Astroloji

Burçları Tanımanızın İş Hayatınızda Sağlayacağı Kolaylıklar

Burçları Tanımanızın İş Hayatınızda Sağlayacağı Kolaylıklar Nelerdir? Çalışma hayatımız bizler için çok şey ifade eder. Günümüzün büyük bir bölümünü işte geçiririz çünkü. Evden dahi çalışıyor olsak muhatap olduğumuz bir kişi mutlaka olacaktır.

Burçları Tanımanızın İş Hayatınızda Sağlayacağı Kolaylıklar Nelerdir? Kişilerin burçları, onların karakteristik ve dış dünya ile iletişimleri hakkında bilgi edinmemizi sağlar. Bu konuda bilgi sahibi olur isek yöneticimize karşı gardımızı almamız çok daha kolay olacaktır. Gelin isterseniz burçlara dair her şey  iş hayatını anlatmaya başlayalım.

Koç Burcu

Koç burcu bir yöneticiye sahipseniz lider bir kişilikle karşı karşıyasınız demektir. Babacan bir tavır içerisinde olmasını asla beklemeyin. Evet; esprilidir, neşelidir, zeki ve hızlıdır ancak mesafeyi korumayı da iyi bilirler. Küçük görme gibi bir huyları yoktur, düşüncelerinizi dinlerler ancak son minvalde yine kendi dediklerini yaptırırlar.

Boğa Burcu

Boğa burcu bir yöneticiniz varsa muhtemelen içiniz şişmiş olabilir. Ağır kanlılığı, inatçılığı ve miskinliği sizi canınızdan bezdirmiş olabilir. Aklından geçen projeleri öğrenmek bir hayli zaman alır. Zira günlerce ölçüp tartar, tasarlar en sonunda uygulamaya geçmiş olur ve bunu ondan duymazsınız. Olay zaten başlamıştır. Bunların yanı sıra oldukça güvenilir ve sır tutan bir patrona sahipsiniz. Sorununuzu çözmek için iş dışında bile size mesaisini harcayabilir.

İkizler Burcu

İkizler burcu bir yönetici en zorlayıcı patronlardır. Bir kere hiç susmazlar, sürekli fikir değiştirirler. Bu da bir işe tam başlamışken başka bir işe kanalize olmanıza sebep olur. Bir iş yerinin batmasını engelleyecek yegâne burç İkizler burcudur. Bu anlamda işsiz kalmaktan korkmayın.

Burçları Tanımanızın İş Hayatınızda Sağlayacağı Kolaylıklar
Burçları Tanımanızın İş Hayatınızda Sağlayacağı Kolaylıklar

Yengeç Burcu

Yengeç burcu patron baş tacıdır. Sizi aileden biri gibi görür ve iş yerine geldiğinde ilk olarak ruh hâlinize bakacaktır. İşe ihtiyaç duyanlara yardımcı olmayı çok severler. Bazen evde yaşadığı sıkıntıları ofise de taşıyabilir ancak merhametli yaklaşımıyla olayı toparlayacaktır. Risk almayı sevmezler ancak size güvendiyse fikirlerinize önem verecektir.

Aslan Burcu

Aslan burcu bir yöneticinin iş yerini mi yarattığı yoksa küçük dağları mı yarattığı konusunda muallâkta kalabilirsiniz. Bu kadar egolarının olması kendini de yöneten Güneş’tendir, takılmayın. Aslında babacan ruhludurlar. Onu övdükten, sensin dedikten sonra hiçbir sorun yaşamazsanız.

Başak Burcu

Başak burcu bir yönetici kapıdan içeri çamaşır suyuyla girerse asla şaşırmayın. İş yeri temizliği, düzeni onun için çok önemlidir. Çok da çalışkandırlar. Merkür’ün vermiş olduğu yetkiyle bir iletişim uzmanı karşınızda duruyor, asla karşıt cevap vermeyin aksi hâlde yutkunup kalabilmeniz olasıdır.

Terazi Burcu

Terazi burcu bir yönetici muhtemelen bir ortaklık içindedir. Çift patron ile muhatap olmanız gerekecektir. Zira yalnız iş yapmaktan hiç hoşlanmazlar. Ancak tüm nezaketiyle çalışanlarına olan yaklaşımı ofisteki problemleri alır götürür.

Akrep Burcu

Akrep burcu bir yönetici ile sürekli bir teyakkuz hâli içinde olabilirsiniz. Çünkü savaşçı bir ruhu temsil ettikleri için bu iş yaşantısına da sirayet eder. Eğer hedefleriniz olan bir çalışan değilseniz tabir-i caizse suyunuzu çıkaracaktır.

Yay Burcu

Yay burcu bir yönetici ile güne harika başlamak kaçınılmazdır. Kapıdan adım attığı andan itibaren hâl-hatır sorar ve güleç bir yüz ifadesi kullanır. Ona yeter ki bir fikir üretin, araştırın. Sonrasında izninizi alın ve çıkın.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu bir yönetici karşısında, saygı duruşuna geçip ceketinizin düğmelerini ilikleyin. Ciddi ve hırslı yapısı biraz gergin hissettirebilir. İş yerinde sürekli bir sınavdaymışsınız hissi yaratabilir.

Kova Burcu

Kova burcu bir yönetici ile çalışıyorsanız istiyorsanız eşofmanla bile ofise gidebilirsiniz. Dış görünüşünüzün hiçbir ehemmiyeti yoktur onun için. Ürettiğiniz fikirler onun için baş köşededir. Kendini beğenmiş bir tavır içinde olursanız gözünü kırpmadan tüm emeğinizi çöpe atabilir.

Balık Burcu

Balık burcu bir yöneticiyi sizin toparlamanız gerekebilir. Dağınık ve fazla duygusal yapısı ile yer yer bunaltabilir. Ancak çok iyimser bir kişiliğe sahiptir. Hırslı bir yapısı yoktur. Ofiste iş birliğinden hoşlanır.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu