Trend & Moda

Bu Yıl Çok Moda! 2018 Yılının Oje Rengi Trendleri ve Tırnak Tasarımları

2018 yılının oje rengi trendleri ile artık manikür sonrası hangi ojeyi seçeceğinize daha kolay karar vereceksiniz. İkilemde kalmaya, bu mu daha çok yakışır, yoksa bunu mu seçmeliyim diye düşünmeye gerek yok. Sezonun en moda, en trend renkleri arasından çok kolay karar verecek, tırnak tasarımı trendleri sayesinde manikürünüzü de yeniden düşüneceksiniz. İşte, 2018 Yılının Oje Rengi Trendleri wasquare.com’da.

Yalnız değilsiniz, sizin gibi yüzlerce kadın, manikür sonrası oje seçimi yapmak zorunda kaldığında ya da bir oje mağazasına girdiğinde yüzlerce seçenek arasından karar vermekte zorlanıyor. Hele bir de son yıllarda harika tırnak tasarımları yapılmaya başladı ve bu seçim yapmayı daha da zor bir hale getirdi. Elbette bu işi daha kolay hale getirmenin yolları var. Bunun ilk adımı ise yeni sezonun moda renklerini takip etmekten geçiyor.

Tırnak ve oje renkleri aslına bakarsanız, trendleri en yakından takip edeceğimiz alanlardan biri. Değişen moda akımları ile birlikte oje sürme şekilleri ve oje renkleri de elbette farklılık gösteriyor. Biz kadınlar da değişikliğe ayak uydurmak için sürekli bir arayış içerisine giriyoruz. Manikür için ya da tırnak tasarımı için illa kuaförün yolunu tutmaya da gerek yok. Artık bu iş çok pratik hale geldi. Bir çok bakım mağazasında bazı tırnak süslemeleri ve şekilleri satılıyor. Kolayca kendiniz uygulayabilir, trendleri de yakından takip ederek, modanın gerisine düşmekten kendimizi kurtarabiliriz. O halde artık, 2018 oje rengi trendleri ve tırnak tasarımı fikirlerine göz atmaya başlayalım…

Hayvan Desenleri Bu Yıl Çok Moda:

2018 tırnak modasında özellikle hayvan desenleri vazgeçilmez hale geliyor. Zaten bu yıl kıyafetlerde de sık sık hayvan desenlerini göreceğiz. E bu durumda tırnaklarımız da eksik kalmayacak. Özellikle pastel tonlardaki ojelerin üstünde bu desenler çok naif duruyor.

French de Farklı:

Bu sezon, Klasik Fransız manikürü neredeyse hiç olmayacak. Artık farklı renklerle çok daha şık ve sıra dışı Fransız manikürünü uygulamanın zamanı geldi. Özellikle, Essie tırnak sanatçısı Julie Kandalec’in yeni sezon için önerdiği tırnak uçlarında kremsi ve kalan bölümde de derin kan kırmızısı ojeyi bu sezon French olarak çok sık göreceğiz.

Metalik French de Çok Kullanılacak:

Beklenmedik ve farklı renkler, 2018 oje renkleri arasında ön plana çıkıyor. Özellikle Gümüş-krom oje ile mercan rengi Metalik French olarak yeni sezonda çok moda olacak.

Onun Zamanı Yok! Koyu Kırmızı Oje :

Elbette tüm zamanların vazgeçilmezi koyu kırmız oje, bu sezon da hem günlük hayatın, hem de podyumların vazgeçilmezi haline gelecek. Zaten hangi kadın, kırmızının bu tonlarından vazgeçebilir ki?

Siyah Ojeye Devam :

Onu anlatmaya gerek yok. Siyah oje de koyu kırmızı gibi zamansız ve vazgeçilmez…

Yeni Kombinasyon, Kırmızı-Pembe Oje :

Kırmızı-Pembe renk ikilisini, bu sezon 2018 kıyafet trendlerinde de çok sık göreceğiz. Kıyafetlerde moda olan bir rengin tırnaklarda moda olmaması düşünülemez. Bu iki rengi, Ters French uygulaması ile daha da modern bir hale getirebilirsiniz.

Gece Mavisinde Parıltı:

Bazı kadınlar için siyah neyse, gece mavisi oje de odur, vazgeçilmezdir. Özel seçimlerde tercih edebileceğiniz bu ojeyi, mavi jean-beyaz tişört gibi sıradan ve günlük kombinlerinizde de tercih edebilirsiniz. Bu oje rengi, kombininizi bir adım ileriye taşımanıza da yardımcı olacak, denemenizde yarar var derim.

Yeşil Tonları da Bu Sezonun Trendlerinden :

Metalik zeytin yeşili, mavi – yeşil, koyu yeşil… Kısacası yeşilin bütün tonları, bu sezonun denenilesi renklerinden.

Sonbahara İlaç Gibi, Gri-Kahve Oje Rengi :

Özellikle bu yılın son aylarında, gri-kahve karışımı bu renk yeni nude oje tercihiniz olacak. Gerçekten çok güzel görünüyor.

Parıltılı Manikür :

Sadece kıyafetlerde ve makyajda değil, 2018 oje trendlerinde de parıltı ön plana çıkıyor. Özellikle Fransız manikürü için tırnak uçlarında düz renkler yerine parıltılı metalik renkleri tercih etmek bu sezon çok moda olacak. Bu renklerin özellikle kare tırnak şeklinde kendini daha iyi gösterdiğini söylemeden geçmeyelim.

Ojeler, kombinleri tamamlamak için en etkili yollardan biridir. İlk Bahar, Yaz, Sonbahar, Kış aylarında ayrı ayrı oje trendlerini wasquare.com’da takip edebilirsiniz.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu