Astroloji

19 Mart Haftası Haftalık Burç Yorumları! Bu Hafta Hangi Burcu Neler Bekliyor?

19 Mart haftasında burçları hangi gelişmeler bekliyor? Bu hafta ay hangi burçta olacak? Aşk, sağlık, para ve diğer konularda hangi burçta yeni gelişmeler yaşanacak? 19 – 25 Mart haftası burç yorumlarında neler var? İşte 19 Mart Haftası burç yorumları ve burçları etkileyecek olan önemli faktörler…

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Etrafınızda olan biri, bu hafta sizden bekledikleri ile sizi bir hayli sıkacağa benziyor. Çünkü bu kişinin beklentileri arasında size uygun olan bir şey yok gibi. Biraz size sorumluluk yüklemeye çalışan bu kişi nedeniyle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Gelecekte bu durum nedeniyle neler yaşarsınız, size nasıl etkileri olur, bunu söylemek çok zor. Fakat siz de artık bir adım atmalı ve insanlara bu sorumlulukların altından kalkmak konusunda zorlandığınızı göstermelisiniz. Bu hafta sizi, bu konuda zorlu bir süreç bekliyor. Karşınızdakilere karşı açık olursanız, bu zorluğun altından daha kolay kalkabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumları

Kafanızı gereksiz yere meşgul eden çok iş var. Bu hafta biraz bunların üstüne düşerseniz, aklınızı daha kolay toplayabileceksiniz. Başka işlere de bu gereksiz işler yüzünden yönelemediğiniz bir gerçek. Bu nedenle bir an önce bu işeri çözün ve asıl odaklanmanız gereken işlere yönelmek için kendinize zaman açın. Kişiliğiniz gereği fazla samimisiniz. Fakat bazen bu huyunuz nedeniyle her konuya yorum yapıyor, hiç olmak istemediğiniz durumların içine düşmek zorunda kalıyorsunuz. Biraz bu konuda düşünmenizde ve kendinizi arındırmanızda yarar var.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumları

Etrafınızda olan birileri bu hafta sizinle biraz yakınlık kurmak istiyor, ancak hala bu konuda bazı tereddütleri var. Daha doğrusu size nasıl yaklaşacaklarını bilmiyorlar. Kendilerini bundan dolayı nasıl ifade edeceklerini bilmeyen bu kişiler, aslında size yardımcı olacak. Kendinizi bu ara gerçekleştirmek istediğiniz konular konusunda motive etmeli ve bir an önce başlamalısınız. Bu sırada, sizden beklentileri olan kişileri de ihmal etmeyin. Siz iki alana da zaman ayırabilecek kadar güçlü bir karaktersiniz, bunu unutmayın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumları

Hayatınızda olan insanlar konusunda bu hafta bir seçicilik içerisine girebilirsiniz. Kiminle iyi anlaşıyor, kiminle anlaşamıyorsunuz bunun ayrımına gitmeye başlayacaksınız. Çünkü, artık üzerinizde kontrol sağlamaya çalışan bazı insanlar sizi rahatsız ediyor ve bu durumda olmaktan mutsuzsunuz. İnsanlara fazla da güvenmeyin, çünkü perde arkasında bir çok konu olabilir. İstemediğiniz durumların içinde yer almamak için insanlara doğru sorular sormayı ve doğru cevaplar almayı deneyebilirsiniz.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumları

Sosyal ilişkileriniz konusunda bu hafta olumsuz şeyler yaşayabilirsiniz. Aileniz konusunda da eleştiriler alacağınız bir hafta geçirmeniz söz konusu. Son dönemlerde çok gereksiz paralar harcıyorsunuz, özellikle de arkadaş gurubu içerisinde, her zaman ödemeleri siz yapıyorsunuz. Bundan biraz kaçınmazsanız, maddi anlamda zorluk çekmeye başlayacaksınız. Uzun vadede iyi sonuçlar almak için kendinizi biraz sakinleştirmeye başlasanız iyi edersiniz. Belki bir hobi edinirseniz size iyi gelir, hatta bu hobi sayesinde ileride kariyer bile yapabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Etrafınızda bulunan insanlar bu hafta size yeni fikirlerle gelecek. Eğer bu fikirleri değerlendirirseniz, kazanan da kesinlikle siz olacaksınız. Biraz daha analizci yanınızı ortaya çıkarmanızda yarar var. Çünkü, sizin duvarlarınız, etrafınızdaki insanların size kendilerini tam olarak açmasına engel oluyor. Söz konusu sorumluluklarınız olduğunda özellikle ailenizin sizden ne beklediğini mutlaka iyi düşünmelisiniz. Bu ara çok boş zamanınız kalıyor, bunları size yararlı olan işleri yapmakla değerlendirmeniz durumunda moral bozukluğunuz da ortadan kalkacak.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumları

Çevreniz bu hafta size karşı düşündüğünüzden çok daha fazla beklenti içerisine girecek. Hatta bu beklentiler nedeniyle kendinizi baskı altında hissedecek ve hayatınızda değişiklik yapmanız gerektiğini bile düşüneceksiniz. Fakat bu kişiler, size sorumluluk yüklerken, sadece kendi özgürlüklerini düşünüyor, bunu unutmayın. Aklınızda bu konuyu bulundurarak davranın ve karar verin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumları

Karışık bir hafta sizi bekliyor, bizden söylemesi. Özellikle hayatınıza sürekli dışarıdan müdahale eden gizemli kişiler, sizin sinirlenmenize neden olacak. Kim oldukların bulmak için bir çaba içerisine gireceksiniz ama bu boş bir çaba. Geçmiş düşüncelerinizi inceleyerek kendinize alternatif yollar açmaya çalışacaksınız. Fakat bu, geçmişe takılı kalmaktan başka bir işe yaramayacak. Bu hafta, sosyal ilişkilerinizde de temkinli olmanız gerek, yoksa yine üzülen siz olacaksınız.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumları

Aktif bir hafta siz yayları bekliyor. Özellikle sosyal anlamda çok aktif olacaksınız. Bu ara hakkınızın yendiğini ve hak ettiklerinizi alamadığınızı düşünüyorsunuz, bu konuda biraz daha sabırlı olmanız gerek, çünkü hakkınızı alacaksınız. Çok içinize kapanıp sessiz kalmamanız lazım, tabi kendinize de fazla odaklanmasanız daha iyi olur. Hayatınızla ilgili analiz yapmaya ve aklınızı kullanmaya başlayın. Hayatınızda büyük değişiklikler yaşayacağınız bir dönemdesiniz, ama merak etmeyin bunlar güzel değişiklikler olacak.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Çevrenizdeki insanlar bu hafta sizinle çekişmek yerine anlaşmak ve uyumlu geçinmek için adımlar atacak. Özellikle iş konusunda çok olumlu gelişmeler bu hafta sizi bekliyor sevgili Oğlak’lar. Yeni iş imkanları karşınıza çıkabilir, yeni kişiler sizinle çalışmak isteyebilir. Ayağınıza kadar gelen bu fırsatları değerlendirmenizde yarar var.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumları

Siz bu hafta çok ciddi bir mod içerisine gireceksiniz. Fakat arkadaşlarınız da sizin tam aksinize, bu hafta eğlence eğilimi içerisinde olacak. Keyif aldığınız şeyler konusunda bu sırada tereddüt yaşıyorsunuz. Biraz zamana ihtiyacınız var gibi görünüyor. Bu zamanın sonunda size iyi gelen şeylerin neler olduğunu kestirmeye de başlayacaksınız. Spor yapmaya başlamanızda ya da sporu aksatmamanızda da yarar var. Hayatınızda kendiniz için hobi niteliğinde ilgilendiğiniz şeylerin size çok keyif verdiğini fark ettiğiniz bir hafta geçirmeye de başlayacaksınız.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumları

Gelecek planlarınızla ilgili, kendinizi daha emin ve güçlü hissedeceğiniz bir haftaya girdiniz. Bu hafta meraklı ve şevkli olacak, ilgi alanlarınızın dışında olan konulara bile yönelmek isteyeceksiniz. Hayat felsefenizde de değişiklik yapmaya başlıyorsunuz. Bu kararınızda etrafınızdaki kişilerle girdiğiniz tartışmaların da büyük payı olacak. Son dönemlerde beslenmenize çok dikkat etmiyorsunuz, ama bu ara bir diyete başlasanız, sağlığınız açısından çok iyi olacak. Bunu göz önünde bulundurun ve hemen kendinize yeni bir program belirleyin.

Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu