Astroloji

23-29 Nisan Haftalık Burç Yorumları

23-29 Nisan haftalık burç yorumunuzu okumada haftaya başlamayın. Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? 23-29 Nisan haftalık burç yorumları neler söylüyor?

Nisan ayının son haftasında burçları neler bekliyor? 23-29 Nisan haftalık burç yorumları hangi tüyoları veriyor? İşte haftalık burç yorumları…

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları, bu hafta sıkıntılarını çözüyor. Özellikle maddi konularda bu hafta çözüme ulaşmaya başlayacaksınız. Kariyer hayatınızda aynı şekilde bu hafta yeni bir yola giriyor. Evli olan Koç burçları kariyer hırsı yüzünden eşi ve çocukları ile sorun yaşayabilir. İstemeden de olsa bu hafta çalışma hayatınızda biri ile aranızda bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Fakat, aşk ve iş hayatınızı birbirine karıştırmamanızda yarar var.

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta Boğa burçlarını aile ya da ev yaşamı ile ilgili yapmak istedikleri değişiklikler için olumsuzluklar bekliyor.  Aile üyelerinizle kuracağınız iletişimde de bunun gerginliği ile olumsuz bir tutum sergilemeniz söz konusu. Fakat gökyüzü size bu durumda biraz daha sakin kalmanızı öneriyor. Sarf ettiğiniz ani sözler, hesaplaşma isteği yüzünden bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Etkiler, hafta ortasında nispete azalacak ve bu noktada aşk hayatınızda çok güzel gelişmeler yaşanmaya başlayacak. İletişim için biraz daha sempatik bir dil tercih ederseniz, bu haftayı daha kolay atlatabilirsiniz.

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu haftanın ana gündemini ilişkiler oluşturuyor. Fakat, söylemlerinize bu hafta çok dikkat etmelisiniz. Çünkü bu söylemler, bütün hayatınıza damga vuracak. Finansal konular yüzünden, kardeşleriniz ve arkadaş çevrenizin içinde ağzınızdan çıkacak bir söz, büyük sorunlara neden olabilir. Bu nedenle biraz daha temkinli olun ve sözlerinize dikkat edin. Bu hafta sizin için zor geçeceğe benziyor. Başkasının size verdiği bir sır da başınıza dert olabilir, bu nedenle dikkatli olmanızda yarar var.

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Maddi konularla ilgili olarak haftanın ilk gününden itibaren bazı görüşmeler yapacak ve önemli kararlar alacaksınız. Maddi kaynaklı projeleriniz, kariyer hayatınızda üstleriniz tarafından bu hafta kabul edilecek ve hatta büyük de yankı uyandıracak. Fakat, ortaklıklarla ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda da eşinizle ya da partnerinizle geçmişe dayalı bazı maddi sorunlar yeniden gün yüzüne çıkabilir. Özellikle hafta sonunda öfke kontrolü konusunda çok dikkatli olmanızda yarar var.

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Özel hayatınızla ilgili konular bu hafta başından itibaren sizi çok etkileyecek. Eşiniz ya da sevgilinizle, eskiden beri yaşadığınız, ama çözmediğiniz sorunlar bu hafta yeniden gün yüzüne çıkacak. Artık bu sorunlara bir çözüm bulmanızın zamanı geldi. Aksi halde tekrar tekrar bu sorunları yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Maddi konularda ise herkesin fikrini alarak hareket etmenizde yarar var. Bu kadar benmerkezci olursanız hiçbir ilerleme kaydedemezsiniz.

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Borç ve alacaklar konusunda bu haftanın ilk gününden sizi çok meşgul edecek konular gündeme gelecek. Toplum içinde daha ön planda olacağınız bir süreç ise hafta ortasından itibaren başlayacak. Bu hafta spor ya da başka bir hobi edinebilir ve hemen başlayabilirsiniz. Hassas ve alıngan olduğunuz bir dönem yaşıyorsunuz, bu da dostlarınızın sizden biraz uzaklaşmasına neden olacak. Bu ara güzel ve çekici görünmek adına biraz girişimde bulunursanız çok iyi edersiniz.

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Yakın arkadaşlarınızla aranızda biriken sorunlar, bu haftanın ilk günlerinden itibaren yeniden gündeme gelecek ve bu defa daha da büyük sorunlara neden olacak. Arkadaşlarınızın bu konuda tutumları sizi gerçekten de derinden etkileyecek. Hatta bu tartışmalar arasında sürekli sabrınızın sınandığını düşünecek, çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi sorgulamaya başlayacaksınız.  Zor bir hafta olacak ama aslında bu sorun ve sıkıntılar sizin için yol gösterici ve hayatınıza çok katkı sağlayacak.

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Haftaya biraz moralsiz başlayacaksınız. Çünkü, kariyer beklentileriniz ve aile içerisinde bazı konular bu hafta tatsız şekilde gündeme gelecek. Geçmişten gelen bazı kariyer pişmanlıklarınız, bu hafta sizi b,r hayli bunaltacak. Biraz geç kalmış olduğunuzu düşünseniz de “yolun neresinden dönersem kârdır” düşüncesini hayata geçirmek size olumlu etkiler yapacaktır. Bu ara iş yerinizde üstlerinizle de sorunlar yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Fakat, artık gerçekten yapmak istediğiniz şeylere yönelmenizin zamanı geldi.

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Yakın arkadaş çevrenizle bu hafta başından itibaren bazı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sizinle alakalı bir durum, çünkü onların söylediklerini yanlış algılama eğilimi içerisine gireceksiniz. Diğer yandan, geçmişten gelen maddi konular bu hafta birden gün yüzüne çıkabilir ve hukuki anlamda sorun yaratabilir. Aşk ve ilişkiler konusunda ise bu hafta oldukça şanslısınız. Bir kaçamak yapmak bu sıra size cazip gelecek ama sonradan pişman olacağınız şeylerin içine girmemenizde yarar var.

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta sizler için de sorunlu bir hafta olacak. Ortaklık projeleriniz ve borçlarınızla ilgili olarak haftanın ilk günlerinde sorunlar yaşayacaksınız. Fakat bu sorunlar sizi çok zorlamayacak. Geçmişin tozlu raflarında kalan bazı olaylar yine gündeme gelecek ve sizi strese sokacak. Ama egonuzu bir kenara bırakın ve empatili bir yaklaşım içine girin ki, bu konular sizi çok yormasın.

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Aşkla ilgili konularda bu hafta bir ikilem yaşayabilirsiniz. Neye karar vereceğinizi bilmiyorsunuz bu da sizi çok olumsuz etkiliyor. Kafanız, sosyal çevrenizdeki kişilerin fikir ve söylemleri yüzünden bir hayli karışıyor. Artık çileden çıkmak üzeresiniz ama öfke ile karar vermemenizde de yarar var. Bu hafta eşiniz ya da iş ortağınızla da sorun yaşamanız yüksek bir ihtimal. Çünkü sınırları aşıyorlar, ama biraz daha sessiz kalmanızda yarar var.

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Çalışma hayatınız ve gündelik yaşamanızda olan bazı sorunlar, bu haftanın daha ilk günlerinde kendini gösterecek. Bu durum ve haksızlıklar sizi bir hayli yoracağa benziyor. Bütün emeklerinize rağmen karşılık alamıyor gibi düşünebilir, sorumluluklarınız altında ezilebilirsiniz. Fakat bu stres hafta ortasında bitecek ve sosyal hayatınızda daha mutlu bir döneme gireceksiniz. Biraz daha sakin olun ve kendinizi stresten uzak tutmaya bakın. Böylece kazanan siz olacaksınız.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu