile 10 dakikadan daha kısa sürede akıllı telefonların şarjını tamamen doldurulabilecek. Realme GT Neo 5 cihazını bahsetmeden önce Çin devi Oppodan biraz bahsetmek gerekir.

Oppo’nun Yeni Canavarı: Realme GT Neo 5 Özellikleri! Oppo, Çin merkezli bir elektronik cihaz üreticisidir. Oppo, akıllı telefonlar, tabletler ve diğer cep telefonu aksesuarları gibi ürünler üretir. Oppo, 2018 yılında Realme adında bir alt marka oluşturdu. Realme, Oppo’nun özellikle gençler ve geniş bir müşteri tabanına hitap eden daha uygun fiyatlı cihazlarını pazarlamak için kullandığı bir markadır. Realme, Oppo gibi Çin’de popüler olmasına rağmen, global olarak da hızla yayılmaktadır.

Akıllı telefonların gelişimi sürerken, üreticiler daha yüksek batarya kapasitesine sahip modeller ve kendilerince geliştirilmiş hızlı şarj teknolojileri kullanmaya odaklanmaktadırlar. Bu, kullanıcıların cihazlarını daha uzun süreler kullanabilmelerini sağlamaktadır.

Oppo’nun Yeni Canavarı Realme GT Neo 5 Özellikleri
Oppo’nun Yeni Canavarı Realme GT Neo 5 Özellikleri

Oppo’dan 240W Hızlı Şarj Teknolojisi

Realme, OPPO’nun bir alt markası olarak, akıllı telefonlar için 10 dakikadan daha hızlı şarj süresi sunan, 240W hızlı şarj teknolojisini ortaya çıkarmıştır. Bu teknoloji şu ana dek hiçbir cihazda kullanılmamıştır.

Realme’nin yeni teknolojisi sayesinde, 4.500 mAh kapasiteli bir batarya, sadece 10 dakika içinde tamamen şarj edilebilecek. Bu gerçekten mükemmel bir şey.

Realme 240 w hızlı şarj teknolojisini tanıttıktan sonra Type-C ile birlikte kullanılabilen hızlı şarjın, seri üretim aşamasına geçtiğini duyurdu.

Bu Teknolojiyi İlk Olarak Realme Kullanacak

Realme GT Neo 5 modelinde, 10 dakikadan hızlı şarj sağlayan 240W hızlı şarj teknolojisi bulunacak.

Realme GT Neo 5, RMX3706 ve RMX3708 model numaralarına sahip iki farklı sürümle sunulacaktır.

Bu sürümler sırasıyla 4.850 mAh ve 4.450 mAh batarya kapasiteli olacak. İlk sürüm, 150W hızlı şarj desteği ile gelirken, diğeri ise 240W hızlı şarj desteği ile sunulacaktır.

Realme GT Neo 5 Ne Zaman Çıkacak

Realme GT Neo 5 henüz resmi olarak tanıtılmamış olmasına rağmen, gelecek aylarda tanıtılması bekleniyor. Şirket tarafından daha ileri bir tarih için resmi bir duyuru yapılmamıştır. Ancak çok yakın zamanda bu canavarı kullanmaya başlayacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu