Astroloji

Akrep Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir? Akrep burcu kadınının sezgiyle hareket etmesini seveceği bildirmektir. Hırslı olduğu kadar akıllı görülen akrep burcu kadını, istediğini elde edene kadar da mücadele etmektedir. En önemli yönü ise hem temiz kalpli hem de alçakgönüllü olmasıdır. Akrep burcu kadınının olumlu birçok özelliği bulunmaktadır.

Akrep Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir? Ancak kendisinden hoşlanmayanlara karşı pek te merhamet duymamaktadır. Bilinen özelliklerinden bir tanesi de, sezgi gücünün yüksek oluşudur. Aile, onun için çok önemlidir. Arkadaşlık ve dostlukta hep ön planda olmuştur. Çevresindeki insanlar tarafından da genelde sevilirler ve sayılırlar. Hobilerinin fazlalığı ile bilinmektedir. İlgi duyduğu hemen her şeye karşı mücadele tavrını takınmaktadırlar.

Akrep Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir
Akrep Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir

Fiziksel Özellikleri İtibari İle Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadınının yüz şekli oval bir yapıya sahiptir. Alın yapısının geniş ve açık olmasının yanı sıra, köşeli çene yapısı ile dikkat çekmektedir. İlgi çekici bir yürüyüşlerinin yanında, dolgun dudaklara da sahip oldukları görülmektedir. Yüz hatları itibari ile güleç bir görünüm özelliği göstermektedir.

Akrep burcu kadınının kimseyi yarı yolda bıraktığı pek görülmemektedir. Sorumluluk almayı bildikleri kadar tutumlu olarak bilmektedirler. Tutkulu ve de çekici oldukları söylenen akrep burcu kadınının olumlu özellikleri arasında yeni şeyler ortaya çıkarmayı sevdikleri de görülmektedir. Aile bireylerine karşı son derece sadıktırlar.

Olumsuz Yönleri İtibariyle Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadınının olumsuz yönleri arasında ilk sırayı, hatasını kabul etmemesi almaktadır. Ayrıca, kendisi genellikle gizli kalması gereken şeyleri açığa çıkarmakla meşguldür. Karşılaştığı hemen her olayın altında değişik ve farklı şeyler olduğunu düşünmektedir. Yaşadığı anın bir yandan tadını çıkarmayı sevmelerine rağmen öte yandan gelecek ile alakalı kaygıları üst düzeydedir. Gözleri ile aşk yaşıyan olarak tabir edilen akrep burcu kadınının en temel özelliklerinden birini de, cinsel yönlerinin gelişmiş olması oluşturmaktadır.

Cazibeli oldukları kadar fark edilmeyi ve ilgi çekmeyi de becermektedirler. Normal yaşamda olduğu gibi iş yaşamında da hırslıdırlar. Tuttuklarını koparan bir mücadele sergilemesinin yanında, masa başı işlerde yahut da sakin hayatta olmayı pek istememektedir. Hareket, yaşamlarının vazgeçilmezi konumundadır. İş bulmaları bundan dolayı çok kolay olmaktadırlar. Ayrıca çok üretken ve işlerini yaparken de heyecanla gerçekleştirmektedir.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu