Trend & Moda

Mutlaka Denemeniz Gereken Yırtmaçlı Etek Modelleri

Yırtmaçlı etekler değişik stil ve desende son dönemlerde oldukça moda. Bu eteklerin bazıları uzun, bazıları ise diz üstü. Ayrıca, bazıları dar formdayken bazıları daha bol. Kısacası yırtmaçlı etek konusunda seçenek bir hayli fazla.  Ayrıca, bu etekler rahat, seksi, şık ve aynı zamanda resmi görünebilir. Bu, tamamen yırtmaçlı eteği kombinleme şekline bağlı.

Bu yüzden bugün bu yazıda, yırtmaçlı etekleri nasıl kombinleyebileceğiniz hakkında sizlere kısaca fikirler vereceğiz. Bu kombinler her zaman biraz çaba harcamaya değer. Onları kolayca bir araya getirin ve unutulmaz bir moda görüntüsü yapmak için birkaç küçük ışıltı ekleyin.

İşte Denemeniz Gereken Yırtmaçlı Etek Kombinleri;

Crop Üst ile Kombinleme

Kesinlikle çabalarınıza değecek ve özellikle yaz aylarında mükemmel görünmenizi sağlayacak bir kombin varsa crop üst ile yırtmaçlı etek kombinleridir. Bu kıyafeti isterseniz spor ayakkabı ile isterseniz bir sandaletle isterseniz de topuklu ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

Halter Yaka Üstler İle Kombinleme

Yırtmaçlı etek üstünü stilleyebileceğiniz sayısız yol var. En zahmetsiz ve şık yollardan biri, yırtmaçlı etek ile halter üst kombinidir. Yırtmaçlı eteğin uzunluğu sevdiğinizden olabilir, çünkü bunların hepsi bir halter üstüyle eşit derecede şık görünecektir. Bu çarpıcı kombinasyon, plajda veya öğle yemeğinde bir gün için seçilebilir. Günlük tarzınızı canlandırmak için bu harika ve benzersiz kıyafeti deneyin.

Balıkçı Yaka ile

Balıkçı yakalı ister uzun kollu ister yarım kollu kazaklar ile de harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Şık bir şekilde güçlü görünmek için bir iş toplantısı için bu kombini tercih edin veya bu kıyafeti bir cuma gecesi partisine kadar taşıyın. Yer veya zamandan bağımsız olarak, bu kıyafet, partinin en etkileyici kişisi gibi görünmenizi sağlar.

Deri Ceket İle Yırtmaçlı Etek

Herhangi bir kıyafete bir deri ceket eklemek, aynı zamanda sert ve seksi görünümlü bir kombin yapmanın en iyi yollarından biridir. Güzel kıvrumlarınızı göstermek için muhteşem bir yırtmaçlı etek ile kısa bir deri ceket kombini gerçekten mükemmel olur. Müzik konserleri ve geç gece partileri için ideal olan bu kıyafet, kaygısız ve süper şık görünmeye çalışmak için göz önünde bulundurmanız gereken bir seçenek bunu unutmayın.

Kazak ve Yırtmaçlı Etek Kombini

Bir kazak ile yırtmaçlı etek kombini özellikle kış aylarında harika görünmenizi sağlar. Nerede olursanız olun, göz kamaştırıcı bir formda bir yırtmaçlı eteğin üzerine oversize bir kazak alın ve tamamen göz kamaştırıcı görünün. Bir anda daha lüks ve şık görünmenizi sağlamak için bu yırtmaçlı etek kıyafeti ile birlikte bir çift ayak bileği uzunluğu botu tercih edin.

Dantel Üst ile Kombinleme

Dantel üstleri son derece çok yönlüdür ve çeşitli şekillerde üretilebilir. Genellikle sevimli görünmeye meyillidirler ancak bir yırtmaçlı etekle şekillendirildiklerinde aynı derecede seksi görünebilirler. Bu iki kıyafet parçasını birleştirmek, modayı takip etmenize ve stilinizin ifadesini canlandırmanıza yardımcı olacaktır. Bu görünümü tamamlamak için, bir çift topuk topuklu ayakkabı ve güneş gözlüğü tercih edin ve her zaman göz alıcı bir divaya benzeyin.

Kot Ceket ile Yırtmaçlı Etek:

Bir kot ceket ile tamamlanan yırtmaçlı etek harika spor bir kombin olabilir. Rahat ve uyumlu bir görünüm yakalamak için bu seçeneği de mutlaka değerlendirin. Çeşitli etkinlikler için uygun olan bu kıyafet, bir çift şık ayakkabı ve bir trend el çantası ile tamamlanabilir.

Büstiyer ile Kombinleyin

Büstiyer üstleri, yırtmaçlı etekle kombinlendiğinde süper seksi görünen yeni moda üstler. Özellikle partiler için bu tür kombinleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu