Astroloji

Aslan Burcunun Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Aslan Burcunun Olumlu ve Olumsuz Özellikleri Nelerdir? 22 Temmuz- 23 Ağustos arasında doğan bireyler Aslan burcuna mensup bireylerdir. Aslan burcu Ateş grubunda yer alan burç olmakla beraber temel karakteristik özellikleri ve düşüncelerini oldukça aktif bir şekilde dışa vuran burçlardandır. Bu sebeple olumlu ve olumsuz yönlerinin analizi oldukça kolaydır.

Aslan Burcunun Olumlu ve Olumsuz Özellikleri Nelerdir? Aslan günümüzde en çok araştırılan ve ilgi duyulan burçlar arasındadır. Aslan burcunun olumlu ve olumsuz özelliklerini sizler için derledik.

Aslan Burcunun Olumlu ve Olumsuz Özellikleri
Aslan Burcunun Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Aslan Burcunun Olumlu Özellikleri

Aslan burcu astrologlar tarafından diğer burçlara göre hükmedici olarak görülen bir burçtur. Bu sebeple Aslan burcu bireyler özelliklerini ön plana çıkarmayı ve tanınmayı seven kişilerdir. Aslan burcunun olumlu temel özelliklerine maddeler halinde değinecek olursak;

  • Aslan burçları iş hayatlarında başarmayı seven ve lider ruhlu bir yapıya sahiptir. Bu sebeple iş mülakatlarında kaybedecekleri tek şey egolarına yenik düşmektir. Ancak liderlik ve başarı açlığını ön planda tutan Aslan bireyleri mülakatları gözü kapalı geçebilir.
  • Aslan burcu bireyler yaşadıkları zorluklar karşısında boyun eğmez savaşırlar. Duygularını saklarlar ve sorunu çözene kadar problemin üstüne giderler.
  • Genel olarak aslan burçlarının sanata ve spora ilgisi yüksektir. Bu sebeple ikisinden birine heves edinen bir aslan burcunun başarısız olması söz konusu bile olmayacaktır.
  • Aslan burcu özel hayatında yaşayacağı ilişkilerde oldukça ciddi ve olgun davranır. Özellikle ilişkiden yaşanan problemleri üstlenerek hemen çözüm yoluna gider.

Aslan Burcunun Olumsuz Özellikleri 

Aslan burcu bireyler kendilerine has özellikleri ile genel olarak diğer bireyler tarafından garipsenirler. Bunun sebebi belli başlı davranış ve düşünce şekillerinin aslan burcu bireylere has olmasıdır. Ancak karşıdaki bireyin bunu anlamaması aslan burcu için olumsuz özellikleri belirgin eder. Aslan burcunun olumsuz özelliklerine maddeler halinde değinecek olursak;

  • Aslan burcu bireylerde liderlik huyunun fazla olması aynı zamanda büyük bir kibirli yapıyı temsil edebilir. Bu sebeple çevresindeki kişilerden kibirli bir insan olduğunu söyleyenler oldukça fazla olacaktır.
  • Baskın yapıyı sevmeyen diğer bireyler Aslan burcu bireylerin baskın ve otoriter yapısından rahatsız olabilirler. Bu durumda aslan burcu bireylerin olumsuz özelliği karşısındakinin bu konuda ne düşündüğünü önemsememesidir.
  • Aslan burcu bireyler, elinde bulundurdukları ile gösteriş yapmaktan zevk alır. Her ne kadar cömert bireyler olsalar da gösterişi sevmeleri diğer bireyler tarafından olumsuz algılanabilmektedir.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu