Astroloji

2022 Yılında Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Büyük gezegenlerden biri olan Merkür, aslan burcu aracılığıyla koç burçlarına güzel etkiler gönderecektir. Bu güzel etkilemeler ayın birinden ve on birine kadar kendini oldukça gösterecektir. Bu etkiler kişinin yaşam koşuluna göre değişik hikayelerle ortaya çıkacaktır. Bunlar; değişiklik, fırsat, anlaşma, uzlaşma, iş, kağıt ve yazışmalarla ilgili güzel haberlerdir. Merkür’ün etkisiyle koçlar için çevrede bir hareketlenme olacaktır ve bu çevre koçlara büyük destekler verecektir.

Venüs’ün etkisiyle koç burçları için ayın on altısına kadar maddi fırsatlar söz konusu olabilecektir. Ağustos ayı dönemi içerisinde bazı sözlü veya yazılı iletişiminizden kaynaklı tehditler almanız ihtimali biraz yüksek olabilir. Canınızı sıkacak bazı dedikodular da duymanız söz konusu olabilecektir. Ağustos ayında Venüs’ün terazi burcuna geçmesiyle sevgili, eş veya arkadaşlarınızla ilişkilerinizde olumlu ve hoş iletişimi kurmanızla dikkat çekeceksiniz. Bu zaman diliminde büyüklerinizin size verecek nasihatları önemli olacaktır. Onları dinlemenizde fayda vardır. Her konuda da aceleci davranmamaya özen göstermeniz sizin için daha faydalı ve farkındalıkla karar vermeniz açısından daha iyi olacaktır. Olabildiğince koç burçlar hayatı akışına bırakabilirler.

Koç Burcunu Neler Bekliyor

Ağustosun ilk günlerinde koç burçların yürekleri hop hop edebilir. Sizi sevindirecek iş ve oluşların içerisinde olacaksınız. Bu durumun içerisindeyken yeni kararlar ve fikirler kafanızda oluşabilir. Ayın beş ve altısı ise sizin için biraz zorlu bir gün olabilir. Bugünlerde eylemleriniz ve düşüncelerinizde dikkat etmenizde fayda olacaktır. Bu iki gün içerisinde fiili veya sözlü tuzaklara düşme durumunuz olabilir. Ayın yedi ve sekizinde ay aslan burcunda olacaktır. Bugünler size bazı karamsar düşünce ve olaylara karşın yol gösterici nitelikte olacaktır. Ayın dokuzunda ise olumlu ve net kararlar vereceğiniz bir gün olacaktır. Ayın on ve on birinde de bazı durum ve olaylara karşı son derece dikkatli olmanızda faydalı olacaktır. O günlerde koç burçları sessizliklerini korumalarında fayda olacaktır. Aksi durumda da kendilerini hiç istemedikleri tartışmaların arasında bulabilirler Ağustosun on üçüne kadar da sonu belli olmayan illegal konulardan uzak durmaları gerekecektir.

2022 Yılında Koç Burcunu Neler Bekliyor1
2022 Yılında Koç Burcunu Neler Bekliyor1

2022 ağustos ayı koç burçları için ayın on altısından itibaren istek ve dilekleri açısından şanslı olacakları bir döngüye gireceklerdir. Evren bugünden itibaren onların isteklerini yerine getirmek ve adına hazır duruma gelecektir. Uzun zamandır hayalini kurdukları herhangi bir istekleri gerçekleşebilecektir. Bu süre boyunca güzel hayaller kurmanızda fayda olacaktır. Özellikle duygu yüklü hayalleriniz işlevsellik kazanacaktır. Yine de on altı ve on yedide bazı konularda stres yaşayabilirsiniz ama on sekiz ve on dokuzuncu günler, bu stresi size unutturacaktır. Bu günlerde desteğini ve sevgisini siz koç burçlarına verebilecek bir dostla karşılaşabilirsiniz. Bu dostlar size ze bazı konularda yardım edebilir. Bu yardımları bugünler için değerlendirmeniz ve çoğunlukla kabul etmenizde fayda vardır.

Koç Burcu İçin Ağustos Ayı

Ağustos ayının yirmi dört, yirmi beş ve yirmi altısında koç burçları için şans kapılarını vurmak için hazırda olacaktır. Bu durumda koçların bu şanslardan yararlanmaları gerekecektir. Özellikle bugünlerde güçlü ve yapıcı insanların çevrenizde olması söz konusu olacaktır. Sizinle birlikte hareket etmekten çekinmeyeceklerdir. Ayın son günlerine doğru büyük yenilikler kapınızda olacaktır. Özellikle otuz ve otuz biri bu etkilere sahip olacaktır. Kamuya ait bir iş ve sanatla uğraşıyorsanız bu etkinin gücünü daha fazla hissedeceksinizdir. Güzel haberlerin etkileri ile yüzleşebileceksiniz. Genel anlamda ağustos ayı koç burçları için güzel ve faydalı bir ay olacaktır. Yalnız dikkat etmeleri gereken durumları önem göstermeleri halinde bu güzel ve faydalı durumlarla karşılaşmaları büyük olasılık olacaktır.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu