MODA

2022 Yılının Yaz Mevsiminde Giyilecek Trend Kıyafetler

2022 Yılının Yaz Mevsiminde Giyilecek Trend Kıyafetler! Kış mevsiminin son günleri yaşanmakta, yaz mevsimine giriş yapılmaktadır. 2022 yılının yaz mevsiminde giyilecek olan elbiseler mağazalarda bayanlar için görücüye çıkmaya başladı.

2022 Yılının Yaz Mevsiminde Giyilecek Trend Kıyafetler! Pandemi süresinde evlerden pek çıkılmamıştı ve artık pandemininde azalması gibi bir durum oluştu. Bu durumda kendimizi dışarıya atmaya çalışmaktayız. Pandemi sürecinde değişen yaşam şartları kıyafetlerde olan tercihleri de etkiledi. Yani daha rahat salaş olan kombinler tercih edilmişti. 2022 yılında normalleşmeye dönülmesi ile pandemi hastalığının getirmiş olduğu rahat giyim tarzlarına biraz olsun veda edilecek. İşte 2022 yılının yaz mevsiminde giyilecek Bayan Trend elbiseleri sunacağız.

Beyazın Asaletini Keşfedin

Beyaz renk kış ve yaz demeden kombinler de tercih edilen renk olma özelliğini taşımaktadır. 2022 yılının trend’lerinden biri boydan boya beyaz renklere bürünmek olacaktır. Baştan aşağı beyaz renk kıyafetlerden oluşan bir kombin alıp elbise dolabında bulunsun. Beyaz renk bol paça pantolon beyaz boğazlı bir kazak ile birleşip, beyaz bir spor ayakkabı veya bot ile tamamlayın.

Blazer Ceket, Crop ve Şort

İş hayatında vazgeçilmez olan blazer ceketler bu yaz mevsiminde şort ve crop bluzla birleşerek 2022 yılının trendini oluşturmuş olursunuz. Giymiş olduğunuz blazer ceketin altına bir şort içine isterseniz dantelli olan crop giyilerek farklı ve güzel bir stil yaratmış olursunuz.

2022 Yılının Yaz Mevsiminde Giyilecek Trend Kıyafetler
2022 Yılının Yaz Mevsiminde Giyilecek Trend Kıyafetler

Püsküllü Elbiselerle Sokak Stili Yakalamak

Paris’te yapılan Moda Haftasında yapılan elbise defilesinde gözlere hitap eden elbiselerden biri püsküllerle hareket katılmış olan elbiseler olmaktaydı. Bayanlar sizde püsküllü olan veya tamamı püskül detaylı elbiseleri ve etekleri dolabınızda bulundurmaya özen gösterin.

Düşük Bel Elbiseler

2000 yılında moda olan düşük bel 2022 yılında da moda haline geldi. Şık olan pantolonlarda ve uzun eteklerde karşımıza çıkmış olan düşük bel crop bluzlar ile bir araya gelerek kombin oluşturup bu yılın moda ikonlarından biri olarak gösterir.

Bol Pantolonlar

Bu yıl rahatlıklarından vaz geçmeyenler için favori olarak aşırı bol olan ve rahat kumaşlardan yapılan pantolonlar ön plana çıkıyor. Kendi zevkinize göre ister düz ister desenli kumaşlardan yapılan paçaları çok bol olan pantolonlar sade renkte olan tişörtle giyilebilir.

Kısa Paçalı Pantolon

Geçtiğimiz yıllarda moda olan pantolon üzerine giyilen mini etek veya elbise kombinleri 2022 yılında da ön planda görünüyor. Düz renk kısa pantolon üzerine güzel şık bir elbise veya etek tercihinde bulunabilirsiniz.

Pencere Kesimli Kıyafetler

Geçtiğimiz yaz günlerinde de pencere kesimli bluzlar çok sık olarak karşımıza çıktı. 2022 yılı yaz mevsiminde de tek parçalı olarak dolaplarda bulunan elbiseler ve tulumlarda cut-out detayları ön plana çıktı.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu