Yaşam

Erkek Bebek Hastane Odası Süslemesi Nasıl Yapılır?

Erkek Bebek Hastane Odası Süslemesi Nasıl Yapılır? Erkek bebek hastane odası süsleme hoş geldin bebek süslemeleri arasında oldukça popüler seçimlerden biridir.

Erkek bebek hastane odası süsleme hoş geldin bebek süslemeleri içinde en sık tercih edilen mavi konseptlerle öne çıkar. İsme özel yapılan bu süslemeler, bebeğin ve annenin şerefine yapılmaktadır. Tabi genelde annelerin akıl ettiği bu konseptlerin en iyi şekilde planlanması için doğum gününün bilinmesi ve organizasyonun hızlı bir şekilde gerçekleşmesi gerekir. Gelip giden ziyaretçiler için hazırlanan birkaç ikramlık, sabun ya da kolonya, hediyelik eşyalar, balon ve strafor süsler, minik biblolar ve bebek için hediyeler ayrı bir masada yer alır. Odanın genelinde mavi rengin hakim olduğu bir konsept vardır.

Yatak Süsleme

Anne bebeğin yatacağı hastane odasının süslenmesi ilk aşamadır. Genelde cibinlik ya da uçan balonlar, tüller kullanılarak yapılan süslemeler oldukça ekonomiktir. Aynı zamanda hastane yatağı süsleme ilk fotoğraf çekimlerinin yapılması için önemlidir. Çünkü şık bir fon oluşmasına da yardımcı olmaktadır. Yatak ve koltuk gibi diğer alanların süslenmesinde hep aynı temanın hakimiyeti vardır. Bununla birlikte annenin taç ve terlikleri de özel olarak hazırlanarak şık bir lohusa yatağı düzenlenmektedir.

Anne ve bebeğin taburcu olduktan sonra gideceği mekanda da benzer süslemeler yapılabilir. Bunun için hizmet veren birçok firma vardır. Özellikle butik olarak bu işlerle ilgilenenler için hastane odası süsleme hizmetleri verilmektedir. Birçok insan Instagram üzerinden bu hizmetleri vermektedir.

Erkek Bebek Hastane Odası Süslemesi Nasıl Yapılır
Erkek Bebek Hastane Odası Süslemesi Nasıl Yapılır

Bebek Hediyeleri

Bebek için alınan hediyelerin sergilendiği ve misafirlere şerbet ve çikolata gibi ikramların yapıldığı birçok durumda, özel bir alan yaratılması gerekir. Erkek bebek doğum odası süsleme seçenekleriyle hediyelik olarak birçok ürün sunuluyor. Bebek için hediye getiren yakınların paketlerini bırakacakları ayrı bir alan ya da sepet tasarlanabilir. Bununla birlikte diğer alanda misafirlere yapılacak ikramlar sunulur.

İkramlık Hatıra Ürünleri

Bebek şekerleri gibi birçok ürünün ikram edildiği ayrı bir masa da gelen misafirleri karşılamak açısından önemlidir. Bu alanda hatıra ürünleri olarak magnet, sabun, kolonya, mini çerçeveler verilebileceği gibi küçük şekerler de isme özel olarak hazırlanıp misafirlere dağıtılabilir.

 

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu