Trend & Moda

Erkeklerin Kadınlarda Hiç Hoşlanmadığı Stiller

Kadınlar severek giyiyor, ama bir de erkeklere sormak lazım onlar ne kadar beğeniyor. Sonuç olarak her ne kadar kendimiz için giyinip süslendiğimizi söylesek de erkekleri etkilemek gibi bir amacımız da var. O halde gelin, erkeklerin kadınlarda hiç hoşlanmadığı sitiller nelermiş birlikte öğrenelim.

Şalvar Tip Pantolonlar ve Tayt

Evet çok rahat, ama görünüm olarak bu tip kıyafetler erkekler için pek çekici değil. Son yollarda Şalvar Tip Pantolonlar ve Tayt kadınlar için günlük hayatta, hatta özel günlerde bile çok kullanılan kıyafetler haline geldi, ancak karşı cins bundan nefret ediyor bizden söylemesi…

Dolgu Topuk Ayakkabı

Ayakları büyük gösteriyor, kaba duruyor ama kadınlar dolgu topuk ayakkabılardan bir türlü vazgeçmiyor. Erkekler tarafından beğenilmeyen modeller arasında yer alan bu ayakkabılar yerine daha zarif ve ayakları kibar gösteren modeller tercih etmekte yarar var.

Pul & Payet Elbiseler

Pul ve payetleri son yıllarda elbise, pantolon ve eteklerde çok sık görüyoruz. Ama artık erkekler bu modellerden sıkıldı. Çünkü bunları giyince çok şatafatlı görünüyor ve göz yorulmasına neden oluyoruz. İlla ışıltıdan vazgeçmem diyenlerdenseniz abartıdan uzak durun ve küçük parçalarda ışıltı tercih edin.

Babet ve Skinny Jean Kombinleri

Skinny Jean pantolonların altına babet giyilmesi de erkekler için itici bulunan kıyafetler arasında yer alıyor. Erkekler bu kombinlerin demode olduğunu düşünüyor ve şık bulmuyor, haksız da sayılmazlar.

Yırtık Kıyafetler

Yırtık trendi, son yıllarda özellikle Jean pantolonlarda karşımıza çıkıyor. Ancak yapılan araştırmalar bu detayın erkeklerin çok da hoşuna gitmediğini gösterdi. Erkekler, yırtık pantolon tercih eden kadınları dikkatsiz ve özensiz buluyormuş.

Abartılı Aksesuarlar

Şaşalı takılar, yüzün neredeyse tamamını kaplayan gözlükler, büyük şapkalar erkeklerin en nefret ettiği tarzlar arasında yer alıyor. Kadınlar bu aksesuarları kullanarak çekici olduklarını düşünüyorlar ise çok yanılıyorlar. Erkekler kadınlarda sade şıklık seviyor ve kesinlikle abartıyı itici buluyor.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu