Astroloji

Akrep Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Akrep burcuna sahip olan insanlar yaptıkları her işin mükemmel ve kusursuz olması için mücadele ederler. Genel olarak güçlerini gözlerinden okunan bu kişiler hiçbir işlerini yarım bırakmazlar. Mücadeleci tavırları ve hırsları pek çok şeyi başarmalarını sağlar.

Akrep Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri Nelerdir? Davranışları ve konuşmaları nasılsa akrep burcu da o şekildir. Yani mimikleri ile bir şeyleri kontrol altına almaya çalışsalar dahi gözleri ile sevgilerini veya nefretlerini karşı tarafa hissettirebilirler. Akrep burcu insanları kendini beğenmiş, bilmiş bir şekilde konuşan ve ukala tavırlar sergileyen insanları sevmezler. Kendileri de son derece doğal davrandıkları için karşı taraftakilerinde doğal olmasını isterler. Yapmacık insanlara aşağılayarak hadlerini bildirmeyi başarırlar.

Akrep burcu insanlar çok çalışan, okuyan ve bilgili insanlardır. Hemen hemen her konuda fikirleri olduğu için uzlaşmaya pek yanaşmazlar. Ayrıca bu insanların hissiyatları çok kuvvetli olup, düşündükleri her şey çıkar. Kuşkucu tavırlarından dolayı kimseye kolay kolay güvenmezler. Hatta hayatlarında sayılı insanlar olur ve onlar için her şeyi yaparlar. Arkadaşlarına ve özel ilişkilerine karşı özenli ve sabırlı olmaya çalışırlar. Gösterişten uzak kalırlar ve sadece sevdikleri insanlar ile paylaşım yaparlar.

Akrep Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri
Akrep Burcu Kadını ve Erkeğinin Özellikleri

Akrep Burcu Kadınları

Akrep burcu kadınlarını fiziksel yapıları genelde orta veya uzun boydadır. Ayrıca yuvarlak yüze, koyu renk ve dalgalı saçlara sahip olurlar. Bakışları inanılmaz çekici görünen bu insanların genelde karşı taraftakileri etkilemeyi başarırlar.

Hissiyatları çok kuvvetli olan akrep insanları düşüncelerinde genelde yanılmazlar. Dış görünümleri ise çok havalı ve çekicidir. Bu insanların cinsiyet hormonları diğer insanlara kıyasla daha fazla çalışır. Vücutlarında yer alan elektriksel potansiyelden ötürü her girdikleri ortamda insanlar kendilerine çekmeyi başarırlar.

Akrep Burcu Erkekleri

Akrep burcu erkeklerinin boyları genelde uzundur. Çok nadir olarak orta boylarda olan erkeklerde vardır. Yüzleri ise hafif uzun ve yuvarlak olup, genelde düz saçlara sahiptirler. Buğday tenli ve esmer cilt tonuna sahip olurlar. Bakışları ve duruşları oldukça karizma olan Akrep erkekleri her girdikleri ortamda dikkat çekerler. Bu durumun farkında oldukları için aşırı mutlu olurlar.

Akrep burcu erkekleri kılık ve kıyafetlerine özen gösterirler. Sıra dışı bir giyim tarzını benimsedikleri için her ortamda gözleri üzerine çekmeyi başarırlar. Tıpkı akrep kadınları gibi cinsiyet hormonları diğer insanlara kıyasla daha çok çalışır. Bu durum ise vücutlarında yer alan elektriksel potansiyelin artmasını sağlayarak çekici hale gelmelerini sağlar.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu