Dekorasyon

Birbirinden Farklı Ev Dekorasyon Fikirleri

Birbirinden Farklı Ev Dekorasyon Fikirleri Nelerdir? Ev dekorasyonun da eviniz içerisinde yer alan eşya ve objelerin yerinde değişiklik yapmanız bile evinizi en iyi şekilde dekore edip güzel görünmesine de yardımcı olacaktır.

Birbirinden Farklı Ev Dekorasyon Fikirleri Nelerdir? Ev içerisinde en önemli objelerden birisi de aynadır. Evi geniş gösteren ve dekorasyonun bir parçası da olan Aynaları ev ortamınızda kullanarak ferah bir ortam yaratmanız da mümkün olacaktır. Masanızın arka kısmına yerleştirmiş olduğunuz aynalar evi daha modern ve güzel gösterecektir. Normal şartlarda aynalar genellikle yemek masalarında kullanılmaktadır. Bu tür dekorlar evi sıradanlaştırmaktadır. Buna göre masa arkaları, mutfak dolapları, duvarın dikkat çeken bir köşesinde aynaları dekore ederek evin muhteşem bir görüntüye bürünmesine de yardımcı olabilirsiniz.

Ev dekorasyon fikirleri içerisinde olmazsa olmaz ürünler içerisinde saat de yer almaktadır. Seçilen duvar saatleri evin güzel görünmesine engel olur. Büyük Duvar saatleri yerine küçük küçük şekillere sahip olan duvar saatlerinin kullanılması ortamda farklı bir hava esintisinin yaratılmasına da yardımcı olacaktır.

Birbirinden Farklı Ev Dekorasyon Fikirleri
Birbirinden Farklı Ev Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda Sticker

Son zamanlarda fazlası ile yaygın olan dekorasyon ürünlerinden birisi de çok kullanışlı olan sticker gelmektedir. Renkli ve resimli sticker ürünler seçerek evinizi daha da dikkat çekici bir hale dönüştürme şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca küçük küçük sticker seçimleri de oturma odalarında ya da salonlar da daha farklı bir havanın ortaya çıkmasına da yardımcı olmuş olacaksınız. Bu sayede daha fazla duvar masrafı yapmamış olacak ve düşük bütçeyle evinizi daha da renkli bir ortama dönüştürme şansına sahip olacaksınız. Her ne kadar sticker ürünlerin planda olsa da farklı ve ilginç tasarımlı sticker ürünler de ortamınızı renklendirip daha sevimli göstermeye yardımcı olacaktır.

Retro Evlerde Harita Görünümlü Duvar Kâğıtları

Retro akımından yararlanmak isteyen kişiler için ev dekorasyon önerileri içerisinde harita görünümlü duvar kâğıtları da gelmektedir. Buna göre arzu ettiğiniz ortamı açığa çıkartmış ve evinizi daha da ilginç bir ortama dönüştürmüş olacaksınız. Evinizde ki dekorasyon esintisini yapacağınız ufak dokunuşlar ile daha modern, daha etkili bir hale dönüştürebilirsiniz. içerisinde parlak malzemeler

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu