Astroloji

Astroloji Burç Yorumları

Astroloji Burç Yorumları hakkında merak edilenleri sizler için ele aldık. Astroloji günlük burç yorumları zaman geçirmek için birçok kişinin okuduğu astroloji köşelerindendir. Bu başlık altındaki bir yazıda önce astroloji ne demek sorusuna kısaca yanıt vermek iyi olacaktır. İşte Astroloji Burç Yorumları hakkında merak edilenler..

Astroloji Burç Yorumları  bir çok kişi tarafından merakla takip ediliyor. Yunanca da gezegen ve yıldız anlamına gelen astro ile sözcük anlamına gelen logos kelimelerinden türetildiği kabul edilen astroloji gök cisimlerinin kişiler üzerindeki etkisini inceler. Burçlar ise astrolojinin temel konusudur. Bir bebeğin doğduğu anda yıldız haritasının belirlendiğini anlatan astroloji böylece ilk insana kadar inen bir geçmişe sahip oluyor. Her doğum anına yansıyan özel etkiler astroloji burç yorumları içinde bir ömür boyu sürer. Burçların döngüleri hiç bitmez. Sadece doğduğunuz gün ve saat değil, mevsimler, burcunuzun hangi dörtlü grup içinde yer aldığı ve yükselen burç kavramları da geleceğinizi anlatmaya çalışır. Burçlar aynı zamanda hava, su, ateş ve toprak olarak da gruplanırlar. Peki hangi burçlar hangi gruba giriyor? İşte merak edilen sorunun cevabı;

Astroloji Burç Yorumları
Astroloji Burç Yorumları

Hava Grubu

İkizler, terazi ve kova burcu hava grubuna dahil olan burçlardır. Bu kişilerin ateş grubuyla uyumlu olduğu bilinmektedir. Aslan ve terazi ya da koç ile ikizler burçları birbirlerine uyumlu çiftler olarak bilinmektedir. Hava grupları sıkılgan olabilir ve bir şeye uzun süre bağlanamayabilirler.

Ateş Grubu

Ateşin yanmasını kolaylaştıran havadır. Toprak ve su grubu ateş tabiatlı bir insanın duygularını söndürebilir. Beklemeye tahammülü olmayan ateş grupları çok sabırsızdır. Daima zirveye talip olurlar ve ikinci adam olmak onlara göre değildir. Bu yüzden genelde lider olurlar.

Su Grubu

Duygusal, hassas ve çabuk kırılan kişilerdir. Bu yüzden su grubu biri için ateş ve hava grubu oldukça kırıcı olabilir. Sezgileri yüksek olan ve kıskanç olan su burçları yengeç, akrep ve balıktır. Akrep karanlık yönüyle onlardan ayrılır.

Toprak Grubu

Paralarının değerini çok iyi bilen toprak burcu kişiler son derece sabit fikirlidir. Samimiyetten çok fazla hoşlanmazlar ve iyice emin olmadan harekete geçmezler.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu