Trend & Moda

Son Dönemlerin Trendi Baralet ile Şık Görünmenin Yolları

Kim derdi ki, bir iç çamaşırının adeta günlük kıyafet gibi trend olacağı günler gelecek. İşte o günler geldi çattı. Günümüzde bir olan güzel Baralet son yıllarda her kızın favori seçimi. Bralet, destekleyecek tel ve astar içermeyen özel bir sütyen türüdür. Bralet basit ama narin ve ince kumaştan yapılır. Süslemek ve çekici görünmelerini sağlamak için bağlar kullanılır. Bu sütyen kesinlikle normal sütyen kadar destekleyici değildir ancak giyimi çok rahattır. Rahatlığı fark edildikten sonra da bu modaya uygun iç çamaşırı moda pazarına girmiştir. Genç modacılar arasında büyük dikkat çeker ve kullanılır. İşte, bugün tam da modaya uygun bir içerik hazırladık. Baralet ile Şık Görünmenin Yolları yazımızda…

Bir T-Shirt İçine Giymek

Günlük şıklığı yakalamak isterseniz, braleti bir tişört içerisine giyebilirsiniz. Siyah bir dantel bralet alabilir ve sade bir tişörtle kombinleyebilir, herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Rahatsız edici görüneceği için düşük boyun çizgisi yerine mürettebat boyun çizgisine dikkat edin. Bu kıyafet fikri, size konforlu ve güncel bir günlük görünüm verecektir.

Bir Gömlek İçine Giymek

gömlek ile Bralet giyerek sofistike bir görünüm elde edin. Bralet bir gömlek, modayı denemeyi seven kadınlara keskin ve çağdaş bir görünüm kazanmasına sağlar. Tamamen çarpıcı bir görünüm için, bağcıklı bareletlerden alın. Çok abartılı olmasın ki biraz gizem katsın. Küçük bir dokunuş ve son derece şık bir stil taşımak için mavi kot pantolon ve küçük bir yan çanta ile kombin yapabilirsiniz.

Üzerine Bir Ceket Alın

En sevdiğiniz ceketin altında baralet giyerek cesur bir moda görünümü yakalayabilirsibiz . Ceketinizin altındaki temel parçayı Bralet giyerek cüretkar bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bir dantel Bralet bu seksi görüntüyü yakalamak için mükemmel olacak. Kıyafeti tamamlamak için temel bol ksim yapılı pantolon sitiletto giyebilirsiniz. Bu, görünümünüze bir ahenk katacak ve kişiliğinize daha cesur bir görünüm verecektir.

Şeffaf Bir Gömleğin Altına Giyin

Düz sütyenler ve kombinezonlar sade  tişörtlerle sıkıcı görünüyor ve zamanla yavaş yavaş moda olmaktan çıkıyor. Modaya uygun kıyafetler tercih etmek yerine düz sutyenlerden ziyade gardrobunuza barelet ve şeffaf bir gömlek ekleyin. Bu kıyafet fikri, aynı zamanda sadelik ve yaratıcılığa mükemmel bir örnektir. İşlemeli şeffaf bir gömleği güzel bir bağcıklı Bralet ile tamamlayın, sadece bir gün için harika bir tercih yapın. Bu aynı zamanda gece için de kullanılabilecek bir kombin olacaktır.

Bir Dantel Üst ile Tamamlayın

Dantel üstler her zaman bir muhteşem görünüm verir. ancak zorlu bir mücadele kıyafetlerdir. Dantel üstüyle giymek için doğru iç çamaşırı bulmak can sıkıcı olabilir. Ama bunu bir Bralet ile giyerek sihirli bir dokunuş yapabilirsiniz. Dantelleri üstünüze uygun bir Bralet ile tamamlayın ve cesur bir görünüm yaratın. Deneysel güzellikler için, eşleşen bir renk yerine karşıt bir renk tercih edebilirsiniz. Sade bir beyaz dantel ile sadece siyah basit bir Bralette ve bol paçalı pantolonla mükemmel bir tercih olur.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu