Dekorasyon

Dekorasyonda Sticker ve Tablo Kullanımı

Dekorasyonda Sticker ve Tablo Kullanımı! Ev ve iş yerinde duvarların dili olan sticker ve tablolarla mesaj verebilirsiniz. Dekorasyonda sticker kullanımı son yıllarda artış gösteren bir trend oldu. Birbirinden canlı ev dekorasyonlarında duvarlarla istediğiniz mesajı vermek ya da baktıkça huzur bulacağınız bir alan yaratmak için mekana göre farklı seçimler yapabilirsiniz.

Dekorasyonda tabloların kullanımı herkesçe bilinmektedir. Sevilen bir resim ya da ailelerden oluşan fotoğraf tablolarıyla duvarlar süslenebilir. Son dönemde ise dikkat çeken bir detay olan stickerlar gerek 3 boyutlu gerekse yazı ve işaret içeren tipografi örnekleriyle dikkat çekmektedir.

Sticker kullanımı ve diğer ürün çeşitleriyle beraber farklı alanlar yaratabilir. merdivenler, salonlar, antreler ya da yatak odalarında kullanacağınız bu ürünlerle her zaman farklı dekorasyonlar yapabilirsiniz. Çocuk odaları ya da diğer alanlarda tasarım yapmak isterseniz, birbirinden eğlenceli sticker modellerini seçebilirsiniz. Dekorasyonda farklı seçimler yapmak isteyenler için de 3 boyutlu stickerların her yerde kullanılması söz konusu olacaktır.

Stickerlar Nerelerde Kullanılır?

Stickerların kullanımı genelde evlerin salonları ve antrelerde olabilir. Son dönemde iş yerlerindeki bekleme salonlarında ve merdivenler de kullanılmaktadır. Dekorasyonda sticker kullanımı denildiğinde ilk akla gelen detay eğlenceli mesajlar içeren bilgilerdir. Kahve köşesi, çay saati gibi temalar söz konusu olabileceği gibi resimler de kullanılabilir. Pencere görünümlü stickerlar ve ikonik figürler de söz konusu olabilir.

Dekorasyonda Sticker ve Tablo Kullanımı
Dekorasyonda Sticker ve Tablo Kullanımı

Stickerlar Nasıl Yapışır?

Stickerlar kendinden yapışkanlı kağıtlardır. Saten boyalı olan duvarlarda çok iyi görünürler. Bununla birlikte  büyük boyutta olan stickerların, suyla karıştırılan özel yapışkanları vardır. Bir çeşit duvar kağıdı gibi görünen bu yapışkanlar sayesinde kalıcı biçimde duvara monte edilen  bu kağıtlar mekana üç boyutlu bir etki yaratarak daha geniş görünmesine neden olurlar. Onun dışında tercih edeceğiniz dekorasyonda sticker kullanımı sade ve renkli modellerle dikkat çekmektedir.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu