Trend & Moda

2018 Kadın Kot Trendleri

2018 Kadın Kot Trendleri yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Beyaz, siyah, mavi, bol paça, boru paça, düşük bel, yüksek bel modeller 2018 kadın kot modelleri arasında dikkat çekenler. Henüz, alışverişe çıkmadıysanız, her mevsim kot pantolon giymeyi sevenlerdenseniz, bu yazıya bir göz atmadan geçmeyin.

Tam da bu dönemde bir çok marka, indirime girdi. Jean yani kot pantolonlar da her sezon vazgeçilmezler arasında olduğuna göre, indirimdeyken almanın tam zamanı. 2018 Kadın Kot Trendleri henüz alışveriş yapmayanlar için adeta bir yol gösterici olacak. Beyaz bir tişörtle bile kombinlendiğinde, harika sonuçlar ortaya çıkaran kot pantolonlarda yeni sezonda neler moda gelin wasquer.com’da birlikte bakalım.

Kot pantolon trendlerinde geçtiğimiz yıl daha şaşaalı modeller ön plandaydı. İşlemeler, inci süslemeler, yamalar, boyamalar derken baya bir dramatik pantolonlar giydik. 2018 Kadın Kot Trendleri de hala bu etkiden çıkmış değil. Fakat bu sezon süslemelerin yanında kesimler de dikkat çekecek. Hatta taşlanmış kotlar yeniden hayatımıza girecek bile diyebiliriz. Yeni sezonda isterseniz dolabınızda bulunan kotları biraz değiştirerek modaya uygun hale de getirebilirsiniz. Hiç para harcamadan, daha modern kotlara da bu sayede sahip olabilirsiniz.

2018 ilkbahar-yaz kot modelleri arasında klasik mavi kot pantolonun yerine beyaz, koyu renk veya indigo mavisi gibi renkler dikkat çekiyor. Bu da biraz yeni sezonda kot yıkamasının daha önemli hale geleceğini gösteriyor. İsterseniz gelin, 2018 kadın kot trendleri detaylarına birlikte göz atalım.

Koyu Renkli ve Indigo Yıkamalar

Genelde İlkbahar ayları kıyafetlerde de daha canlı renklerin tercih edildiği aylardır. Ancak, 2018 kot trendleri içinde daha koyu renkler göreceğiz. Klasik mavinin dışında koyu gri ve koyu mavi seçenekler de bu sezon çok tercih edilecek.

Kendinden Kemerli Kotlar

Kotlardaki kemerler, belki de sezonun en çok dikkat çeken detayı olacak. Pantolonlarda, tulumlarda ve elbiselerde bu sezon bu detayı çok sık göreceğiz.

Boru Paça Kotlar

Son 2 yılda, İspanyol paça ve Skinny jeanler dolaplarımızın adeta vazgeçilmezleri oldu. Kadın kot modelleri arasında bu sezon ise sert ve gergin kot kumaşına sahip boru paça pantolonları göreceğiz. 2018 yılında bir çok marka bol paça pantolonlardan vazgeçti ve boru paçaya yöneldi diyebiliriz.

Beyaz Kot Pantolonlar

Bahar ve yaz aylarında beyaz kot pantolonlar yine çok popüler olacak. Fakat beyaz kotları her sezon giymek artık mümkün. Özellikle kovboy tipi bot ve çizmelerle kombinlendiğinde kış aylarında da çok sık tercih edilen beyaz Jean, bir kadının dolabının olmazsa olmazları arasında mutlaka yer almalı diyebiliriz. Vücut tipinize uygun bir beyaz Jean ile harika kombinlere imza atacağınızdan şüpheniz olmasın.

Yırtık Kot Pantolonlar

Yırtık kot pantolon modelleri her ne kadar bazı kesimlerin tepkilerine neden olsa da özellikle gençler bu modellere bayılıyor demek yanlış olmaz. Özellikle diz bölgesinde hafif yırtık olan, fazla abartıya kaçmayan yırtık kot modelleri kadınlara oldukça yakışıyor ve 2018 Kadın Kot Trendleri arasında da en çok tercih edilenlerden biri olacağa benziyor.

Önden Çok Düğmeli – Fermuarlı Kot Pantolonlar

Her ne kadar tek düğmeli kot pantolonlara alışmış olsak da 2018 Kadın Kot Trendleri bizi, önden çok düğmeli ve yandan çok düğmeli kotlara da alıştıracak gibi görünüyor. Özellikle Fi dizisinin 2. sezonunda Duru karakterinin de tercih ettiği önden çok düğmeli pantolon şimdiden gençler arasında favori oldu bile.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu