MODA

Metalik Topuklu Ayakkabı Modelleri 2019

Metalik topuklu ayakkabılar son yıllarda her yerde. Bütün dünyadaki moda uzmanları, metalik topuklu ayakkabılarla yalnız olmadığımızı söylüyor. Kırmızı halılarda ya da hemen hemen tüm fashionista’larda pistlerde ya da ünlülerin ayaklarında, hep bu topuklu ayakkabıları görüyoruz. Bu topukların böyle bir oranda popülerlik kazanması nedeniyle, daha fazla ayakkabı markası metalik topuklu ayakkabılar üretmeye başladı. Aslında, bugün internette arama yapıyorsanız veya ayakkabı büyük bir ayakkabı mağazasını geziyorsanız metalden ilham alan farklı topuklu ayakkabı türlerini görürsünüz. Bu topuklar dünyanın her yerinde popüler. Herhangi bir kıyafete metalik dokunuş tüm stil görünümünüzü tamamen değiştirebilir.

Bugün sizler Metalik Topuklu Ayakkabı Modelleri 2019 yılında nasıl olacak örnekleri ile anlatacağız. İşte 2019 metalik topuklu ayakkabı modelleri…

Metalik Sitilettolar

Stilettolar, özellikle metalden esinlenmişlerse inanılmaz görünüyorlar. Metalik sitilettolar çeşitli tarzlarda üretiliyor ve her türlü etkinlik için uygundur. resmi bir etkinlik veya arkadaşlarla bir gece geçirebilir, metalik stiletto ayakkabı ile kombininizin gece boyunca ayakta kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bu topuklar kıyafetinize parlak bir dokunuş katacak ve unutulmaz görünmenizi sağlayacaktır.

Metalik Toe Topuklar

Bu spesifik topuk tipi, çeşitli stil ve modellerde gelir. İster açık ister kapalı ayak topuklu ayakkabılar için üretilmişti, hangisi daha rahat olursa onu seçin. Her ikisi de şu anda moda trendler. Dahası, bu topuklular cesur ve parlak renklerde ve ayrıca ince ve mat bir görünüme sahiptir. Kalabalığın arasından sıyrılmak ve gerçek, modaya uygun bir görünüme kavuşmak için bu topukluları kıyafetinle şekillendir.

Metalik Ayak Bileğinden Bağlamalı Ayakkabılar

Metalik bilek bağlamalı topuklu ayakkabıler, bu sezon en çok kullanılan kırmızı halı ayakkabıları haline geldi. Bu topuklu ayakkabılar herhangi bir kıyafetle inanılmaz görünmekle birlikte, uzun elbiseler üzerinde özellikle göz kamaştırıcı görünüyorlar. Klasik siyah bir elbise ya da boho esintili bir kıyafet olsun, metalik bilekten bağlamalı ayakkabı ile neredeyse tüm kıyafetler son derece şık görünüyor. Ayrıca, bu tür topuklu ayakkabılar tonlu bacaklarınızı göstermenize yardımcı olur ve aynı zamanda cilt tonunuzu da tamamlar.

Metalik Koni Topuklar

Metalik koni topuklu ayakkabılar farklı tarz ve modellerde gelir. Ve birlikte çalıştıkları her şeyle muhteşem görünür. Yeni stillerle denemeler yapmayı düşünmüyorsanız, dekoratif dikişli olanları tercih edebilirsiniz. Bu topuklu ayakkabılar, tüm görünümünüzü müthiş bir şekilde değiştirebilir ve ayrıca kıyafetinize biraz eğlence katabilir.

Metalik Topuklar

Metalik kesilmiş topuklu ayakkabılar, sıradan bir kıyafetin bile pahalı, tasarımcı kıyafeti gibi görünmesini sağlar. Örneğin, tamamen siyah bir kıyafet giyin,  altına topuklu bir metalik kesim tercih edin. Bir çift kot pantolon veya gevşek bir bluz ile stillenmiş bir midi etek giyerek, bu tip topukluları altına tercih ederseniz harika görünür.

Metalik Platform Ayakkabılar

Bir takım elbise ile metalik platform ayakkabı tercih etmeniz durumunda, sofistike ve eğlenceli görünüm kazanırsınız. Süper moda topuklu ayakkabılar her yerde ve daha fazla ayakkabı markası farklı renk ve stilde metalik ayak bileği botlarıyla geliyor. Soğuk günlerde, stilinizi yükseltmek için basit bir kış kıyafeti ile bile bu topukluları kullanabilrsiniz.

Metalik Stiletto Çeşitleri

Bu sezon moda olan son topuklu metalik stilettolar, çok çeşitli kıyafetler ile kullanılır ve aynı zamanda şık ve konforlu görünür. Kırmızı halıda ekrana çıkan ünlülerin çoğu, şık ve modaya uygun görünmek için metalik stilettolar tercih ediyor.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu