Trend & Moda

Ev Sevilen Moda Trendi! İşte 2018 Sokak Modası Trendleri

Midi kalem etekler, kovboy çizmeleri, puantiyeler, 80’lerden ilham alan stiller… 2018 Sokak Modası trendleri, marka ve tasarımcılar tarafından bu yönde belirlendi. Özellikle son moda günlerinde, sokak modasına dair en güzel örnekler podyuma çıktı. 2018 Sokak Modası trendleri özellikle desenlerin ön plana çıktığı stillerden oluşuyor. İşte, 2018 Sokak Modası Trendleri wasquer.com’da.

Yaz ayları gelmediği için henüz 2018 Sokak modası trendleri mağazalarda yerini almadı. Genelde sokak modası daha çok yaz aylarında ön plana çıkıyor. Ama markalar, çoktan defilelerini yaptı ve moda haftalarında 2018 Sokak Modası trendlerine yer verdi. Peki, bu sezon sokak modasında neler trend? Bloggerler ve modeller, Paris, Milano, Londra ve New York Moda Haftalarında neler giydi bir göz attık ve 2018 sokak modası trendlerini ortaya çıkardık.

Kovboy Botları Yaz Kış Ayaklarda

Son birkaç yıldır çok moda olan Western tarzı botlar ve çizmeler, 2018 yılında da ününü arttırarak yoluna devam edecek. Üstelik sadece kış aylarında değil, yaz aylarında da bu çizmeleri uygun formları ile bol bol göreceğiz. Feminen tarzınızı daha da güçlü hale getirmek için bu çizmeleri etek ve şortlarla kombinleyebilirsiniz. 2018 sokak modası kombinlerinde 70’li yılların izlerini taşıyan yılan deseni kovboy çizmelerini de çok sık göreceğiz.

Kadının Rengi Mor

Her alana hakim olan Mor renk, 2018 yılının rengi olacak. Sadece bir tonu ile sınırlı kalmayan, farklı tonları da çok beğenilen moru, bir çok renk ile kombinleyebilirsiniz. 2018 yılının modasına ayak uydurmak istiyorsanız, mutlaka gardırobunuzda mor bir şeyler bulundurun.

Logo ve Marka Baskıları

Marka adları ve logoları bu yıl saklanmıyor. Tam aksine, kıyafetlerin her yerinde gözümüze gözümüze sokuluyor. Bu trend, çantalardan tişörtlere, sweetlerden ayakkabılara kadar her yerde kendini gösterecek.

Trençkotlar da Gösterişli

İlkbahar yavaş yavaş kendini göstermeye başlamışken, baharın vazgeçilmezi Trençkotlara da değinmeden geçmeyelim. 2018 sokak modasında trençkotlar da değişti. Artık daha çarpıcı kesimleri ile gösterişli olan bu trençkot modellerinde renk de klasik bejden çıkıyor ve desenli oluyor.

Hasır Aksesuarlar

Geçen yıl kaçırdıysanız üzülmeyin, çünkü hasır şapka ve çantalar 2018 sokak modası trendlerinde de çok popüler olacak. Hatta hasır sandaletler bile tercih edebilirsiniz.

Puantiye

2017 yılında daha çok Gingham deseni gördük, giydik, kullandık. 2018 yılında ise puantiye baskılar daha ön planda olacak. Özellikle siyah beyaz renkli versiyonları bu yıl sık sık göreceğiz.

Kalem Etekler Midi Boy

2018 yılında daha kadınsal seçenekler istiyorsanız, modacılar sizi de unutmadı. Uzun hatlı kalem etekler hem günlük hayatınızda, hem de ofis hayatında sizin için kurtarıcı olacak. Kalem eteklerin kesim ve tasarımlarında da bu yıl farklılıklar olacak.

Bol ve Büyük Pantolonlar

2018 yılının modasında öne çıkan diğer bir detay ise rahatlık. Bol paça, geniş kesim pantolonlar, bu sezon dar kotların yerini alacak gibi.

80’lerin İzleri Sokak Modasında

Geniş güneş gözlükleri, cesur kesim omuzlar, kristal küpeler, feminen ve güçlü ceketler de 2018 sokak modası trendleri arasında en dikkat çekenler. Adeta 80’lerin en şık öğeleri bu yıl geldi, modanın kalbine bomba gibi düştü.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu