MODA

Her Zamanın Popüleri: Kısa Siyah Elbise

Moda dünyasında pek az giysi her devrin popüleri olmayı başarabilmiştir. Kısa siyah elbise bu giysilerin başında geliyor. Bu elbiselerin bu denli çok sevilmesinin en büyük nedeni her kadına çok yakışmaları şüphesiz ki. Evet, küçük siyah elbise gerçekten de giyen her kadına yakışan ve bambaşka bir hava katan bir giysi. Bu nedenle her kanının gardırobunda mutlaka en az bir küçük siyah elbise olmalı.

Kurtarıcı Giysilerin En Şıkı

Hepimizin gardıroplarında ne giyeceğimizi bilemediğimiz, ya da hazırlanmak için çok vaktimiz olmadığında kullandığımız kurtarıcı giysiler vardır mutlaka. Küçük siyah elbise kurtarıcı giysilerin hem en fazla tercih edileni hem de en şıkı olma özelliğini taşıyor. Aynı elbiseyi hem işte, hem gündelik hayatta hem de gezmeye giderken giyebiliyor oluşumuz da cabası.

Nasıl Kombinlenir?

Günlük kombinlerde Kısa siyah elbiseleri sandalet, espadril ya da babet ayakkabılarla tamamlamayı tercih ederek şık görünürken aynı zamanda uzun saatler boyunca ayaklarınızın da konforlu hissetmesini sağlayabilirsiniz. Şayet spor bir tarzınız varsa küçük siyah elbiselerin spor ayakkabılarla da harika durduğunu söylemeliyiz. Yani bu elbiselerle neredeyse her ayakkabıyı kombin yapabilmek ve gayet de hoş görünebilmek son derece kolay.

Yaz Aylarına da Uygun

Kısa siyah elbiseler yaz partilerinde şık ve çekici görünmeyi garantilemek isteyen tüm kadınların ilk tercihlerinden biri olmalı. Markaların 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında yer verdikleri küçük siyah elbise modellerinde sezonun öne çıkan trendi püsküllere de yer vermeleri sayesinde bu elbiseler çok da trend bir görünüm kazanmış. Püsküllü küçük siyah elbiseleri ister topuklu sandaletlerle ister ayakkabılarla kombinlemeniz yaz davetlerinde ve partilerinde harika görünmenizi sağlayacaktır. Bu arada sezonun ayakkabı modasının öne çıkan parçası metalik ayakkabılar. Metalik renklerin siyahla sağladığı kusursuz uyumdan faydalanarak kombinlerinizi hem daha çekici hem de çok daha trend bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

Dünyada Popüler

Son birkaç sezondur moda dünyasındaki popülerliğini koruyan monokrom yani siyah-beyaz ikilisinin kullanıldığı kombinlerin en yaratıcılarına da yine kısa siyah elbiseleri kullanarak imza atabilirsiniz. Bu elbiseleri beyaz ayakkabı ve çantalar ile tamamlamanız kendinize has bir monokrom kombin yapmanız için yeterli olacaktır. Bu kombinlerle gideceğiniz her yerde şıklığınızla dikkat çekeceğiniz kesin.

Her Zaman Şık

Kısacası gardırobunuza katacağınız Kısa siyah elbise ile yaz boyunca sayısız kombin yapmanın ve hem çok çekici hem de çok şık görünmenin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Üstelik küçük siyah elbisenizin modasının asla geçmemesi sayesinde sadece bir yaz değil senelerce giyebileceğiniz bir giysiye sahip olmuş olacağınızı da unutmayın.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu