Dekorasyon

Farklı Dekorasyon Fikirleri ve Renklerin Uyumu

Farklı Dekorasyon Fikirleri ve Renklerin Uyumu hakkında merak edilenleri ele aldık. Dekorasyon adı nedense ülkemizde yeni gelinlere kurban gitmiş durumda, her şeyi pembeye bağlayan kızlarımız adeta evcilik oynuyorlar ben böyle olmak istemiyorum diyenlere neyse ki verecek tavsiyem var.

Dekorasyonda etkileme nasıl olur?

Öncelikle tarzların ne olduğunu bilmelisiniz ki sonrada harmanlayabilirsiniz. Çiftlik evi tarzıyla endüstriyel tarzın birbiriyle harmanını gördükten sonra eminim bana katılacaksınız. Peki modernle country tarzına ne dersiniz mükemmel..

Metaller ve tahtalar , pirinç ve mermer uyumlu kombinasyonlar ama neden size korkutucu geliyor deneyin ve dediğimi anlayın. Yeşil mutfak dolaplarıyla kırmızı motifli bir halının şairane dansına tanıklık edin.

Ve size her yıl mobilya değişiminden kurtaracak bir fikrim var, düz renkli oturma grupları üstüne sevdiğiniz figürlerle bezeli kırlentler ve şallar yerleştirin, işte size samimi bir ortam sıkıldığınızda oturma grubunu değil kırlentleri değiştirin cebede samimi.

Abajurlarla tanışın size katacak çok şeyleri olduğuna eminim. Hem akşam loş bir ortam hem salonunuza yansıyacak imajıyla abajurlara hayran kalacaksınız , kitap okurken kimse yardımcı bir ışığa hayır demez.

Kız çocuğu odası dekore etmiyorsanız aksesuarlar hariç salonunuzda pembe kullanmayın, bu herkesi mutlu eder, yakım bir zamda kendi salonum için sade oturma grubu aradım ama ülkenin saltanatı bitmemiş taht bile buluyorsunuz ama sade oturma grubu bulamıyorsunuz. Abartılı mobilya talebini anlayabiliriz kimse gösterişe hayır demez ,ama tahtı kullanılacak sultanlar kaldı mı? lütfen bunu yapmayın.

Farklı Dekorasyon Fikirleri ve Renklerin Uyumu
Farklı Dekorasyon Fikirleri ve Renklerin Uyumu

İlham alabileceğiniz neler var?

Bir ağacın dallarıyla, çiçekleri ne kadar da güzeldir veya denizdeki mercanlar renkleriyle nasılda insanı mest eder. Bu renk skalasını evinize neden taşımayasınız, sonucun sizi memnun etmeme şansı yok , internette bir çok farklı tarz görüyorsunuzdur bunları birleştirdiğinizi hayal edin kendi zevkinize göre dizayn edip yerleştirin tanıştığınıza memnun olun sevebileceğiniz çok fazla fikir var. Abartıyı mobilyada değil zevkinizi güçlendirmede kullanın bir dolap kulpunun bile havayı nasıl değiştirdiğini görünce şok olacaksınız .

Kendine ait alan

Balkonlu evi olanlar bu önerim size bir kaç led bulun ve balkonunuza asın yere kasalar yerleştirin ve üstüne minder koyun işte kafa dinlemek ve kitap okumak için en mükemmel yer tabi evinizin yanında benim ki gibi bir fabrika yoksa..

Banyonuzda sıpa etkisi nasıl olur?

Küvetinizin üstüne keyif tahtası koyabilirsiniz bir kupa kahve ve kitapla bu iş tamam bir adım ilerisine gidip yere kokulu mum yerleştirin artık keyfinize diyecek yok.

Üstü açık duşa kabini olanlar içinse üst kısma naylon veya muşamba serin artık bir saunanız var.

 

 

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu