Gebelik

Hamilelik Sonrası Lipoliz İle Tek Seansta İncelme

Hamilelik Sonrası Lipoliz İle Tek Seansta İncelme! Hamilelik süreci sonrasında bölgesel zayıflama yöntemi ile  her hangi bir cerrahi müdahale gerekmeden vücudun her yerindeki bölgesel yağların tamamıyla giderilmeye yardımcı olur.

Hamilelik Sonrası Lipoliz İle Tek Seansta İncelme! Lazer lipoliz bölgesel yağlanma sorunu olanlar bu yöntem  sayesinde doğum sonra aldıkları kilolardan tek seansta kurtularak istediği ideal ölçülerine ulaşabilir. Bu bağlamda Lazer lipoliz kilo vermekten daha çok aslında ir tür vücut şekillendirme yöntemidir. Hamilelik sonrasında Vücudun istenilmeyen yağ fazlalıklarının alınarak vücudun olması gereken normal ölçülere ulaşmasını isteyenler Lazer lipoliz ile yağ aldırma yöntemi son derece güvenli olup, istenilen etkili ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bu uygulama sırasında oluşan şişlik morluk, ağrı ve az ve kısa süreli vücuttan atılamayan dirençli yağları etkili ve hızlı bir şekilde yok edilmesini sağlar.

Hamilelik Sonrası Lipoliz İle Tek Seansta İncelme
Hamilelik Sonrası Lipoliz İle Tek Seansta İncelme

Doğum Sonrası Liposuction İle Bölgesel Yağlanmaya Çözüm

Doğum sonrasında yağ atılımı zor olan bölgelerde bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolar lazer veya liposuction yardımı ile yağlar parçalanmaktadır. Yağ hücreleri parçalanarak yağın katı halden sıvı hale geçirildiği  bu yöntemde İle tek seansta istenilen sonuca ulaştırmak mümkündür yıllar olduğundan sonuç uzun kalıcıdır. Bölgesel yağlanma beslenme alışkanlıkları başta olmak üzere az  hareket etmeye bağlı olarak basen, bel, göbek gibi belli bölgelerinde yağlanma artışıyla çok sık karşılaşmaktayız. Bölgesel zayıflama ve incelme yöntemleri arasında  en çok uygulanan  ve tercih edilen  Lazer Lipoliz, vücutta dokunun yumuşak olduğu yerler, daha önce liposuction uygulaması yapılmış bölgeler, sırt ya da erkek meme dokusu gibi sert  bu yöntem için uygun dur. Liposuction  kesinlikle ameliyatı değildir, vücut hatlarının daha orantılı hale getirmesi için uygulanır.

Hamilelik Sürecinde Anne Adaylarına  Kilo Almamaları Konusunda Tavsiyeler 

Hamileliğin ilk aylarında annede depolanan yağlar ve hamileliğin ortasında ise  besin depolanması en yüksek seviyeye ulaşmaktadır. Bu nedenle  hamilelik süresince sağlıklı ve dengeli beslenmek aynı zamanda olası bir düşük ya da erken doğumu da önleyecektir. Hamilelik süresince fazla kilo almak akabinde sağlıkla ilgili problemler yaşamanıza neden olabilir. Özellikle basenlerde ve Kolların ve uylukların üst kısmında biriken yağ dokusunun doğum sonrası geri dönüşü çok zordur. Bun bağlamda liposuction yardımı ile yağlar parçalanır Diyet ya da egzersizlerle yağ atılımı zor olan bölgelerde bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolara etkili çözümler sunulmaktadır.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu