MODA

Kıyafetlerinize Işıltı Katacak Küçük Dokunuşlar

Özel günler için kıyafetler tercih etmek için güzel zamanlar. Ama sadece Özel günlerde değil her fırsatta kıyafetlerinize küçük dokunuşlar yaparak daha ışıltılı ve güzel görünebilirsiniz. Mesela bir ofis kombini içerisinde ya da günlük kıyafetlerinizde yapacağınız ufacık değişiklik bile Sizi daha göz alıcı gösterebilir. Yeni sezonda oldukça şık kombinler yapmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre…

Elbette kıyafetlerinizde çok parlak şeyler kullanın demiyoruz. Ayrıca bizi yanlış anlayıp baştan aşağı ışıltı ile donanmayın. Sadece bu kış mevsiminde kendinize enerji verecek ufacık bir parıltıya ihtiyacınız varsa işte size harika fikirler hazırladık. Mesela bir parça ayakkabısı ya da metalik kıyafetler Size yardımcı olabilir. Sönük görünen kombininizi sadece ufacık bir dokunuşla yükseltmenin yollarını bu yazımızda bulacaksınız. İşte kıyafetlerinize ışıltı katacak küçük dokunuşlar…

Mutlaka Bir Çift Parti Ayakkabınız Olsun

Parlak taşlarla bezenmiş topukları olan düz kesim bir ayakkabı herhangi bir kıyafeti anında Yıldız haline getirebilir. Bu nedenle mutlaka bir pırıltılı topukları olan ayakkabı edinin ve dolabınızda buna yer verin.

Metalik Aksesuarlarınız Olsun

Tabii ki bir önceki maddedeki kadar gösterişli bir şeyden bahsetmiyoruz ama metalik ayakkabı ve çantalar da bu sezon oldukça moda. Her zaman göz alıcı görünen minimalist ve şık bir çanta edinebilirsiniz. Siyah bir tulum ya da bir blazer ve skinny jeans kombinin üzerine Bu çantayı kullanabilirsiniz. Bize güvenin kesinlikle üzülmeyeceksiniz.

Payetli Üstler

Payetli bir üst günlük kombinleri daha hareketli hale getirebilir. Tabii ki abartıya kaçmamaya ve bir disko topuna dönüşmemeye dikkat edin. Görüntüyü biraz daha yumuşatmak için isterseniz üzerine bir blazer ceket giyebilirsiniz.

Son Dönemin Moda Aksesuarlalrı: Çoklu Kolyeler

Eğer şık bir görünüm ve kombine elde etmek istiyorsanız mutlaka kombininizi tamamlamak için aksesuarlar kullanım. Gerçek altın aksesuarlar olmak zorunda değil Ama son dönemlerde çok moda olan çoklu kolyelerden Tercih edebilirsiniz. Bu kolyeler hem günlük kıyafetlerinize hem de geceleri kapılacağınız partilerde kullanacağınız kıyafetleri otomatik olarak bir ışıltı katacaktır. Ister bir kot gömlek kombini ne isterseniz de güzel bir abiye elbiseye bu Aksesuarları tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz.

Siyah Elbiseniz Mutlaka Olsun

Siyah elbise Her kadının dolabında mutlaka olması gereken Zamansız parçalardan biridir. İster yaz aylarında ister kış aylarında bu elbiseleri mutlaka kullanın. Çok ışıklı parçalar yerine hafif pırıltılar olan parçalar tercih etmeye Özen gösterin.

Küpe Stoğu Yapın

Muhtemelen çok gösterişli olmaları nedeniyle pırıltılı küpeleri çok fazla tercih etmiyoruz. Ama Abartısız basit kombinleriniz üzerinde bu pırıltılı küpeleri kullanırsanız adeta o kombinle bile partiye hazır hale gelirsiniz.

Parıltılı Etekler

Biliyorsunuz ki son dönemlerin favori kıyafetlerinden biri pileli etekler. Pileli eteklerinizi metalik renkli olanlardan ve biraz pırıltılı olanlardan tercih ederseniz günlük kıyafetlerinizde üzerine bir kazak ile giyseniz çok şık görünüyorsun. Özellikle son yıllarda oversize kazaklar ve pileli eteklerin kombinlenmesi çok moda bizden hatırlatması.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu